8P34S1102NLGI8

Сликата е за референца, ве молиме контактирајте не за да ја добиете вистинската слика

Производител Дел

8P34S1102NLGI8

Производителот
Renesas Electronics America
Опис
VFQFPN 3.00X3.00X1.00 MM, 0.50MM
Категорија
интегрирани кола
Семејство
часовник/тајминг - часовници, двигатели
Серии
-
На залиха
0
Листови со податоци онлајн
-
Истражување
 • серија:-
 • пакет:Tape & Reel (TR)
 • статус на дел:Active
 • тип:Fanout Buffer (Distribution)
 • број на кола:1
 • сооднос - влез: излез:1:2
 • диференцијал - влез:излез:Yes/Yes
 • внесување:CML, LVDS
 • излез:LVDS
 • фреквенција - макс:1.2 GHz
 • напон - напојување:1.71V ~ 1.89V
 • Работна температура:-40°C ~ 85°C
 • тип на монтирање:Surface Mount
 • пакет / куќиште:16-VFQFN Exposed Pad
 • добавувач уред пакет:16-VFQFPN (3x3)
Испорака Период на испорака За деловите што се на залиха, нарачките се проценуваат да се испорачаат за 3 дена.
Ние испраќаме нарачки еднаш дневно околу 17 часот, освен недела.
Откако ќе се испрати, проценетото време за испорака зависи од долунаведените курири што сте ги избрале.
DHL Express, 3-7 работни дена
DHL e-commerce, 12-22 работни дена
FedEx меѓународен приоритет, 3-7 работни дена
EMS, 10-15 работни дена
регистрирана воздушна пошта, 15-30 работни дена
Цени за испорака Цените за испорака за вашата нарачка може да се најдат во количката.
Опција за испорака Обезбедуваме меѓународен превоз со DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express и регистрирана воздушна пошта.
Следење на испорака Ќе ве известиме по е-пошта со број за следење штом ќе се испрати нарачката.
Можете исто така да го најдете бројот за следење во историјата на нарачки.
Враќање / Гаранција Враќање Враќањата вообичаено се прифаќаат кога ќе се завршат во рок од 30 дена од датумот на испораката, ве молиме контактирајте со службата за корисници за овластување за враќање.
Деловите треба да бидат неискористени и во оригинално пакување.
Клиентот треба да ја преземе одговорноста за испораката.
Гаранција Сите купувања доаѓаат со политика за враќање на пари од 30 дена, плус 90-дневна гаранција за какви било производствени дефекти.
Оваа гаранција нема да важи за кој било предмет каде што дефектите се предизвикани од неправилно склопување на клиентот, неуспехот од страна на клиентот да ги следи упатствата, модификација на производот, небрежност или неправилно работење

Препорака за Вас

Слика Број на дел Опис Акции Единечната цена Купи
PL133-97QI-R

PL133-97QI-R

Roving Networks / Microchip Technology

IC CLK BUFFER 16QFN

На залиха: 0

$2.16000

NB3H83905CDTR2G

NB3H83905CDTR2G

Rochester Electronics

CLOCK GENERATOR, CMOS, PDSO16

На залиха: 392

$1.88000

LMK00804BQWRGTRQ1

LMK00804BQWRGTRQ1

Texas

IC CLOCK BUFFER/DRIVER

На залиха: 0

$7.10000

MC100LVE210FNG

MC100LVE210FNG

Rochester Electronics

LOW SKEW CLOCK DRIVER

На залиха: 5.949

$5.34000

CDC208DW

CDC208DW

Texas

IC CLK BUFFER 1:4 60MHZ 20SOIC

На залиха: 61

$14.56000

SY89846UMG

SY89846UMG

Roving Networks / Microchip Technology

IC CLK BUFFER 2:5 2GHZ 32MLF

На залиха: 150

$5.93000

2309NZ-1HDCG

2309NZ-1HDCG

Renesas Electronics America

IC CLK BUF 1:9 133.33MHZ 16SOIC

На залиха: 25

$5.76000

83905AGILF

83905AGILF

Renesas Electronics America

IC CLK BUFFER 1:6 100MHZ 16TSSOP

На залиха: 0

$3.05000

5991ZQ-QS5991-2JRC

5991ZQ-QS5991-2JRC

Rochester Electronics

PROG SKEW PLL CLOCK DRIVER

На залиха: 0

$15.90000

853S011BGILF

853S011BGILF

Renesas Electronics America

IC CLK BUFFER 1:2 2.5GHZ 8TSSOP

На залиха: 4.458

$4.89000

Категорија на производи

Top