S29CL016J1JQFM033

Сликата е за референца, ве молиме контактирајте не за да ја добиете вистинската слика

Производител Дел

S29CL016J1JQFM033

Производителот
Cypress Semiconductor
Опис
IC FLASH 16MBIT PARALLEL 80PQFP
Категорија
интегрирани кола
Семејство
меморија
Серии
-
На залиха
0
Листови со податоци онлајн
S29CL016J1JQFM033 PDF
Истражување
 • серија:CL-J
 • пакет:Tray
 • статус на дел:Last Time Buy
 • тип на меморија:Non-Volatile
 • формат на меморија:FLASH
 • технологија:FLASH - NOR
 • големина на меморија:16Mb (512K x 32)
 • мемориски интерфејс:Parallel
 • фреквенција на часовникот:40 MHz
 • пишување циклус време - збор, страница:60ns
 • време за пристап:54 ns
 • напон - напојување:1.65V ~ 3.6V
 • Работна температура:-40°C ~ 125°C (TA)
 • тип на монтирање:Surface Mount
 • пакет / куќиште:80-BQFP
 • добавувач уред пакет:80-PQFP (14x20)
Испорака Период на испорака За деловите што се на залиха, нарачките се проценуваат да се испорачаат за 3 дена.
Ние испраќаме нарачки еднаш дневно околу 17 часот, освен недела.
Откако ќе се испрати, проценетото време за испорака зависи од долунаведените курири што сте ги избрале.
DHL Express, 3-7 работни дена
DHL e-commerce, 12-22 работни дена
FedEx меѓународен приоритет, 3-7 работни дена
EMS, 10-15 работни дена
регистрирана воздушна пошта, 15-30 работни дена
Цени за испорака Цените за испорака за вашата нарачка може да се најдат во количката.
Опција за испорака Обезбедуваме меѓународен превоз со DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express и регистрирана воздушна пошта.
Следење на испорака Ќе ве известиме по е-пошта со број за следење штом ќе се испрати нарачката.
Можете исто така да го најдете бројот за следење во историјата на нарачки.
Враќање / Гаранција Враќање Враќањата вообичаено се прифаќаат кога ќе се завршат во рок од 30 дена од датумот на испораката, ве молиме контактирајте со службата за корисници за овластување за враќање.
Деловите треба да бидат неискористени и во оригинално пакување.
Клиентот треба да ја преземе одговорноста за испораката.
Гаранција Сите купувања доаѓаат со политика за враќање на пари од 30 дена, плус 90-дневна гаранција за какви било производствени дефекти.
Оваа гаранција нема да важи за кој било предмет каде што дефектите се предизвикани од неправилно склопување на клиентот, неуспехот од страна на клиентот да ги следи упатствата, модификација на производот, небрежност или неправилно работење

Препорака за Вас

Слика Број на дел Опис Акции Единечната цена Купи
24LC014T-E/SN

24LC014T-E/SN

Roving Networks / Microchip Technology

IC EEPROM 1KBIT I2C 400KHZ 8SOIC

На залиха: 0

$0.32000

AS6C2008-55BIN

AS6C2008-55BIN

Alliance Memory, Inc.

IC SRAM 2MBIT PARALLEL 36TFBGA

На залиха: 0

$2.69731

93LC56A-I/SN

93LC56A-I/SN

Roving Networks / Microchip Technology

IC EEPROM 2KBIT SPI 2MHZ 8SOIC

На залиха: 1.773

$0.25000

S29GL128P90FFIR20

S29GL128P90FFIR20

Cypress Semiconductor

IC FLASH 128MBIT PARALLEL 64FBGA

На залиха: 3.692

$5.57000

CG7031DS

CG7031DS

Rochester Electronics

SPECIAL

На залиха: 0

$9.34000

24AA16T-E/MNY

24AA16T-E/MNY

Roving Networks / Microchip Technology

IC EEPROM 16KBIT I2C 8TDFN

На залиха: 0

$0.37000

93C56BT-I/MS

93C56BT-I/MS

Roving Networks / Microchip Technology

IC EEPROM 2KBIT SPI 2MHZ 8MSOP

На залиха: 0

$0.27300

MT52L256M64D2FT-107 WT:B

MT52L256M64D2FT-107 WT:B

Micron Technology

LPDDR3 16G 256MX64 WFBGA

На залиха: 0

$22.47000

71T75902S75PFG8

71T75902S75PFG8

Renesas Electronics America

IC SRAM 18MBIT PARALLEL 100TQFP

На залиха: 0

$30.49420

AS6C8016-55ZIN

AS6C8016-55ZIN

Alliance Memory, Inc.

IC SRAM 8MBIT PARALLEL 44TSOP II

На залиха: 1.675

$7.64000

Категорија на производи

Top