EFM8LB12P1198F64EM3-A

Сликата е за референца, ве молиме контактирајте не за да ја добиете вистинската слика

Производител Дел

EFM8LB12P1198F64EM3-A

Производителот
Silicon Labs
Опис
IC MCU 8BIT 64KB FLASH SMD
Категорија
интегрирани кола
Семејство
вградени - микроконтролери
Серии
-
На залиха
0
Листови со податоци онлајн
-
Истражување
 • серија:Laser Bee
 • пакет:Tray
 • статус на дел:Active
 • јадро процесор:CIP-51 8051
 • големина на јадрото:8-Bit
 • брзина:72MHz
 • поврзување:I²C, SMBus, SPI, UART/USART
 • периферни уреди:Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
 • број на i/o:-
 • големината на програмската меморија:64KB (64K x 8)
 • тип на програмска меморија:FLASH
 • eeprom големина:-
 • големина на овен:4.25K x 8
 • напон - напојување (vcc/vdd):2.2V ~ 3.6V
 • конвертори на податоци:-
 • тип на осцилатор:Internal
 • Работна температура:-40°C ~ 105°C (TA)
 • тип на монтирање:-
 • пакет / куќиште:-
 • добавувач уред пакет:-
Испорака Период на испорака За деловите што се на залиха, нарачките се проценуваат да се испорачаат за 3 дена.
Ние испраќаме нарачки еднаш дневно околу 17 часот, освен недела.
Откако ќе се испрати, проценетото време за испорака зависи од долунаведените курири што сте ги избрале.
DHL Express, 3-7 работни дена
DHL e-commerce, 12-22 работни дена
FedEx меѓународен приоритет, 3-7 работни дена
EMS, 10-15 работни дена
регистрирана воздушна пошта, 15-30 работни дена
Цени за испорака Цените за испорака за вашата нарачка може да се најдат во количката.
Опција за испорака Обезбедуваме меѓународен превоз со DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express и регистрирана воздушна пошта.
Следење на испорака Ќе ве известиме по е-пошта со број за следење штом ќе се испрати нарачката.
Можете исто така да го најдете бројот за следење во историјата на нарачки.
Враќање / Гаранција Враќање Враќањата вообичаено се прифаќаат кога ќе се завршат во рок од 30 дена од датумот на испораката, ве молиме контактирајте со службата за корисници за овластување за враќање.
Деловите треба да бидат неискористени и во оригинално пакување.
Клиентот треба да ја преземе одговорноста за испораката.
Гаранција Сите купувања доаѓаат со политика за враќање на пари од 30 дена, плус 90-дневна гаранција за какви било производствени дефекти.
Оваа гаранција нема да важи за кој било предмет каде што дефектите се предизвикани од неправилно склопување на клиентот, неуспехот од страна на клиентот да ги следи упатствата, модификација на производот, небрежност или неправилно работење

Препорака за Вас

Слика Број на дел Опис Акции Единечната цена Купи
CY9AF115NAPMC-G-MNE2

CY9AF115NAPMC-G-MNE2

Cypress Semiconductor

IC MCU 32BIT 384KB FLASH 100LQFP

На залиха: 0

$7.08456

S9S08DZ32F2VLF

S9S08DZ32F2VLF

NXP Semiconductors

IC MCU 8BIT 32KB FLASH 48LQFP

На залиха: 0

$8.66248

CY9BF415NPQC-G-JNE2

CY9BF415NPQC-G-JNE2

Cypress Semiconductor

IC MCU 32BIT 416KB FLASH 100PQFP

На залиха: 0

$14.31803

PIC18LF26K42T-I/SS

PIC18LF26K42T-I/SS

Roving Networks / Microchip Technology

IC MCU 8BIT 64KB FLASH 28SSOP

На залиха: 0

$1.56200

EFM32GG12B410F1024IQ100-A

EFM32GG12B410F1024IQ100-A

Silicon Labs

IC MCU 32BIT 1MB FLASH 100TQFP

На залиха: 0

$6.83856

DSPIC33FJ64GP710-I/PT

DSPIC33FJ64GP710-I/PT

Roving Networks / Microchip Technology

IC MCU 16BIT 64KB FLASH 100TQFP

На залиха: 0

$5.52000

R5F572MNDDFC#30

R5F572MNDDFC#30

Renesas Electronics America

IC MCU 32BIT 4MB FLASH 176LFQFP

На залиха: 0

$24.77000

MSP430FG6425IZQWR

MSP430FG6425IZQWR

Texas

IC MCU 16BIT 64KB FLASH 113BGA

На залиха: 0

$4.68101

MC908QY2CDWR2

MC908QY2CDWR2

Rochester Electronics

8-BIT, FLASH, 8MHZ, HCMOS

На залиха: 5.000

$1.88000

R5F100EGGNA#20

R5F100EGGNA#20

Renesas Electronics America

IC MCU 16BIT 128KB FLASH 40HWQFN

На залиха: 0

$2.13809

Категорија на производи

Top