MT28EW256ABA1LPC-0SIT TR

Сликата е за референца, ве молиме контактирајте не за да ја добиете вистинската слика

Производител Дел

MT28EW256ABA1LPC-0SIT TR

Производителот
Micron Technology
Опис
IC FLASH 256MBIT PARALLEL 64LBGA
Категорија
интегрирани кола
Семејство
меморија
Серии
-
На залиха
0
Листови со податоци онлајн
MT28EW256ABA1LPC-0SIT TR PDF
Истражување
 • серија:-
 • пакет:Tape & Reel (TR)
 • статус на дел:Active
 • тип на меморија:Non-Volatile
 • формат на меморија:FLASH
 • технологија:FLASH - NOR
 • големина на меморија:256Mb (32M x 8, 16M x 16)
 • мемориски интерфејс:Parallel
 • фреквенција на часовникот:-
 • пишување циклус време - збор, страница:60ns
 • време за пристап:75 ns
 • напон - напојување:2.7V ~ 3.6V
 • Работна температура:-40°C ~ 85°C (TA)
 • тип на монтирање:Surface Mount
 • пакет / куќиште:64-LBGA
 • добавувач уред пакет:64-LBGA (11x13)
Испорака Период на испорака За деловите што се на залиха, нарачките се проценуваат да се испорачаат за 3 дена.
Ние испраќаме нарачки еднаш дневно околу 17 часот, освен недела.
Откако ќе се испрати, проценетото време за испорака зависи од долунаведените курири што сте ги избрале.
DHL Express, 3-7 работни дена
DHL e-commerce, 12-22 работни дена
FedEx меѓународен приоритет, 3-7 работни дена
EMS, 10-15 работни дена
регистрирана воздушна пошта, 15-30 работни дена
Цени за испорака Цените за испорака за вашата нарачка може да се најдат во количката.
Опција за испорака Обезбедуваме меѓународен превоз со DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express и регистрирана воздушна пошта.
Следење на испорака Ќе ве известиме по е-пошта со број за следење штом ќе се испрати нарачката.
Можете исто така да го најдете бројот за следење во историјата на нарачки.
Враќање / Гаранција Враќање Враќањата вообичаено се прифаќаат кога ќе се завршат во рок од 30 дена од датумот на испораката, ве молиме контактирајте со службата за корисници за овластување за враќање.
Деловите треба да бидат неискористени и во оригинално пакување.
Клиентот треба да ја преземе одговорноста за испораката.
Гаранција Сите купувања доаѓаат со политика за враќање на пари од 30 дена, плус 90-дневна гаранција за какви било производствени дефекти.
Оваа гаранција нема да важи за кој било предмет каде што дефектите се предизвикани од неправилно склопување на клиентот, неуспехот од страна на клиентот да ги следи упатствата, модификација на производот, небрежност или неправилно работење

Препорака за Вас

Слика Број на дел Опис Акции Единечната цена Купи
IS61WV5128EDBLL-10TLI

IS61WV5128EDBLL-10TLI

ISSI (Integrated Silicon Solution, Inc.)

IC SRAM 4MBIT PARALLEL 44TSOP II

На залиха: 0

$3.44000

CAT93C56PI-FB

CAT93C56PI-FB

Rochester Electronics

IC EEPROM 2KBIT SPI 2MHZ 8DIP

На залиха: 18.250

$0.20000

R1LP0408DSP-5SI#B1

R1LP0408DSP-5SI#B1

Renesas Electronics America

IC SRAM 4MBIT PARALLEL 32SOP

На залиха: 0

$4.58000

CY62147DV30LL-55BVI

CY62147DV30LL-55BVI

Rochester Electronics

STANDARD SRAM, 256KX16, 55NS

На залиха: 1.579

$4.34000

AS7C31025B-10TJCN

AS7C31025B-10TJCN

Alliance Memory, Inc.

IC SRAM 1MBIT PARALLEL 32SOJ

На залиха: 0

$2.80982

M24C02-DRDW3TP/K

M24C02-DRDW3TP/K

STMicroelectronics

IC EEPROM 2KBIT I2C 1MHZ 8TSSOP

На залиха: 1.818

$0.28000

R1LP5256ESA-5SI#S0

R1LP5256ESA-5SI#S0

Rochester Electronics

IC SRAM 256KBIT PARALLEL 28TSOP

На залиха: 22.000

$2.77000

CAT24C02YGI

CAT24C02YGI

Rochester Electronics

IC EEPROM 2KBIT I2C 8TSSOP

На залиха: 4.389

$0.12000

GS880Z36CGT-300I

GS880Z36CGT-300I

GSI Technology

IC SRAM 9MBIT PARALLEL 100TQFP

На залиха: 0

$21.02417

CAT25020ZI-GT3

CAT25020ZI-GT3

Rochester Electronics

IC EEPROM 2KBIT SPI 10MHZ 8MSOP

На залиха: 9.000

$0.23000

Категорија на производи

Top