MB91248ZPFV-GS-173K5E1

Сликата е за референца, ве молиме контактирајте не за да ја добиете вистинската слика

Производител Дел

MB91248ZPFV-GS-173K5E1

Производителот
Cypress Semiconductor
Опис
IC MCU 32BIT 256KB MROM 144LQFP
Категорија
интегрирани кола
Семејство
вградени - микроконтролери
Серии
-
На залиха
0
Листови со податоци онлајн
-
Истражување
 • серија:FR MB91245
 • пакет:Tray
 • статус на дел:Obsolete
 • јадро процесор:FR60Lite RISC
 • големина на јадрото:32-Bit
 • брзина:32MHz
 • поврзување:CANbus, EBI/EMI, LINbus, UART/USART
 • периферни уреди:DMA, LCD, PWM, WDT
 • број на i/o:120
 • големината на програмската меморија:256KB (256K x 8)
 • тип на програмска меморија:Mask ROM
 • eeprom големина:-
 • големина на овен:16K x 8
 • напон - напојување (vcc/vdd):3.5V ~ 5.5V
 • конвертори на податоци:A/D 32x8/10b
 • тип на осцилатор:External
 • Работна температура:-40°C ~ 105°C (TA)
 • тип на монтирање:Surface Mount
 • пакет / куќиште:144-LQFP
 • добавувач уред пакет:144-LQFP (20x20)
Испорака Период на испорака За деловите што се на залиха, нарачките се проценуваат да се испорачаат за 3 дена.
Ние испраќаме нарачки еднаш дневно околу 17 часот, освен недела.
Откако ќе се испрати, проценетото време за испорака зависи од долунаведените курири што сте ги избрале.
DHL Express, 3-7 работни дена
DHL e-commerce, 12-22 работни дена
FedEx меѓународен приоритет, 3-7 работни дена
EMS, 10-15 работни дена
регистрирана воздушна пошта, 15-30 работни дена
Цени за испорака Цените за испорака за вашата нарачка може да се најдат во количката.
Опција за испорака Обезбедуваме меѓународен превоз со DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express и регистрирана воздушна пошта.
Следење на испорака Ќе ве известиме по е-пошта со број за следење штом ќе се испрати нарачката.
Можете исто така да го најдете бројот за следење во историјата на нарачки.
Враќање / Гаранција Враќање Враќањата вообичаено се прифаќаат кога ќе се завршат во рок од 30 дена од датумот на испораката, ве молиме контактирајте со службата за корисници за овластување за враќање.
Деловите треба да бидат неискористени и во оригинално пакување.
Клиентот треба да ја преземе одговорноста за испораката.
Гаранција Сите купувања доаѓаат со политика за враќање на пари од 30 дена, плус 90-дневна гаранција за какви било производствени дефекти.
Оваа гаранција нема да важи за кој било предмет каде што дефектите се предизвикани од неправилно склопување на клиентот, неуспехот од страна на клиентот да ги следи упатствата, модификација на производот, небрежност или неправилно работење

Препорака за Вас

Слика Број на дел Опис Акции Единечната цена Купи
C8051F860-C-ISR

C8051F860-C-ISR

Silicon Labs

IC MCU 8BIT 8KB FLASH 16SOIC

На залиха: 0

$0.94500

SIM3C146-B-GQ

SIM3C146-B-GQ

Silicon Labs

IC MCU 32BIT 64KB FLASH 64TQFP

На залиха: 0

$7.78838

R5F104LDGFB#50

R5F104LDGFB#50

Renesas Electronics America

IC MCU 16BIT 48KB FLASH 64LFQFP

На залиха: 0

$1.60320

XS1-U6A-64-FB96-C5

XS1-U6A-64-FB96-C5

XMOS

IC MCU 32BIT 64KB SRAM 96FBGA

На залиха: 0

$19.32000

PIC18LF4580-I/PT

PIC18LF4580-I/PT

Roving Networks / Microchip Technology

IC MCU 8BIT 32KB FLASH 44TQFP

На залиха: 259

$7.84000

DSPIC33EP32GS202T-I/SS

DSPIC33EP32GS202T-I/SS

Roving Networks / Microchip Technology

IC MCU 16BIT 32KB FLASH 28SSOP

На залиха: 0

$2.82001

AT91SAM7S128D-MU-999

AT91SAM7S128D-MU-999

Roving Networks / Microchip Technology

IC MCU 16/32BIT 128KB FLSH 64QFN

На залиха: 0

$6.90803

EFM8UB10F16G-C-QFN28

EFM8UB10F16G-C-QFN28

Silicon Labs

IC MCU 8BIT 16KB FLASH 28QFN

На залиха: 93

$1.50000

CY9BF416RPMC-G-JNE2

CY9BF416RPMC-G-JNE2

Cypress Semiconductor

IC MCU 32BIT 512KB FLASH 120LQFP

На залиха: 0

$7.87173

EFM32G842F128G-E-QFP64

EFM32G842F128G-E-QFP64

Silicon Labs

IC MCU 32BIT 128KB FLASH 64TQFP

На залиха: 89

$3.44000

Категорија на производи

Top