MT29F1G01ABAFD12-IT:F TR

Сликата е за референца, ве молиме контактирајте не за да ја добиете вистинската слика

Производител Дел

MT29F1G01ABAFD12-IT:F TR

Производителот
Micron Technology
Опис
IC FLASH 1GBIT SPI 24TPBGA
Категорија
интегрирани кола
Семејство
меморија
Серии
-
На залиха
0
Листови со податоци онлајн
-
Истражување
 • серија:-
 • пакет:Tape & Reel (TR)
 • статус на дел:Active
 • тип на меморија:Non-Volatile
 • формат на меморија:FLASH
 • технологија:FLASH - NAND
 • големина на меморија:1Gb (1G x 1)
 • мемориски интерфејс:SPI
 • фреквенција на часовникот:-
 • пишување циклус време - збор, страница:-
 • време за пристап:-
 • напон - напојување:2.7V ~ 3.6V
 • Работна температура:-40°C ~ 85°C (TA)
 • тип на монтирање:Surface Mount
 • пакет / куќиште:24-TBGA
 • добавувач уред пакет:24-T-PBGA (6x8)
Испорака Период на испорака За деловите што се на залиха, нарачките се проценуваат да се испорачаат за 3 дена.
Ние испраќаме нарачки еднаш дневно околу 17 часот, освен недела.
Откако ќе се испрати, проценетото време за испорака зависи од долунаведените курири што сте ги избрале.
DHL Express, 3-7 работни дена
DHL e-commerce, 12-22 работни дена
FedEx меѓународен приоритет, 3-7 работни дена
EMS, 10-15 работни дена
регистрирана воздушна пошта, 15-30 работни дена
Цени за испорака Цените за испорака за вашата нарачка може да се најдат во количката.
Опција за испорака Обезбедуваме меѓународен превоз со DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express и регистрирана воздушна пошта.
Следење на испорака Ќе ве известиме по е-пошта со број за следење штом ќе се испрати нарачката.
Можете исто така да го најдете бројот за следење во историјата на нарачки.
Враќање / Гаранција Враќање Враќањата вообичаено се прифаќаат кога ќе се завршат во рок од 30 дена од датумот на испораката, ве молиме контактирајте со службата за корисници за овластување за враќање.
Деловите треба да бидат неискористени и во оригинално пакување.
Клиентот треба да ја преземе одговорноста за испораката.
Гаранција Сите купувања доаѓаат со политика за враќање на пари од 30 дена, плус 90-дневна гаранција за какви било производствени дефекти.
Оваа гаранција нема да важи за кој било предмет каде што дефектите се предизвикани од неправилно склопување на клиентот, неуспехот од страна на клиентот да ги следи упатствата, модификација на производот, небрежност или неправилно работење

Препорака за Вас

Слика Број на дел Опис Акции Единечната цена Купи
S27KS0641DPBHA020

S27KS0641DPBHA020

Rochester Electronics

PARALLEL NOR HYPERFLASH, 64MB (8

На залиха: 270

$3.98000

MT25QL128ABA8ESF-0SIT TR

MT25QL128ABA8ESF-0SIT TR

Micron Technology

IC FLASH 128MBIT SPI 133MHZ 16SO

На залиха: 0

$2.75000

CY7C1360C-166AXC

CY7C1360C-166AXC

Rochester Electronics

CACHE SRAM, 256KX36, 3.5NS PQFP1

На залиха: 0

$12.42000

MR1A16AYS35R

MR1A16AYS35R

Everspin Technologies, Inc.

IC RAM 2MBIT PARALLEL 44TSOP2

На залиха: 0

$13.03500

AF064GEC5A-2001A3

AF064GEC5A-2001A3

ATP Electronics, Inc.

IC 64GBIT 153BGA

На залиха: 5

$121.04000

R1LV0108ESN-5SI#B1

R1LV0108ESN-5SI#B1

Renesas Electronics America

IC SRAM 1MBIT PARALLEL 32SOP

На залиха: 15

$3.28000

IS43DR81280B-25DBLI

IS43DR81280B-25DBLI

ISSI (Integrated Silicon Solution, Inc.)

IC DRAM 1GBIT PARALLEL 60TWBGA

На залиха: 0

$7.58070

93LC56CT-I/MNY

93LC56CT-I/MNY

Roving Networks / Microchip Technology

IC EEPROM 2KBIT SPI 3MHZ 8TDFN

На залиха: 0

$0.27300

AS7C316096A-10TINTR

AS7C316096A-10TINTR

Alliance Memory, Inc.

IC SRAM 16MBIT PARALLEL 48TSOP I

На залиха: 0

$18.22500

MT29F2G08ABAGAWP-IT:G TR

MT29F2G08ABAGAWP-IT:G TR

Micron Technology

IC FLASH 2GBIT PARALLEL 48TSOP I

На залиха: 0

$3.30000

Категорија на производи

Top