XAZU2EG-1SFVA625I

Сликата е за референца, ве молиме контактирајте не за да ја добиете вистинската слика

Производител Дел

XAZU2EG-1SFVA625I

Производителот
Xilinx
Опис
IC SOC CORTEX-A53 625FCBGA
Категорија
интегрирани кола
Семејство
вграден - систем на чип (soc)
Серии
-
На залиха
0
Листови со податоци онлајн
XAZU2EG-1SFVA625I PDF
Истражување
 • серија:Zynq® UltraScale+™ MPSoC EG
 • пакет:Tray
 • статус на дел:Active
 • архитектура:MPU, FPGA
 • јадро процесор:Quad ARM® Cortex®-A53 MPCore™ with CoreSight™, Dual ARM®Cortex™-R5 with CoreSight™, ARM Mali™-400 MP2
 • големина на блицот:-
 • големина на овен:1.2MB
 • периферни уреди:DMA, WDT
 • поврзување:CANbus, I²C, SPI, UART/USART, USB
 • брзина:500MHz, 1.2GHz
 • примарни атрибути:Zynq®UltraScale+™ FPGA, 103K+ Logic Cells
 • Работна температура:-40°C ~ 100°C (TJ)
 • пакет / куќиште:625-BFBGA, FCBGA
 • добавувач уред пакет:625-FCBGA (21x21)
Испорака Период на испорака За деловите што се на залиха, нарачките се проценуваат да се испорачаат за 3 дена.
Ние испраќаме нарачки еднаш дневно околу 17 часот, освен недела.
Откако ќе се испрати, проценетото време за испорака зависи од долунаведените курири што сте ги избрале.
DHL Express, 3-7 работни дена
DHL e-commerce, 12-22 работни дена
FedEx меѓународен приоритет, 3-7 работни дена
EMS, 10-15 работни дена
регистрирана воздушна пошта, 15-30 работни дена
Цени за испорака Цените за испорака за вашата нарачка може да се најдат во количката.
Опција за испорака Обезбедуваме меѓународен превоз со DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express и регистрирана воздушна пошта.
Следење на испорака Ќе ве известиме по е-пошта со број за следење штом ќе се испрати нарачката.
Можете исто така да го најдете бројот за следење во историјата на нарачки.
Враќање / Гаранција Враќање Враќањата вообичаено се прифаќаат кога ќе се завршат во рок од 30 дена од датумот на испораката, ве молиме контактирајте со службата за корисници за овластување за враќање.
Деловите треба да бидат неискористени и во оригинално пакување.
Клиентот треба да ја преземе одговорноста за испораката.
Гаранција Сите купувања доаѓаат со политика за враќање на пари од 30 дена, плус 90-дневна гаранција за какви било производствени дефекти.
Оваа гаранција нема да важи за кој било предмет каде што дефектите се предизвикани од неправилно склопување на клиентот, неуспехот од страна на клиентот да ги следи упатствата, модификација на производот, небрежност или неправилно работење

Препорака за Вас

Слика Број на дел Опис Акции Единечната цена Купи
10AS066K2F35E2SG

10AS066K2F35E2SG

Intel

IC SOC CORTEX-A9 1.5GHZ 1152FBGA

На залиха: 0

$3854.20000

XCZU3EG-2SFVC784I

XCZU3EG-2SFVC784I

Xilinx

IC SOC CORTEX-A53 784FCBGA

На залиха: 0

$698.10000

M2S090-1FCS325

M2S090-1FCS325

Roving Networks / Microchip Technology

IC SOC CORTEX-M3 166MHZ 325BGA

На залиха: 0

$136.17057

1SX280HH2F55E1VG

1SX280HH2F55E1VG

Intel

IC FPGA STRATIX 10 2912FBGA

На залиха: 0

$32857.50000

5ASXFB5H4F40I3G

5ASXFB5H4F40I3G

Intel

IC SOC CORTEX-A9 1.05GHZ 1517BGA

На залиха: 0

$6892.18476

5ASXBB5D4F40I5G

5ASXBB5D4F40I5G

Intel

IC SOC CORTEX-A9 800MHZ 1517FBGA

На залиха: 0

$4748.35524

M2S050-VFG400

M2S050-VFG400

Roving Networks / Microchip Technology

IC SOC CORTEX-M3 166MHZ 400VFBGA

На залиха: 0

$76.66122

10AS032E2F29E2SG

10AS032E2F29E2SG

Intel

IC SOC CORTEX-A9 1.5GHZ 780FBGA

На залиха: 0

$1534.50000

XCZU17EG-3FFVC1760E

XCZU17EG-3FFVC1760E

Xilinx

IC SOC CORTEX-A53 1760FCBGA

На залиха: 0

$8661.66000

10AS027H2F35E2SG

10AS027H2F35E2SG

Intel

IC SOC CORTEX-A9 1.5GHZ 1152FBGA

На залиха: 0

$1542.00000

Категорија на производи

Top