CP8173BTT

Сликата е за референца, ве молиме контактирајте не за да ја добиете вистинската слика

Производител Дел

CP8173BTT

Производителот
Cypress Semiconductor
Опис
IC MCU CAPSENSE PLUS 56QFN
Категорија
интегрирани кола
Семејство
вградени - микроконтролери
Серии
-
На залиха
0
Листови со податоци онлајн
-
Истражување
 • серија:*
 • пакет:Tape & Reel (TR)
 • статус на дел:Obsolete
 • јадро процесор:-
 • големина на јадрото:-
 • брзина:-
 • поврзување:-
 • периферни уреди:-
 • број на i/o:-
 • големината на програмската меморија:-
 • тип на програмска меморија:-
 • eeprom големина:-
 • големина на овен:-
 • напон - напојување (vcc/vdd):-
 • конвертори на податоци:-
 • тип на осцилатор:-
 • Работна температура:-
 • тип на монтирање:-
 • пакет / куќиште:-
 • добавувач уред пакет:-
Испорака Период на испорака За деловите што се на залиха, нарачките се проценуваат да се испорачаат за 3 дена.
Ние испраќаме нарачки еднаш дневно околу 17 часот, освен недела.
Откако ќе се испрати, проценетото време за испорака зависи од долунаведените курири што сте ги избрале.
DHL Express, 3-7 работни дена
DHL e-commerce, 12-22 работни дена
FedEx меѓународен приоритет, 3-7 работни дена
EMS, 10-15 работни дена
регистрирана воздушна пошта, 15-30 работни дена
Цени за испорака Цените за испорака за вашата нарачка може да се најдат во количката.
Опција за испорака Обезбедуваме меѓународен превоз со DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express и регистрирана воздушна пошта.
Следење на испорака Ќе ве известиме по е-пошта со број за следење штом ќе се испрати нарачката.
Можете исто така да го најдете бројот за следење во историјата на нарачки.
Враќање / Гаранција Враќање Враќањата вообичаено се прифаќаат кога ќе се завршат во рок од 30 дена од датумот на испораката, ве молиме контактирајте со службата за корисници за овластување за враќање.
Деловите треба да бидат неискористени и во оригинално пакување.
Клиентот треба да ја преземе одговорноста за испораката.
Гаранција Сите купувања доаѓаат со политика за враќање на пари од 30 дена, плус 90-дневна гаранција за какви било производствени дефекти.
Оваа гаранција нема да важи за кој било предмет каде што дефектите се предизвикани од неправилно склопување на клиентот, неуспехот од страна на клиентот да ги следи упатствата, модификација на производот, небрежност или неправилно работење

Препорака за Вас

Слика Број на дел Опис Акции Единечната цена Купи
PIC32MZ2025DAB288T-I/4J

PIC32MZ2025DAB288T-I/4J

Roving Networks / Microchip Technology

IC MCU 32BIT 2MB FLASH 288LFBGA

На залиха: 1.000

$16.86000

XE216-512-TQ128-I20

XE216-512-TQ128-I20

XMOS

IC MCU 32BIT ROMLESS 128TQFP

На залиха: 0

$19.78000

HD6413006F20

HD6413006F20

Rochester Electronics

MCU, 16-BIT, 8MHZ

На залиха: 20

$7.95000

EFM32GG12B410F1024IQ100-A

EFM32GG12B410F1024IQ100-A

Silicon Labs

IC MCU 32BIT 1MB FLASH 100TQFP

На залиха: 0

$6.83856

R5S726A0P216FP#VZ

R5S726A0P216FP#VZ

Renesas Electronics America

IC MCU 32BIT ROMLESS 120LQFP

На залиха: 0

$17.05144

PIC16F690-E/SS

PIC16F690-E/SS

Roving Networks / Microchip Technology

IC MCU 8BIT 7KB FLASH 20SSOP

На залиха: 2.783

$2.25000

MSP430F5504IPTR

MSP430F5504IPTR

Texas

IC MCU 16BIT 8KB FLASH 48LQFP

На залиха: 947

$2.60000

PIC32MX775F256LT-80I/BG

PIC32MX775F256LT-80I/BG

Roving Networks / Microchip Technology

IC MCU 32BIT 256KB FLSH 121TFBGA

На залиха: 0

$8.20601

DSPIC30F5013-20E/PT

DSPIC30F5013-20E/PT

Roving Networks / Microchip Technology

IC MCU 16BIT 66KB FLASH 80TQFP

На залиха: 235

$9.31000

MC908QC16VDRE

MC908QC16VDRE

Rochester Electronics

MICROCONTROLLER, 8 BIT, FLASH, H

На залиха: 750

$3.80000

Категорија на производи

Top