SI-N8V1113B1US

Сликата е за референца, ве молиме контактирајте не за да ја добиете вистинската слика

Производител Дел

SI-N8V1113B1US

Производителот
Samsung Semiconductor
Опис
LED MODULE ACOM DLE 3000K SQUARE
Категорија
оптоелектроника
Семејство
LED осветлување - кочани, мотори, модули, ленти
Серии
-
На залиха
0
Листови со податоци онлајн
SI-N8V1113B1US PDF
Истражување
 • серија:ACOM DLE
 • пакет:Tray
 • статус на дел:Obsolete
 • тип:LED Module
 • боја:White, Warm
 • cct (к):3000K
 • бранова должина:-
 • конфигурација:Square
 • прозрачен флукс @ струја/температура:1160lm (Typ)
 • струја - тест:-
 • температура - тест:25°C
 • напон - напред (vf) (тип):120VAC
 • лумени/вати @ струја - тест:102 lm/W
 • струја - макс:-
 • cri (индекс на рендерирање на бои):80
 • агол на гледање:115°
 • карактеристики:-
 • големина / димензија:55.00mm L x 55.00mm W
 • висина:12.50mm
 • површина што емитува светлина (les):-
 • тип на леќа:Flat
Испорака Период на испорака За деловите што се на залиха, нарачките се проценуваат да се испорачаат за 3 дена.
Ние испраќаме нарачки еднаш дневно околу 17 часот, освен недела.
Откако ќе се испрати, проценетото време за испорака зависи од долунаведените курири што сте ги избрале.
DHL Express, 3-7 работни дена
DHL e-commerce, 12-22 работни дена
FedEx меѓународен приоритет, 3-7 работни дена
EMS, 10-15 работни дена
регистрирана воздушна пошта, 15-30 работни дена
Цени за испорака Цените за испорака за вашата нарачка може да се најдат во количката.
Опција за испорака Обезбедуваме меѓународен превоз со DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express и регистрирана воздушна пошта.
Следење на испорака Ќе ве известиме по е-пошта со број за следење штом ќе се испрати нарачката.
Можете исто така да го најдете бројот за следење во историјата на нарачки.
Враќање / Гаранција Враќање Враќањата вообичаено се прифаќаат кога ќе се завршат во рок од 30 дена од датумот на испораката, ве молиме контактирајте со службата за корисници за овластување за враќање.
Деловите треба да бидат неискористени и во оригинално пакување.
Клиентот треба да ја преземе одговорноста за испораката.
Гаранција Сите купувања доаѓаат со политика за враќање на пари од 30 дена, плус 90-дневна гаранција за какви било производствени дефекти.
Оваа гаранција нема да важи за кој било предмет каде што дефектите се предизвикани од неправилно склопување на клиентот, неуспехот од страна на клиентот да ги следи упатствата, модификација на производот, небрежност или неправилно работење

Препорака за Вас

Слика Број на дел Опис Акции Единечната цена Купи
CDM-14-4027-90-36-DW02

CDM-14-4027-90-36-DW02

Luminus Devices

LED COB CDM14 WHITE

На залиха: 136

$12.38000

SPHWH2HDNE08YHU3C1

SPHWH2HDNE08YHU3C1

Samsung Semiconductor

HIGH VOLTAGE LED SERIES CHIP ON

На залиха: 0

$5.90416

BXEB-L0560Z-35E2000-C-B3

BXEB-L0560Z-35E2000-C-B3

Bridgelux, Inc.

2000 LM NEUTRAL WHITE LINEAR MOD

На залиха: 956

$4.82000

CXA1507-0000-000N00H20E5

CXA1507-0000-000N00H20E5

Cree

LED COB CXA1507 2000K WHITE SMD

На залиха: 0

$1.30900

CXM-6-40-90-9-AA00-F2-3

CXM-6-40-90-9-AA00-F2-3

Luminus Devices

LED COB CXM6 NEUTRAL WHITE RECT

На залиха: 0

$0.74750

CLM-14-65-80-36-AC30-F4-3

CLM-14-65-80-36-AC30-F4-3

Luminus Devices

LED COB 6500K SQUARE

На залиха: 0

$4.11125

CLM-9-35-80-36-AA00-F2-3

CLM-9-35-80-36-AA00-F2-3

Luminus Devices

LED COB CLM9 3500K SQUARE

На залиха: 0

$1.34406

CXA2520-0000-000N00R250F

CXA2520-0000-000N00R250F

Cree

CREE XLAMP CXA2520 19MM WHITE

На залиха: 388

$5.38000

CHM-9-27-90-36-XH00-F2-3

CHM-9-27-90-36-XH00-F2-3

Luminus Devices

LED COB CHM9 WARM WHITE SQUARE

На залиха: 171

$7.83000

WLS15CDW0360DSQP

WLS15CDW0360DSQP

Banner Engineering

WORK LIGHT STRIP 360MM

На залиха: 4

$69.00000

Категорија на производи

додатоци
4397 Предмети
https://img.chimicron-en.com/thumb/KGAS06-521919.jpg
Top