SI-B8V171560WW

Сликата е за референца, ве молиме контактирајте не за да ја добиете вистинската слика

Производител Дел

SI-B8V171560WW

Производителот
Samsung Semiconductor
Опис
LED 3000K 80CRI LM561B
Категорија
оптоелектроника
Семејство
LED осветлување - кочани, мотори, модули, ленти
Серии
-
На залиха
0
Листови со податоци онлајн
-
Истражување
 • серија:LT-M562C
 • пакет:Tray
 • статус на дел:Obsolete
 • тип:LED Module
 • боја:White, Warm
 • cct (к):3000K 3-Step MacAdam Ellipse
 • бранова должина:-
 • конфигурација:Linear Light Strip
 • прозрачен флукс @ струја/температура:2350lm (Typ)
 • струја - тест:700mA
 • температура - тест:50°C
 • напон - напред (vf) (тип):24V
 • лумени/вати @ струја - тест:140 lm/W
 • струја - макс:900mA
 • cri (индекс на рендерирање на бои):80
 • агол на гледање:115°
 • карактеристики:With Connector
 • големина / димензија:560.00mm L x 18.00mm W
 • висина:5.80mm
 • површина што емитува светлина (les):-
 • тип на леќа:Flat
Испорака Период на испорака За деловите што се на залиха, нарачките се проценуваат да се испорачаат за 3 дена.
Ние испраќаме нарачки еднаш дневно околу 17 часот, освен недела.
Откако ќе се испрати, проценетото време за испорака зависи од долунаведените курири што сте ги избрале.
DHL Express, 3-7 работни дена
DHL e-commerce, 12-22 работни дена
FedEx меѓународен приоритет, 3-7 работни дена
EMS, 10-15 работни дена
регистрирана воздушна пошта, 15-30 работни дена
Цени за испорака Цените за испорака за вашата нарачка може да се најдат во количката.
Опција за испорака Обезбедуваме меѓународен превоз со DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express и регистрирана воздушна пошта.
Следење на испорака Ќе ве известиме по е-пошта со број за следење штом ќе се испрати нарачката.
Можете исто така да го најдете бројот за следење во историјата на нарачки.
Враќање / Гаранција Враќање Враќањата вообичаено се прифаќаат кога ќе се завршат во рок од 30 дена од датумот на испораката, ве молиме контактирајте со службата за корисници за овластување за враќање.
Деловите треба да бидат неискористени и во оригинално пакување.
Клиентот треба да ја преземе одговорноста за испораката.
Гаранција Сите купувања доаѓаат со политика за враќање на пари од 30 дена, плус 90-дневна гаранција за какви било производствени дефекти.
Оваа гаранција нема да важи за кој било предмет каде што дефектите се предизвикани од неправилно склопување на клиентот, неуспехот од страна на клиентот да ги следи упатствата, модификација на производот, небрежност или неправилно работење

Препорака за Вас

Слика Број на дел Опис Акции Единечната цена Купи
CXB1304-0000-000C0UB235H

CXB1304-0000-000C0UB235H

Cree

LED COB CXB1304 3500K WHT SMD

На залиха: 0

$1.92100

CXA1510-0000-000N0UG230G

CXA1510-0000-000N0UG230G

Cree

LED COB CX1510 3000K WHITE SMD

На залиха: 0

$2.85600

L2C5-35901204E1300

L2C5-35901204E1300

Philips (LUMILEDS)

LED COB CORE RANGEG EN3 WW RECT

На залиха: 81

$17.93000

CXA2520-0000-000N0HQ240F

CXA2520-0000-000N0HQ240F

Cree

LED XLAMP CXA2520 19MM WHT

На залиха: 0

$4.35200

CXA1304-0000-000N0HC440H

CXA1304-0000-000N0HC440H

Cree

LED COB CXA1304 4000K WHITE SMD

На залиха: 0

$1.46200

WLS28-2CW285L25XQ

WLS28-2CW285L25XQ

Banner Engineering

WLS28-2 WORK LIGHT STRIP; LENGTH

На залиха: 2

$151.00000

CXA1510-0000-000N0UF20E8

CXA1510-0000-000N0UF20E8

Cree

LED COB CX1510 2700K WHITE SMD

На залиха: 0

$3.41700

BXRC-65C10K1-C-73

BXRC-65C10K1-C-73

Bridgelux, Inc.

VERO 29C COOL WHITE LED ARRAY

На залиха: 0

$31.02840

BXRE-27G1000-C-72

BXRE-27G1000-C-72

Bridgelux, Inc.

V10C WARM WHITE LED ARRAY

На залиха: 0

$2.64000

CXB1507-0000-000N0BJ250E

CXB1507-0000-000N0BJ250E

Cree

LED COB CXB1507 5000K WHT SMD

На залиха: 0

$2.60100

Категорија на производи

додатоци
4397 Предмети
https://img.chimicron-en.com/thumb/KGAS06-521919.jpg
Top