STC04IE170HP

Сликата е за референца, ве молиме контактирајте не за да ја добиете вистинската слика

Производител Дел

STC04IE170HP

Производителот
STMicroelectronics
Опис
TRANS ESBT 1700V 4A TO247-4LHP
Категорија
дискретни полупроводнички производи
Семејство
транзистори - специјална намена
Серии
-
На залиха
0
Листови со податоци онлајн
STC04IE170HP PDF
Истражување
  • серија:-
  • пакет:Tube
  • статус на дел:Active
  • тип на транзистор:NPN - Emitter Switched Bipolar
  • апликации:Gate Driver
  • напон - номинален:1700V (1.7kV)
  • тековен рејтинг (ампери):4A
  • тип на монтирање:Through Hole
  • пакет / куќиште:TO-247-4
  • добавувач уред пакет:TO-247-4L
Испорака Период на испорака За деловите што се на залиха, нарачките се проценуваат да се испорачаат за 3 дена.
Ние испраќаме нарачки еднаш дневно околу 17 часот, освен недела.
Откако ќе се испрати, проценетото време за испорака зависи од долунаведените курири што сте ги избрале.
DHL Express, 3-7 работни дена
DHL e-commerce, 12-22 работни дена
FedEx меѓународен приоритет, 3-7 работни дена
EMS, 10-15 работни дена
регистрирана воздушна пошта, 15-30 работни дена
Цени за испорака Цените за испорака за вашата нарачка може да се најдат во количката.
Опција за испорака Обезбедуваме меѓународен превоз со DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express и регистрирана воздушна пошта.
Следење на испорака Ќе ве известиме по е-пошта со број за следење штом ќе се испрати нарачката.
Можете исто така да го најдете бројот за следење во историјата на нарачки.
Враќање / Гаранција Враќање Враќањата вообичаено се прифаќаат кога ќе се завршат во рок од 30 дена од датумот на испораката, ве молиме контактирајте со службата за корисници за овластување за враќање.
Деловите треба да бидат неискористени и во оригинално пакување.
Клиентот треба да ја преземе одговорноста за испораката.
Гаранција Сите купувања доаѓаат со политика за враќање на пари од 30 дена, плус 90-дневна гаранција за какви било производствени дефекти.
Оваа гаранција нема да важи за кој било предмет каде што дефектите се предизвикани од неправилно склопување на клиентот, неуспехот од страна на клиентот да ги следи упатствата, модификација на производот, небрежност или неправилно работење

Препорака за Вас

Слика Број на дел Опис Акции Единечната цена Купи
ALD810019SCL

ALD810019SCL

Advanced Linear Devices, Inc.

MOSFET QUAD SAB 10.6V EE 16SOIC

На залиха: 0

$3.83620

ALD910019SALI

ALD910019SALI

Advanced Linear Devices, Inc.

MOSFET DUAL SAB 10.6V 8SOIC

На залиха: 0

$3.91040

CPH5905H-TL-E

CPH5905H-TL-E

Sanyo Semiconductor/ON Semiconductor

TRANS NPN/JFET N-CH 15V CPH5

На залиха: 284.848.000

$0.60000

UMC4NTR

UMC4NTR

ROHM Semiconductor

TRANSISTOR NPN/PNP DUAL UMT5

На залиха: 0

$0.08580

ALD810026SCLI

ALD810026SCLI

Advanced Linear Devices, Inc.

MOSFET QUAD SAB 10.6V EE 16SOIC

На залиха: 0

$4.67780

ALD810026SCL

ALD810026SCL

Advanced Linear Devices, Inc.

MOSFET QUAD SAB 10.6V 16SOIC

На залиха: 1

$5.19000

BCV61CE6327HTSA1

BCV61CE6327HTSA1

IR (Infineon Technologies)

TRANSISTOR NPN DOUBLE SOT-143

На залиха: 28.222

$0.45000

DMB54D0UDW-7

DMB54D0UDW-7

Zetex Semiconductors (Diodes Inc.)

MOSFET NMOS+PNP TRANS SOT-363

На залиха: 111.000

$0.19716

ALD810020SCL

ALD810020SCL

Advanced Linear Devices, Inc.

MOSFET QUAD SAB 10.6V EE 16SOIC

На залиха: 0

$3.83620

PMD9010D,115

PMD9010D,115

NXP Semiconductors

IC MOSFET DRIVER 6TSOP

На залиха: 0

$0.00000

Категорија на производи

диоди - rf
1815 Предмети
https://img.chimicron-en.com/thumb/BAT-17-05W-H6327-883622.jpg
тиристори - scrs
4060 Предмети
https://img.chimicron-en.com/thumb/S6008VS3-843153.jpg
тиристори - триаци
3570 Предмети
https://img.chimicron-en.com/thumb/QJ8016LH4TP-883642.jpg
Top