SST38VF6401BT-70I/CD

Сликата е за референца, ве молиме контактирајте не за да ја добиете вистинската слика

Производител Дел

SST38VF6401BT-70I/CD

Производителот
Roving Networks / Microchip Technology
Опис
IC FLASH 64MBIT PARALLEL 48TFBGA
Категорија
интегрирани кола
Семејство
меморија
Серии
-
На залиха
0
Листови со податоци онлајн
SST38VF6401BT-70I/CD PDF
Истражување
 • серија:SST38
 • пакет:Tape & Reel (TR)
 • статус на дел:Active
 • тип на меморија:Non-Volatile
 • формат на меморија:FLASH
 • технологија:FLASH
 • големина на меморија:64Mb (4M x 16)
 • мемориски интерфејс:Parallel
 • фреквенција на часовникот:-
 • пишување циклус време - збор, страница:10µs
 • време за пристап:70 ns
 • напон - напојување:2.7V ~ 3.6V
 • Работна температура:-40°C ~ 85°C (TA)
 • тип на монтирање:Surface Mount
 • пакет / куќиште:48-TFBGA
 • добавувач уред пакет:48-TFBGA (6x8)
Испорака Период на испорака За деловите што се на залиха, нарачките се проценуваат да се испорачаат за 3 дена.
Ние испраќаме нарачки еднаш дневно околу 17 часот, освен недела.
Откако ќе се испрати, проценетото време за испорака зависи од долунаведените курири што сте ги избрале.
DHL Express, 3-7 работни дена
DHL e-commerce, 12-22 работни дена
FedEx меѓународен приоритет, 3-7 работни дена
EMS, 10-15 работни дена
регистрирана воздушна пошта, 15-30 работни дена
Цени за испорака Цените за испорака за вашата нарачка може да се најдат во количката.
Опција за испорака Обезбедуваме меѓународен превоз со DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express и регистрирана воздушна пошта.
Следење на испорака Ќе ве известиме по е-пошта со број за следење штом ќе се испрати нарачката.
Можете исто така да го најдете бројот за следење во историјата на нарачки.
Враќање / Гаранција Враќање Враќањата вообичаено се прифаќаат кога ќе се завршат во рок од 30 дена од датумот на испораката, ве молиме контактирајте со службата за корисници за овластување за враќање.
Деловите треба да бидат неискористени и во оригинално пакување.
Клиентот треба да ја преземе одговорноста за испораката.
Гаранција Сите купувања доаѓаат со политика за враќање на пари од 30 дена, плус 90-дневна гаранција за какви било производствени дефекти.
Оваа гаранција нема да важи за кој било предмет каде што дефектите се предизвикани од неправилно склопување на клиентот, неуспехот од страна на клиентот да ги следи упатствата, модификација на производот, небрежност или неправилно работење

Препорака за Вас

Слика Број на дел Опис Акции Единечната цена Купи
AT28C256F-15SU-T

AT28C256F-15SU-T

Roving Networks / Microchip Technology

IC EEPROM 256KBIT PAR 28SOIC

На залиха: 0

$9.24006

MX60LF8G28AD-TI

MX60LF8G28AD-TI

Macronix

IC FLASH 8GBIT SPI 48TSOP

На залиха: 273

$9.65000

7005S25G

7005S25G

Renesas Electronics America

IC SRAM 64KBIT PARALLEL 68PGA

На залиха: 0

$55.95000

24FC128-I/P

24FC128-I/P

Roving Networks / Microchip Technology

IC EEPROM 128KBIT I2C 1MHZ 8DIP

На залиха: 119

$0.66000

AS7C1026C-15TIN

AS7C1026C-15TIN

Alliance Memory, Inc.

IC SRAM 1MBIT PARALLEL 44TSOP2

На залиха: 0

$4.24458

24AA025E64T-E/SN

24AA025E64T-E/SN

Roving Networks / Microchip Technology

IC EEPROM 2KBIT I2C 400KHZ 8SOIC

На залиха: 0

$0.33000

70V3379S4BF

70V3379S4BF

Renesas Electronics America

IC SRAM 576KBIT PAR 208CABGA

На залиха: 0

$75.42429

CAT25010VP2I-GT3

CAT25010VP2I-GT3

Rochester Electronics

IC EEPROM 1KBIT SPI 10MHZ 8TDFN

На залиха: 18.000

$0.20000

CAT93C56WI-GT3

CAT93C56WI-GT3

Rochester Electronics

IC EEPROM 2KBIT SPI 2MHZ 8SOIC

На залиха: 32.560

$0.17000

71V67803S133PFI

71V67803S133PFI

Rochester Electronics

IC SRAM 9MBIT PARALLEL 100TQFP

На залиха: 0

$6.00000

Категорија на производи

Top