SI-N8U2513B0WW

Сликата е за референца, ве молиме контактирајте не за да ја добиете вистинската слика

Производител Дел

SI-N8U2513B0WW

Производителот
Samsung Semiconductor
Опис
LED MODULE WHT WARM 3500K ROUND
Категорија
оптоелектроника
Семејство
LED осветлување - кочани, мотори, модули, ленти
Серии
-
На залиха
0
Листови со податоци онлајн
SI-N8U2513B0WW PDF
Истражување
 • серија:Round-060D
 • пакет:Tray
 • статус на дел:Obsolete
 • тип:LED Module
 • боја:White, Warm
 • cct (к):3500K 3-Step MacAdam Ellipse
 • бранова должина:-
 • конфигурација:Round
 • прозрачен флукс @ струја/температура:3120lm (Typ)
 • струја - тест:700mA
 • температура - тест:25°C
 • напон - напред (vf) (тип):35.5V
 • лумени/вати @ струја - тест:126 lm/W
 • струја - макс:700mA
 • cri (индекс на рендерирање на бои):80
 • агол на гледање:115°
 • карактеристики:-
 • големина / димензија:62.00mm Dia
 • висина:3.70mm
 • површина што емитува светлина (les):-
 • тип на леќа:Flat
Испорака Период на испорака За деловите што се на залиха, нарачките се проценуваат да се испорачаат за 3 дена.
Ние испраќаме нарачки еднаш дневно околу 17 часот, освен недела.
Откако ќе се испрати, проценетото време за испорака зависи од долунаведените курири што сте ги избрале.
DHL Express, 3-7 работни дена
DHL e-commerce, 12-22 работни дена
FedEx меѓународен приоритет, 3-7 работни дена
EMS, 10-15 работни дена
регистрирана воздушна пошта, 15-30 работни дена
Цени за испорака Цените за испорака за вашата нарачка може да се најдат во количката.
Опција за испорака Обезбедуваме меѓународен превоз со DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express и регистрирана воздушна пошта.
Следење на испорака Ќе ве известиме по е-пошта со број за следење штом ќе се испрати нарачката.
Можете исто така да го најдете бројот за следење во историјата на нарачки.
Враќање / Гаранција Враќање Враќањата вообичаено се прифаќаат кога ќе се завршат во рок од 30 дена од датумот на испораката, ве молиме контактирајте со службата за корисници за овластување за враќање.
Деловите треба да бидат неискористени и во оригинално пакување.
Клиентот треба да ја преземе одговорноста за испораката.
Гаранција Сите купувања доаѓаат со политика за враќање на пари од 30 дена, плус 90-дневна гаранција за какви било производствени дефекти.
Оваа гаранција нема да важи за кој било предмет каде што дефектите се предизвикани од неправилно склопување на клиентот, неуспехот од страна на клиентот да ги следи упатствата, модификација на производот, небрежност или неправилно работење

Препорака за Вас

Слика Број на дел Опис Акции Единечната цена Купи
CXA1820-0000-000N0YN435H

CXA1820-0000-000N0YN435H

Cree

LED ARRAY XLAMP CXA1820 WHITE

На залиха: 0

$4.43700

SPHWHAHDNK28YZT3D2

SPHWHAHDNK28YZT3D2

Samsung Semiconductor

LED COB D 4000K SQUARE

На залиха: 0

$6.17103

L2C5-35901204E1300

L2C5-35901204E1300

Philips (LUMILEDS)

LED COB CORE RANGEG EN3 WW RECT

На залиха: 81

$17.93000

CHM-9-35-95-36-XH00-F2-3

CHM-9-35-95-36-XH00-F2-3

Luminus Devices

LED COB 3500K 95CRI 36V SMD

На залиха: 0

$4.18600

CXB3590-0000-000R0BDD50E

CXB3590-0000-000R0BDD50E

Cree

LED COB CXB3590 COOL WHT SQUARE

На залиха: 0

$44.85780

SPHWW1HDNA25YHT31F

SPHWW1HDNA25YHT31F

Samsung Semiconductor

LED 3.5X3.5 4000K 80CRI LH351A

На залиха: 0

$2.77890

CXA1304-0000-000F0UB20E3

CXA1304-0000-000F0UB20E3

Cree

LED COB CXA1304 COOL WHT SQUARE

На залиха: 0

$1.73400

SI-B8V14256HWW

SI-B8V14256HWW

Samsung Semiconductor

LED SLIM 3000K 2180LM BACK WIRE

На залиха: 70

$14.31000

LA AT020NIT

LA AT020NIT

DComponents

NEAR INFRARED HIGH POWER TIR-BAS

На залиха: 7

$769.23000

LSR1-12C32-3070-00

LSR1-12C32-3070-00

New Energy

LED MODULE XP-G3 3000K

На залиха: 0

$16.71250

Категорија на производи

додатоци
4397 Предмети
https://img.chimicron-en.com/thumb/KGAS06-521919.jpg
Top