MT58L64L32FT-7.5

Сликата е за референца, ве молиме контактирајте не за да ја добиете вистинската слика

Производител Дел

MT58L64L32FT-7.5

Производителот
Rochester Electronics
Опис
CACHE SRAM 64KX32 7.5NS PQFP100
Категорија
интегрирани кола
Семејство
меморија
Серии
-
На залиха
0
Листови со податоци онлајн
-
Истражување
 • серија:*
 • пакет:Bulk
 • статус на дел:Active
 • тип на меморија:-
 • формат на меморија:-
 • технологија:-
 • големина на меморија:-
 • мемориски интерфејс:-
 • фреквенција на часовникот:-
 • пишување циклус време - збор, страница:-
 • време за пристап:-
 • напон - напојување:-
 • Работна температура:-
 • тип на монтирање:-
 • пакет / куќиште:-
 • добавувач уред пакет:-
Испорака Период на испорака За деловите што се на залиха, нарачките се проценуваат да се испорачаат за 3 дена.
Ние испраќаме нарачки еднаш дневно околу 17 часот, освен недела.
Откако ќе се испрати, проценетото време за испорака зависи од долунаведените курири што сте ги избрале.
DHL Express, 3-7 работни дена
DHL e-commerce, 12-22 работни дена
FedEx меѓународен приоритет, 3-7 работни дена
EMS, 10-15 работни дена
регистрирана воздушна пошта, 15-30 работни дена
Цени за испорака Цените за испорака за вашата нарачка може да се најдат во количката.
Опција за испорака Обезбедуваме меѓународен превоз со DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express и регистрирана воздушна пошта.
Следење на испорака Ќе ве известиме по е-пошта со број за следење штом ќе се испрати нарачката.
Можете исто така да го најдете бројот за следење во историјата на нарачки.
Враќање / Гаранција Враќање Враќањата вообичаено се прифаќаат кога ќе се завршат во рок од 30 дена од датумот на испораката, ве молиме контактирајте со службата за корисници за овластување за враќање.
Деловите треба да бидат неискористени и во оригинално пакување.
Клиентот треба да ја преземе одговорноста за испораката.
Гаранција Сите купувања доаѓаат со политика за враќање на пари од 30 дена, плус 90-дневна гаранција за какви било производствени дефекти.
Оваа гаранција нема да важи за кој било предмет каде што дефектите се предизвикани од неправилно склопување на клиентот, неуспехот од страна на клиентот да ги следи упатствата, модификација на производот, небрежност или неправилно работење

Препорака за Вас

Слика Број на дел Опис Акции Единечната цена Купи
24LC64T-I/ST

24LC64T-I/ST

Roving Networks / Microchip Technology

IC EEPROM 64KBIT I2C 8TSSOP

На залиха: 0

$0.44000

CY7C1313CV18-200BZXI

CY7C1313CV18-200BZXI

Rochester Electronics

IC SRAM 18MBIT PARALLEL 165FBGA

На залиха: 261

$29.46000

CAT24C01LI-G

CAT24C01LI-G

Rochester Electronics

IC EEPROM 1KBIT I2C 400KHZ 8DIP

На залиха: 3.510

$0.22000

AT27C256R-45PU

AT27C256R-45PU

Roving Networks / Microchip Technology

IC EPROM 256KBIT PARALLEL 28DIP

На залиха: 528

$2.32000

AT24CS02-XHM-B

AT24CS02-XHM-B

Roving Networks / Microchip Technology

IC EEPROM 2KBIT I2C 1MHZ 8TSSOP

На залиха: 0

$0.22100

70V3399S166BFG8

70V3399S166BFG8

Renesas Electronics America

IC SRAM 2MBIT PARALLEL 208CABGA

На залиха: 0

$130.84450

FM25640B-GA

FM25640B-GA

Flip Electronics

IC FRAM 64KBIT SPI 4MHZ 8SOIC

На залиха: 0

$4.07000

IS62WV12816EALL-55TLI-TR

IS62WV12816EALL-55TLI-TR

ISSI (Integrated Silicon Solution, Inc.)

IC SRAM 2MBIT PARALLEL 44TSOP II

На залиха: 0

$2.56432

IS42S32200L-7BLI

IS42S32200L-7BLI

ISSI (Integrated Silicon Solution, Inc.)

IC DRAM 64MBIT PARALLEL 90TFBGA

На залиха: 0

$3.27158

MT29F2G08ABAGAWP-IT:G TR

MT29F2G08ABAGAWP-IT:G TR

Micron Technology

IC FLASH 2GBIT PARALLEL 48TSOP I

На залиха: 0

$3.30000

Категорија на производи

Top