SST25PF040C-40E/SN

Сликата е за референца, ве молиме контактирајте не за да ја добиете вистинската слика

Производител Дел

SST25PF040C-40E/SN

Производителот
Roving Networks / Microchip Technology
Опис
IC FLASH 4MBIT SPI 40MHZ 8SOIC
Категорија
интегрирани кола
Семејство
меморија
Серии
-
На залиха
0
Листови со податоци онлајн
-
Истражување
 • серија:Automotive, AEC-Q100, SST25
 • пакет:Tube
 • статус на дел:Active
 • тип на меморија:Non-Volatile
 • формат на меморија:FLASH
 • технологија:FLASH
 • големина на меморија:4Mb (512K x 8)
 • мемориски интерфејс:SPI
 • фреквенција на часовникот:40 MHz
 • пишување циклус време - збор, страница:5ms
 • време за пристап:-
 • напон - напојување:2.3V ~ 3.6V
 • Работна температура:-40°C ~ 125°C (TA)
 • тип на монтирање:Surface Mount
 • пакет / куќиште:8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
 • добавувач уред пакет:8-SOIC
Испорака Период на испорака За деловите што се на залиха, нарачките се проценуваат да се испорачаат за 3 дена.
Ние испраќаме нарачки еднаш дневно околу 17 часот, освен недела.
Откако ќе се испрати, проценетото време за испорака зависи од долунаведените курири што сте ги избрале.
DHL Express, 3-7 работни дена
DHL e-commerce, 12-22 работни дена
FedEx меѓународен приоритет, 3-7 работни дена
EMS, 10-15 работни дена
регистрирана воздушна пошта, 15-30 работни дена
Цени за испорака Цените за испорака за вашата нарачка може да се најдат во количката.
Опција за испорака Обезбедуваме меѓународен превоз со DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express и регистрирана воздушна пошта.
Следење на испорака Ќе ве известиме по е-пошта со број за следење штом ќе се испрати нарачката.
Можете исто така да го најдете бројот за следење во историјата на нарачки.
Враќање / Гаранција Враќање Враќањата вообичаено се прифаќаат кога ќе се завршат во рок од 30 дена од датумот на испораката, ве молиме контактирајте со службата за корисници за овластување за враќање.
Деловите треба да бидат неискористени и во оригинално пакување.
Клиентот треба да ја преземе одговорноста за испораката.
Гаранција Сите купувања доаѓаат со политика за враќање на пари од 30 дена, плус 90-дневна гаранција за какви било производствени дефекти.
Оваа гаранција нема да важи за кој било предмет каде што дефектите се предизвикани од неправилно склопување на клиентот, неуспехот од страна на клиентот да ги следи упатствата, модификација на производот, небрежност или неправилно работење

Препорака за Вас

Слика Број на дел Опис Акции Единечната цена Купи
S27KS0641DPBHA020

S27KS0641DPBHA020

Rochester Electronics

PARALLEL NOR HYPERFLASH, 64MB (8

На залиха: 270

$3.98000

FM25V05-G

FM25V05-G

Rochester Electronics

IC FRAM 512KBIT SPI 40MHZ 8SOIC

На залиха: 137

$9.58000

24VL024H/ST

24VL024H/ST

Roving Networks / Microchip Technology

IC EEPROM 2KBIT I2C 8TSSOP

На залиха: 0

$0.46800

IS46TR16256BL-107MBLA2

IS46TR16256BL-107MBLA2

ISSI (Integrated Silicon Solution, Inc.)

IC DRAM 4GBIT PARALLEL 96TWBGA

На залиха: 0

$13.12247

71V424L10PHG

71V424L10PHG

Renesas Electronics America

IC SRAM 4MBIT PARALLEL 44TSOP II

На залиха: 230

$5.04000

CY7C1386B-150AC

CY7C1386B-150AC

Rochester Electronics

CACHE SRAM, 512KX36, 3.8NS

На залиха: 0

$14.57000

CY7C1318KV18-250BZXC

CY7C1318KV18-250BZXC

Rochester Electronics

DDR SRAM, 1MX18, 0.45NS PBGA165

На залиха: 106

$30.51000

25LC010A-I/ST

25LC010A-I/ST

Roving Networks / Microchip Technology

IC EEPROM 1KBIT SPI 10MHZ 8TSSOP

На залиха: 0

$0.39000

M30082040108X0ISAY

M30082040108X0ISAY

Renesas Electronics America

IC RAM 8MBIT 108MHZ 8SOIC

На залиха: 0

$17.71867

AS6C8016-55ZIN

AS6C8016-55ZIN

Alliance Memory, Inc.

IC SRAM 8MBIT PARALLEL 44TSOP II

На залиха: 1.675

$7.64000

Категорија на производи

Top