M64620FP#RB0J

Сликата е за референца, ве молиме контактирајте не за да ја добиете вистинската слика

Производител Дел

M64620FP#RB0J

Производителот
Rochester Electronics
Опис
MIXED SIGNAL POWER MANAGEMENT
Категорија
интегрирани кола
Семејство
pmic - управување со енергија - специјализирано
Серии
-
На залиха
19322
Листови со податоци онлајн
-
Истражување
  • серија:*
  • пакет:Bulk
  • статус на дел:Active
  • апликации:-
  • струја - снабдување:-
  • напон - напојување:-
  • Работна температура:-
  • тип на монтирање:-
  • пакет / куќиште:-
  • добавувач уред пакет:-
Испорака Период на испорака За деловите што се на залиха, нарачките се проценуваат да се испорачаат за 3 дена.
Ние испраќаме нарачки еднаш дневно околу 17 часот, освен недела.
Откако ќе се испрати, проценетото време за испорака зависи од долунаведените курири што сте ги избрале.
DHL Express, 3-7 работни дена
DHL e-commerce, 12-22 работни дена
FedEx меѓународен приоритет, 3-7 работни дена
EMS, 10-15 работни дена
регистрирана воздушна пошта, 15-30 работни дена
Цени за испорака Цените за испорака за вашата нарачка може да се најдат во количката.
Опција за испорака Обезбедуваме меѓународен превоз со DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express и регистрирана воздушна пошта.
Следење на испорака Ќе ве известиме по е-пошта со број за следење штом ќе се испрати нарачката.
Можете исто така да го најдете бројот за следење во историјата на нарачки.
Враќање / Гаранција Враќање Враќањата вообичаено се прифаќаат кога ќе се завршат во рок од 30 дена од датумот на испораката, ве молиме контактирајте со службата за корисници за овластување за враќање.
Деловите треба да бидат неискористени и во оригинално пакување.
Клиентот треба да ја преземе одговорноста за испораката.
Гаранција Сите купувања доаѓаат со политика за враќање на пари од 30 дена, плус 90-дневна гаранција за какви било производствени дефекти.
Оваа гаранција нема да важи за кој било предмет каде што дефектите се предизвикани од неправилно склопување на клиентот, неуспехот од страна на клиентот да ги следи упатствата, модификација на производот, небрежност или неправилно работење

Препорака за Вас

Слика Број на дел Опис Акции Единечната цена Купи
SEA05LTR

SEA05LTR

STMicroelectronics

IC CTLR CV/CC LED DVR SOT-23-6

На залиха: 37

$0.91000

SG6518DZ

SG6518DZ

Rochester Electronics

POWER SUPPLY CIRCUIT, ADJ

На залиха: 8.629

$0.28000

FAN7313M

FAN7313M

Rochester Electronics

SWITCHING REGULATOR/CONTROLLER

На залиха: 8.270

$0.99000

BD9885FV-E2

BD9885FV-E2

ROHM Semiconductor

IC INVERTER CONTROL SSOP-B20

На залиха: 0

$3.48000

TPS659101A1RSLR

TPS659101A1RSLR

Rochester Electronics

TPS65910 INTEGRATED POWER MANAGE

На залиха: 0

$2.41000

TPS2511QDGNQ1

TPS2511QDGNQ1

Texas

IC USB PWR SW/CTRLR CHRG 8MSOP

На залиха: 158

$2.12000

NCP391FCCADT2G

NCP391FCCADT2G

Rochester Electronics

POWER SUPPLY CIRCUIT, FIXED

На залиха: 564.000

$0.40000

MPF7100BVMA2ES

MPF7100BVMA2ES

NXP Semiconductors

PF7100 PMIC I.MX8XL

На залиха: 0

$7.07877

MAX17126ETM+

MAX17126ETM+

Rochester Electronics

SWITCHING REGULATOR

На залиха: 11.137

$2.25000

LTC4362CDCB-1#TRMPBF

LTC4362CDCB-1#TRMPBF

Linear Technology (Analog Devices, Inc.)

IC OVP/OVC PROTECT LATCHOFF 8DFN

На залиха: 203

$4.41000

Категорија на производи

Top