UC2852N

Сликата е за референца, ве молиме контактирајте не за да ја добиете вистинската слика

Производител Дел

UC2852N

Производителот
Rochester Electronics
Опис
UC2852 HIGH POWER-FACTOR PRE-REG
Категорија
интегрирани кола
Семејство
pmic - pfc (корекција на факторот на моќност)
Серии
-
На залиха
5505
Листови со податоци онлајн
-
Истражување
 • серија:-
 • пакет:Bulk
 • статус на дел:Active
 • Мод:Continuous Conduction (CCM)
 • фреквенција - префрлување:200kHz
 • тековно - стартување:400 µA
 • напон - напојување:13V ~ 30V
 • Работна температура:-40°C ~ 85°C
 • тип на монтирање:Through Hole
 • пакет / куќиште:8-DIP (0.300", 7.62mm)
 • добавувач уред пакет:8-PDIP
Испорака Период на испорака За деловите што се на залиха, нарачките се проценуваат да се испорачаат за 3 дена.
Ние испраќаме нарачки еднаш дневно околу 17 часот, освен недела.
Откако ќе се испрати, проценетото време за испорака зависи од долунаведените курири што сте ги избрале.
DHL Express, 3-7 работни дена
DHL e-commerce, 12-22 работни дена
FedEx меѓународен приоритет, 3-7 работни дена
EMS, 10-15 работни дена
регистрирана воздушна пошта, 15-30 работни дена
Цени за испорака Цените за испорака за вашата нарачка може да се најдат во количката.
Опција за испорака Обезбедуваме меѓународен превоз со DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express и регистрирана воздушна пошта.
Следење на испорака Ќе ве известиме по е-пошта со број за следење штом ќе се испрати нарачката.
Можете исто така да го најдете бројот за следење во историјата на нарачки.
Враќање / Гаранција Враќање Враќањата вообичаено се прифаќаат кога ќе се завршат во рок од 30 дена од датумот на испораката, ве молиме контактирајте со службата за корисници за овластување за враќање.
Деловите треба да бидат неискористени и во оригинално пакување.
Клиентот треба да ја преземе одговорноста за испораката.
Гаранција Сите купувања доаѓаат со политика за враќање на пари од 30 дена, плус 90-дневна гаранција за какви било производствени дефекти.
Оваа гаранција нема да важи за кој било предмет каде што дефектите се предизвикани од неправилно склопување на клиентот, неуспехот од страна на клиентот да ги следи упатствата, модификација на производот, небрежност или неправилно работење

Препорака за Вас

Слика Број на дел Опис Акции Единечната цена Купи
NCP1910A65DWR2G

NCP1910A65DWR2G

Rochester Electronics

POWER FACTOR CONTROLLER, CURRENT

На залиха: 2.002

$1.05000

UCC28513DW

UCC28513DW

Texas

IC PFC CTR AVERAGE 200KHZ 20SOIC

На залиха: 322

$5.34000

UCC28517N

UCC28517N

Rochester Electronics

POWER FACTOR CONTROLLER

На залиха: 2.340

$3.07000

MC33262DG

MC33262DG

Rochester Electronics

POWER FACTOR CONTROLLER

На залиха: 327

$0.42000

UC3852N

UC3852N

Rochester Electronics

UC3852 HIGH POWER-FACTOR PRE-REG

На залиха: 439

$3.23000

SG6961SZ

SG6961SZ

Rochester Electronics

POWER FACTOR CONTROLLER, PDSO8

На залиха: 208.157

$0.38000

FAN9612MX

FAN9612MX

Rochester Electronics

POWER FACTOR CONTROLLER

На залиха: 115

$1.07000

FAN7529N

FAN7529N

Rochester Electronics

POWER FACTOR CONTROLLER

На залиха: 1.277

$0.44000

L6564TDTR

L6564TDTR

STMicroelectronics

IC PFC CTRLR TRANSITION 10SSOP

На залиха: 200.000

$1.40000

MC33232D

MC33232D

Rochester Electronics

POWER FACTOR CONTROLLER

На залиха: 0

$0.52000

Категорија на производи

Top