PIC16C711T-04/SS

Сликата е за референца, ве молиме контактирајте не за да ја добиете вистинската слика

Производител Дел

PIC16C711T-04/SS

Производителот
Roving Networks / Microchip Technology
Опис
IC MCU 8BIT 1.75KB OTP 20SSOP
Категорија
интегрирани кола
Семејство
вградени - микроконтролери
Серии
-
На залиха
0
Листови со податоци онлајн
PIC16C711T-04/SS PDF
Истражување
 • серија:PIC® 16C
 • пакет:Tape & Reel (TR)
 • статус на дел:Active
 • јадро процесор:PIC
 • големина на јадрото:8-Bit
 • брзина:4MHz
 • поврзување:-
 • периферни уреди:Brown-out Detect/Reset, POR, WDT
 • број на i/o:13
 • големината на програмската меморија:1.75KB (1K x 14)
 • тип на програмска меморија:OTP
 • eeprom големина:-
 • големина на овен:68 x 8
 • напон - напојување (vcc/vdd):4V ~ 6V
 • конвертори на податоци:A/D 4x8b
 • тип на осцилатор:External
 • Работна температура:0°C ~ 70°C (TA)
 • тип на монтирање:Surface Mount
 • пакет / куќиште:20-SSOP (0.209", 5.30mm Width)
 • добавувач уред пакет:20-SSOP
Испорака Период на испорака За деловите што се на залиха, нарачките се проценуваат да се испорачаат за 3 дена.
Ние испраќаме нарачки еднаш дневно околу 17 часот, освен недела.
Откако ќе се испрати, проценетото време за испорака зависи од долунаведените курири што сте ги избрале.
DHL Express, 3-7 работни дена
DHL e-commerce, 12-22 работни дена
FedEx меѓународен приоритет, 3-7 работни дена
EMS, 10-15 работни дена
регистрирана воздушна пошта, 15-30 работни дена
Цени за испорака Цените за испорака за вашата нарачка може да се најдат во количката.
Опција за испорака Обезбедуваме меѓународен превоз со DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express и регистрирана воздушна пошта.
Следење на испорака Ќе ве известиме по е-пошта со број за следење штом ќе се испрати нарачката.
Можете исто така да го најдете бројот за следење во историјата на нарачки.
Враќање / Гаранција Враќање Враќањата вообичаено се прифаќаат кога ќе се завршат во рок од 30 дена од датумот на испораката, ве молиме контактирајте со службата за корисници за овластување за враќање.
Деловите треба да бидат неискористени и во оригинално пакување.
Клиентот треба да ја преземе одговорноста за испораката.
Гаранција Сите купувања доаѓаат со политика за враќање на пари од 30 дена, плус 90-дневна гаранција за какви било производствени дефекти.
Оваа гаранција нема да важи за кој било предмет каде што дефектите се предизвикани од неправилно склопување на клиентот, неуспехот од страна на клиентот да ги следи упатствата, модификација на производот, небрежност или неправилно работење

Препорака за Вас

Слика Број на дел Опис Акции Единечната цена Купи
ATTINY2313A-PU

ATTINY2313A-PU

Roving Networks / Microchip Technology

IC MCU 8BIT 2KB FLASH 20DIP

На залиха: 927

$1.60000

CY8C4127AZQ-S455

CY8C4127AZQ-S455

Cypress Semiconductor

IC MCU 32BIT 128KB FLASH 64TQFP

На залиха: 0

$5.12819

SPC5604BK0VLL6

SPC5604BK0VLL6

NXP Semiconductors

IC MCU 32BIT 512KB FLASH 100LQFP

На залиха: 0

$18.26000

MB90F058PF-G-111-JNE1

MB90F058PF-G-111-JNE1

Cypress Semiconductor

IC MCU FLASH MICOM-0.18 100QFP

На залиха: 0

$29.32500

R5F10FLEDNA#U0

R5F10FLEDNA#U0

Rochester Electronics

MICROCONTROLLER 16-BIT RL78 CPU

На залиха: 1.720

$7.32000

EFM8BB31F64I-D-QFN32R

EFM8BB31F64I-D-QFN32R

Silicon Labs

IC MCU 8BIT 64KB FLASH 32QFN

На залиха: 0

$1.28780

LPC5514JBD64E

LPC5514JBD64E

NXP Semiconductors

IC MCU 32BIT 128KB FLASH 64HTQFP

На залиха: 0

$5.66000

MB91F467SAPMC-GS-N2K5E2

MB91F467SAPMC-GS-N2K5E2

Cypress Semiconductor

IC MCU 32B 1.0625MB FLSH 176LQFP

На залиха: 0

$19.93475

PIC32MX775F256LT-80I/PT

PIC32MX775F256LT-80I/PT

Roving Networks / Microchip Technology

IC MCU 32BIT 256KB FLASH 100TQFP

На залиха: 0

$7.83204

MC9S08DV60AMLC

MC9S08DV60AMLC

Rochester Electronics

IC MCU 8BIT 60KB FLASH 32LQFP

На залиха: 5.114

$6.49000

Категорија на производи

Top