DSC1001CL2-016.3840T

Сликата е за референца, ве молиме контактирајте не за да ја добиете вистинската слика

Производител Дел

DSC1001CL2-016.3840T

Производителот
Roving Networks / Microchip Technology
Опис
MEMS OSC XO 16.3840MHZ CMOS SMD
Категорија
кристали, осцилатори, резонатори
Семејство
осцилатори
Серии
-
На залиха
0
Листови со податоци онлајн
DSC1001CL2-016.3840T PDF
Истражување
 • серија:DSC1001
 • пакет:Tape & Reel (TR)
 • статус на дел:Active
 • основен резонатор:MEMS
 • тип:XO (Standard)
 • фреквенција:16.384 MHz
 • функција:Standby (Power Down)
 • излез:CMOS
 • напон - напојување:1.8 ~ 3.3V
 • стабилност на фреквенцијата:±25ppm
 • апсолутен опсег на влечење (април):-
 • Работна температура:-40°C ~ 105°C
 • пропусен опсег на распространет спектар:-
 • струја - снабдување (макс):6.3mA
 • оценки:AEC-Q100
 • тип на монтирање:Surface Mount
 • пакет / куќиште:4-SMD, No Lead
 • големина / димензија:0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
 • висина - седење (макс):0.035" (0.90mm)
Испорака Период на испорака За деловите што се на залиха, нарачките се проценуваат да се испорачаат за 3 дена.
Ние испраќаме нарачки еднаш дневно околу 17 часот, освен недела.
Откако ќе се испрати, проценетото време за испорака зависи од долунаведените курири што сте ги избрале.
DHL Express, 3-7 работни дена
DHL e-commerce, 12-22 работни дена
FedEx меѓународен приоритет, 3-7 работни дена
EMS, 10-15 работни дена
регистрирана воздушна пошта, 15-30 работни дена
Цени за испорака Цените за испорака за вашата нарачка може да се најдат во количката.
Опција за испорака Обезбедуваме меѓународен превоз со DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express и регистрирана воздушна пошта.
Следење на испорака Ќе ве известиме по е-пошта со број за следење штом ќе се испрати нарачката.
Можете исто така да го најдете бројот за следење во историјата на нарачки.
Враќање / Гаранција Враќање Враќањата вообичаено се прифаќаат кога ќе се завршат во рок од 30 дена од датумот на испораката, ве молиме контактирајте со службата за корисници за овластување за враќање.
Деловите треба да бидат неискористени и во оригинално пакување.
Клиентот треба да ја преземе одговорноста за испораката.
Гаранција Сите купувања доаѓаат со политика за враќање на пари од 30 дена, плус 90-дневна гаранција за какви било производствени дефекти.
Оваа гаранција нема да важи за кој било предмет каде што дефектите се предизвикани од неправилно склопување на клиентот, неуспехот од страна на клиентот да ги следи упатствата, модификација на производот, небрежност или неправилно работење

Препорака за Вас

Слика Број на дел Опис Акции Единечната цена Купи
SiT5156AICFK-30N0-10.000000F

SiT5156AICFK-30N0-10.000000F

SiTime

XTAL OSC TCXO 10.0000MHZ

На залиха: 0

$39.29000

SiT3372AI-1B9-25NH50.000000T

SiT3372AI-1B9-25NH50.000000T

SiTime

XTAL OSC VCXO 50.0000MHZ LVPECL

На залиха: 0

$9.20000

SIT3372AC-1E2-28NZ30.720000T

SIT3372AC-1E2-28NZ30.720000T

SiTime

XTAL OSC VCXO 30.7200MHZ LVPECL

На залиха: 0

$10.78000

SiT3373AC-1E2-33NH307.695484Y

SiT3373AC-1E2-33NH307.695484Y

SiTime

XTAL OSC VCXO 307.695484MHZ

На залиха: 0

$10.78000

SG3225EEN 200.000000M-CDGAB

SG3225EEN 200.000000M-CDGAB

Epson

XTAL OSC XO 200MHZ 3.3V LVPECL

На залиха: 0

$7.70000

SIT8208AC-G1-28E-50.000000Y

SIT8208AC-G1-28E-50.000000Y

SiTime

MEMS OSC XO 50.0000MHZ LVCMOS LV

На залиха: 0

$1.45878

SiT3373AI-2E3-30NG222.527472T

SiT3373AI-2E3-30NG222.527472T

SiTime

XTAL OSC VCXO 222.527472MHZ LVDS

На залиха: 0

$8.55000

SiT3372AC-2B9-25NY51.200000T

SiT3372AC-2B9-25NY51.200000T

SiTime

XTAL OSC VCXO 51.2000MHZ LVDS

На залиха: 0

$8.97000

SiT3373AC-1E9-28NE224.000000Y

SiT3373AC-1E9-28NE224.000000Y

SiTime

XTAL OSC VCXO 224.0000MHZ LVPECL

На залиха: 0

$8.98000

ECX-H35CM-33.000

ECX-H35CM-33.000

ECS Inc. International

XTAL OSC XO 33.0000MHZ HCMOS SMD

На залиха: 0

$4.29300

Категорија на производи

додатоци
218 Предмети
https://img.chimicron-en.com/thumb/AXS-2520-04-01-224007.jpg
кристали
93193 Предмети
https://img.chimicron-en.com/thumb/CM309S5-120MABJT-386452.jpg
осцилатори
681343 Предмети
https://img.chimicron-en.com/thumb/SIT3808AI-D3-33EG-30-720000Y-862426.jpg
резонатори
1766 Предмети
https://img.chimicron-en.com/thumb/B39431R0820H210-430710.jpg
Top