PADS8484IBRGZT

Сликата е за референца, ве молиме контактирајте не за да ја добиете вистинската слика

Производител Дел

PADS8484IBRGZT

Производителот
Rochester Electronics
Опис
18 BIT 1.25 MSPS A/D CONVERTER
Категорија
интегрирани кола
Семејство
стекнување податоци - adcs/dacs - посебна намена
Серии
-
На залиха
0
Листови со податоци онлајн
-
Истражување
 • серија:*
 • пакет:Bulk
 • статус на дел:Active
 • тип:-
 • број на канали:-
 • резолуција (битови):-
 • стапка на земање примероци (во секунда):-
 • интерфејс за податоци:-
 • извор на напојување на напон:-
 • напон - напојување:-
 • Работна температура:-
 • тип на монтирање:-
 • пакет / куќиште:-
 • добавувач уред пакет:-
Испорака Период на испорака За деловите што се на залиха, нарачките се проценуваат да се испорачаат за 3 дена.
Ние испраќаме нарачки еднаш дневно околу 17 часот, освен недела.
Откако ќе се испрати, проценетото време за испорака зависи од долунаведените курири што сте ги избрале.
DHL Express, 3-7 работни дена
DHL e-commerce, 12-22 работни дена
FedEx меѓународен приоритет, 3-7 работни дена
EMS, 10-15 работни дена
регистрирана воздушна пошта, 15-30 работни дена
Цени за испорака Цените за испорака за вашата нарачка може да се најдат во количката.
Опција за испорака Обезбедуваме меѓународен превоз со DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express и регистрирана воздушна пошта.
Следење на испорака Ќе ве известиме по е-пошта со број за следење штом ќе се испрати нарачката.
Можете исто така да го најдете бројот за следење во историјата на нарачки.
Враќање / Гаранција Враќање Враќањата вообичаено се прифаќаат кога ќе се завршат во рок од 30 дена од датумот на испораката, ве молиме контактирајте со службата за корисници за овластување за враќање.
Деловите треба да бидат неискористени и во оригинално пакување.
Клиентот треба да ја преземе одговорноста за испораката.
Гаранција Сите купувања доаѓаат со политика за враќање на пари од 30 дена, плус 90-дневна гаранција за какви било производствени дефекти.
Оваа гаранција нема да важи за кој било предмет каде што дефектите се предизвикани од неправилно склопување на клиентот, неуспехот од страна на клиентот да ги следи упатствата, модификација на производот, небрежност или неправилно работење

Препорака за Вас

Слика Број на дел Опис Акции Единечната цена Купи
WM2630IDT

WM2630IDT

Rochester Electronics

ANALOG DATA CONVERTR

На залиха: 2.440

$3.07000

AD7890BN-4

AD7890BN-4

Rochester Electronics

12-BIT, 8 CHANNEL, SERIAL ADC

На залиха: 138

$24.14000

PCM1780DBQR

PCM1780DBQR

Texas

IC DAC/AUDIO 24BIT 200K 16SSOP

На залиха: 0

$1.76000

AD2S1200ZSTZ

AD2S1200ZSTZ

Rochester Electronics

12-BIT R/D CONVERTER

На залиха: 12.748

$25.97000

AMC1304L25QDWQ1

AMC1304L25QDWQ1

Rochester Electronics

AMC1304L25-Q1 AUTOMOTIVE REINFOR

На залиха: 2.600

$6.57000

PCM1727E-2

PCM1727E-2

Rochester Electronics

DAC, SERIAL INPUT LOADING

На залиха: 2.378

$2.11000

AD7890AR-10

AD7890AR-10

Rochester Electronics

12-BIT, 8 CHANNEL, SERIAL ADC

На залиха: 14

$17.89000

ADAQ23875BBCZ

ADAQ23875BBCZ

Linear Technology (Analog Devices, Inc.)

16BIT 15MSPS UM ONE I/P RANGE

На залиха: 256

$49.65000

CS5501-BSZ

CS5501-BSZ

Rochester Electronics

CS5501 - 16-BIT A/D CONVERTER

На залиха: 4.322

$51.18000

WM8727CGED/R

WM8727CGED/R

Rochester Electronics

D/A CONVERTER, 2 FUNC, PDSO8

На залиха: 0

$1.30000

Категорија на производи

Top