SPHWH1L3D30ED4WMG3

Сликата е за референца, ве молиме контактирајте не за да ја добиете вистинската слика

Производител Дел

SPHWH1L3D30ED4WMG3

Производителот
Samsung Semiconductor
Опис
LED WARM WHITE 2700K 80CRI 2SMD
Категорија
оптоелектроника
Семејство
LED осветлување - бело
Серии
-
На залиха
0
Листови со податоци онлајн
SPHWH1L3D30ED4WMG3 PDF
Истражување
 • серија:LH351B
 • пакет:Tape & Reel (TR)
 • статус на дел:Obsolete
 • боја:White, Warm
 • cct (к):2700K 3-Step MacAdam Ellipse
 • флукс @ 85°c, струја - тест:115lm (100lm ~ 130lm)
 • флукс @ 25°c, струја - тест:-
 • струја - тест:350mA
 • напон - напред (vf) (тип):2.8V
 • лумени/вати @ струја - тест:117 lm/W
 • cri (индекс на рендерирање на бои):80
 • струја - макс:1.5A
 • агол на гледање:120°
 • тип на монтирање:Surface Mount
 • пакет / куќиште:1414 (3535 Metric)
 • добавувач уред пакет:3535
 • големина / димензија:0.138" L x 0.138" W (3.50mm x 3.50mm)
 • висина - седење (макс):0.081" (2.06mm)
Испорака Период на испорака За деловите што се на залиха, нарачките се проценуваат да се испорачаат за 3 дена.
Ние испраќаме нарачки еднаш дневно околу 17 часот, освен недела.
Откако ќе се испрати, проценетото време за испорака зависи од долунаведените курири што сте ги избрале.
DHL Express, 3-7 работни дена
DHL e-commerce, 12-22 работни дена
FedEx меѓународен приоритет, 3-7 работни дена
EMS, 10-15 работни дена
регистрирана воздушна пошта, 15-30 работни дена
Цени за испорака Цените за испорака за вашата нарачка може да се најдат во количката.
Опција за испорака Обезбедуваме меѓународен превоз со DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express и регистрирана воздушна пошта.
Следење на испорака Ќе ве известиме по е-пошта со број за следење штом ќе се испрати нарачката.
Можете исто така да го најдете бројот за следење во историјата на нарачки.
Враќање / Гаранција Враќање Враќањата вообичаено се прифаќаат кога ќе се завршат во рок од 30 дена од датумот на испораката, ве молиме контактирајте со службата за корисници за овластување за враќање.
Деловите треба да бидат неискористени и во оригинално пакување.
Клиентот треба да ја преземе одговорноста за испораката.
Гаранција Сите купувања доаѓаат со политика за враќање на пари од 30 дена, плус 90-дневна гаранција за какви било производствени дефекти.
Оваа гаранција нема да важи за кој било предмет каде што дефектите се предизвикани од неправилно склопување на клиентот, неуспехот од страна на клиентот да ги следи упатствата, модификација на производот, небрежност или неправилно работење

Препорака за Вас

Слика Број на дел Опис Акции Единечната цена Купи
SST-90-W65S-F11-N3102

SST-90-W65S-F11-N3102

Luminus Devices

LED SST-90 COOL WHITE 6500K 3SMD

На залиха: 0

$38.88000

MTGBEZ-01-0000-0N00J027H

MTGBEZ-01-0000-0N00J027H

Cree

LED EASYWHT WARM WHT 2700K 2SMD

На залиха: 0

$13.00500

MP-3030-1100-56-95

MP-3030-1100-56-95

Luminus Devices

LED MID PWR 5600K 95CRI 3030

На залиха: 105.978

$0.35000

ASMD-FWG3-NPTJ6

ASMD-FWG3-NPTJ6

Broadcom

LED COOL WHITE 6800K SMD

На залиха: 0

$0.06758

MLCSWT-U1-0000-000WZ5

MLCSWT-U1-0000-000WZ5

Cree

LED XLAMP NEUTRAL WHT 4000K 4SMD

На залиха: 0

$0.35000

XPLAWT-00-0000-000PT60F8

XPLAWT-00-0000-000PT60F8

Cree

LED XLAMP WARM WHITE 2850K 2SMD

На залиха: 0

$1.96928

L1T2-2780300002300

L1T2-2780300002300

Philips (LUMILEDS)

LED 2700K 80CRI WARM WHITE SMD

На залиха: 0

$1.45236

MX6AWT-A1-R250-000DB1

MX6AWT-A1-R250-000DB1

Cree

LED XLAMP WHITE 2SMD

На залиха: 0

$0.94304

MX6AWT-H1-R250-000AA5

MX6AWT-H1-R250-000AA5

Cree

LED XLAMP WARM WHITE 3750K 2SMD

На залиха: 0

$0.91216

SPMWH3228FD5WAWKSA

SPMWH3228FD5WAWKSA

Samsung Semiconductor

MIDDLE POWER LED SERIES 2835 0.5

На залиха: 0

$0.00919

Категорија на производи

додатоци
4397 Предмети
https://img.chimicron-en.com/thumb/KGAS06-521919.jpg
Top