8N4Q001EG-204LCDI8

Сликата е за референца, ве молиме контактирајте не за да ја добиете вистинската слика

Производител Дел

8N4Q001EG-204LCDI8

Производителот
Renesas Electronics America
Опис
IC OSC CLOCK QD FREQ 10CLCC
Категорија
интегрирани кола
Семејство
часовник/тајминг - програмабилни тајмери ​​и осцилатори
Серии
-
На залиха
0
Листови со податоци онлајн
8N4Q001EG-204LCDI8 PDF
Истражување
 • серија:FemtoClock® NG
 • пакет:Tape & Reel (TR)
 • статус на дел:Active
 • тип:Clock Oscillator
 • брои:-
 • фреквенција:156.25MHz, 161.1328125MHz, 187.5MHz, 155.52MHz
 • напон - напојување:3.135V ~ 3.465V
 • струја - снабдување:160 mA
 • Работна температура:-40°C ~ 85°C
 • пакет / куќиште:10-CLCC
 • добавувач уред пакет:10-CLCC (7x5)
 • тип на монтирање:Surface Mount
Испорака Период на испорака За деловите што се на залиха, нарачките се проценуваат да се испорачаат за 3 дена.
Ние испраќаме нарачки еднаш дневно околу 17 часот, освен недела.
Откако ќе се испрати, проценетото време за испорака зависи од долунаведените курири што сте ги избрале.
DHL Express, 3-7 работни дена
DHL e-commerce, 12-22 работни дена
FedEx меѓународен приоритет, 3-7 работни дена
EMS, 10-15 работни дена
регистрирана воздушна пошта, 15-30 работни дена
Цени за испорака Цените за испорака за вашата нарачка може да се најдат во количката.
Опција за испорака Обезбедуваме меѓународен превоз со DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express и регистрирана воздушна пошта.
Следење на испорака Ќе ве известиме по е-пошта со број за следење штом ќе се испрати нарачката.
Можете исто така да го најдете бројот за следење во историјата на нарачки.
Враќање / Гаранција Враќање Враќањата вообичаено се прифаќаат кога ќе се завршат во рок од 30 дена од датумот на испораката, ве молиме контактирајте со службата за корисници за овластување за враќање.
Деловите треба да бидат неискористени и во оригинално пакување.
Клиентот треба да ја преземе одговорноста за испораката.
Гаранција Сите купувања доаѓаат со политика за враќање на пари од 30 дена, плус 90-дневна гаранција за какви било производствени дефекти.
Оваа гаранција нема да важи за кој било предмет каде што дефектите се предизвикани од неправилно склопување на клиентот, неуспехот од страна на клиентот да ги следи упатствата, модификација на производот, небрежност или неправилно работење

Препорака за Вас

Слика Број на дел Опис Акции Единечната цена Купи
LTC6930CMS8-7.37#TRPBF

LTC6930CMS8-7.37#TRPBF

Rochester Electronics

CMOS OUTPUT CLOCK OSCILLATOR, 7.

На залиха: 2.500

$1.65000

MC100EL1648DG

MC100EL1648DG

Sanyo Semiconductor/ON Semiconductor

IC OSC VCO 1.1GHZ 8SOIC

На залиха: 0

$11.23000

DS1075Z-010

DS1075Z-010

Rochester Electronics

DS1075 ECONOSCILLATOR/DIVIDER

На залиха: 594

$16.00000

CS82C5496

CS82C5496

Rochester Electronics

PROGRAMMABLE TIMER, 3 TIMER(S)

На залиха: 25.497

$5.35000

NE556D

NE556D

Rochester Electronics

2 FUNC, BIPOLAR, PDSO14

На залиха: 1.430

$0.20000

S-35740C01I-K8T2U

S-35740C01I-K8T2U

ABLIC U.S.A. Inc.

IC OSC 2-WIRE TIMER 1MHZ 8TMSOP

На залиха: 3.991

$1.90000

LMK60I2-322M26SIAT

LMK60I2-322M26SIAT

Texas

IC OSC CLOCK 322.265625MHZ 6QFM

На залиха: 100

$12.16000

NBXSBA024LNHTAG

NBXSBA024LNHTAG

Rochester Electronics

LVPECL OUTPUT CLOCK OSCILLATOR

На залиха: 132

$6.00000

DS1190N+T

DS1190N+T

Maxim Integrated

IC OSCILLATOR 3/5V PROG 14-TDFN

На залиха: 0

$1.20120

DS1077LU-40

DS1077LU-40

Rochester Electronics

DS1077 ECONOSCILLATOR/DIVIDER

На залиха: 6.890

$1.61000

Категорија на производи

Top