SX03-0B00-00

Сликата е за референца, ве молиме контактирајте не за да ја добиете вистинската слика

Производител Дел

SX03-0B00-00

Производителот
Broadcom
Опис
12GB/S EXPANDERS
Категорија
интегрирани кола
Семејство
интерфејс - аналогни прекинувачи - специјална намена
Серии
-
На залиха
0
Листови со податоци онлајн
-
Истражување
 • серија:*
 • пакет:Bulk
 • статус на дел:Active
 • апликации:-
 • коло на мултиплексер/демултиплексер:-
 • прекинувач коло:-
 • број на канали:-
 • отпор во состојба (макс):-
 • напон - напојување, единечно (v+):-
 • напон - напојување, двоен (v±):-
 • - 3db пропусен опсег:-
 • карактеристики:-
 • Работна температура:-
 • тип на монтирање:-
 • пакет / куќиште:-
 • добавувач уред пакет:-
Испорака Период на испорака За деловите што се на залиха, нарачките се проценуваат да се испорачаат за 3 дена.
Ние испраќаме нарачки еднаш дневно околу 17 часот, освен недела.
Откако ќе се испрати, проценетото време за испорака зависи од долунаведените курири што сте ги избрале.
DHL Express, 3-7 работни дена
DHL e-commerce, 12-22 работни дена
FedEx меѓународен приоритет, 3-7 работни дена
EMS, 10-15 работни дена
регистрирана воздушна пошта, 15-30 работни дена
Цени за испорака Цените за испорака за вашата нарачка може да се најдат во количката.
Опција за испорака Обезбедуваме меѓународен превоз со DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express и регистрирана воздушна пошта.
Следење на испорака Ќе ве известиме по е-пошта со број за следење штом ќе се испрати нарачката.
Можете исто така да го најдете бројот за следење во историјата на нарачки.
Враќање / Гаранција Враќање Враќањата вообичаено се прифаќаат кога ќе се завршат во рок од 30 дена од датумот на испораката, ве молиме контактирајте со службата за корисници за овластување за враќање.
Деловите треба да бидат неискористени и во оригинално пакување.
Клиентот треба да ја преземе одговорноста за испораката.
Гаранција Сите купувања доаѓаат со политика за враќање на пари од 30 дена, плус 90-дневна гаранција за какви било производствени дефекти.
Оваа гаранција нема да важи за кој било предмет каде што дефектите се предизвикани од неправилно склопување на клиентот, неуспехот од страна на клиентот да ги следи упатствата, модификација на производот, небрежност или неправилно работење

Препорака за Вас

Слика Број на дел Опис Акции Единечната цена Купи
TS3USBCA410IRSVT

TS3USBCA410IRSVT

Texas

SBU MUX 3TO1 W/ MIC AND GNDIND T

На залиха: 200

$1.14000

MAX311CWN

MAX311CWN

Rochester Electronics

MAX311 CMOS RF/VIDEO MULTIPLEXER

На залиха: 125

$11.75000

VSC3312YYP-01

VSC3312YYP-01

Roving Networks / Microchip Technology

IC SWITCH 16X16 6.5GBPS 196FCBGA

На залиха: 96

$42.53000

ISL54409IRTZ-T

ISL54409IRTZ-T

Intersil (Renesas Electronics America)

IC SW USB/AUDIO DUAL SPT 8TDFN

На залиха: 0

$0.66800

HV2301PJ-G

HV2301PJ-G

Roving Networks / Microchip Technology

IC ULTRASOUND SWITCH 1:1 28PLCC

На залиха: 84

$11.37000

FSA9280AUMX

FSA9280AUMX

Rochester Electronics

USB 2.0 ACCESSORY DETECTION SWIT

На залиха: 276.590

$1.05000

SS18-0B00-00

SS18-0B00-00

Broadcom

PEX9712-B080BC G

На залиха: 0

$227.37400

TUSB1042IRNQT

TUSB1042IRNQT

Texas

10G USB3.1G2 2-1 LINEAR REDRIVER

На залиха: 161

$8.51000

PEX8649-AA50RBC G

PEX8649-AA50RBC G

Broadcom

IC PCI EXPRESS SWITCH 676FCBGA

На залиха: 0

$168.33600

SLG55596V

SLG55596V

Dialog Semiconductor

USB HOST CHARGER IDENTIFICATION

На залиха: 0

$0.26970

Категорија на производи

Top