8N3SV75AC-0043CDI

Сликата е за референца, ве молиме контактирајте не за да ја добиете вистинската слика

Производител Дел

8N3SV75AC-0043CDI

Производителот
Renesas Electronics America
Опис
IC OSC VCXO 496MHZ 6-CLCC
Категорија
интегрирани кола
Семејство
часовник/тајминг - програмабилни тајмери ​​и осцилатори
Серии
-
На залиха
0
Листови со податоци онлајн
8N3SV75AC-0043CDI PDF
Истражување
 • серија:FemtoClock® NG
 • пакет:Tray
 • статус на дел:Active
 • тип:VCXO
 • брои:-
 • фреквенција:496MHz
 • напон - напојување:3.135V ~ 3.465V
 • струја - снабдување:130 mA
 • Работна температура:-40°C ~ 85°C
 • пакет / куќиште:6-CLCC
 • добавувач уред пакет:6-CLCC (7x5)
 • тип на монтирање:Surface Mount
Испорака Период на испорака За деловите што се на залиха, нарачките се проценуваат да се испорачаат за 3 дена.
Ние испраќаме нарачки еднаш дневно околу 17 часот, освен недела.
Откако ќе се испрати, проценетото време за испорака зависи од долунаведените курири што сте ги избрале.
DHL Express, 3-7 работни дена
DHL e-commerce, 12-22 работни дена
FedEx меѓународен приоритет, 3-7 работни дена
EMS, 10-15 работни дена
регистрирана воздушна пошта, 15-30 работни дена
Цени за испорака Цените за испорака за вашата нарачка може да се најдат во количката.
Опција за испорака Обезбедуваме меѓународен превоз со DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express и регистрирана воздушна пошта.
Следење на испорака Ќе ве известиме по е-пошта со број за следење штом ќе се испрати нарачката.
Можете исто така да го најдете бројот за следење во историјата на нарачки.
Враќање / Гаранција Враќање Враќањата вообичаено се прифаќаат кога ќе се завршат во рок од 30 дена од датумот на испораката, ве молиме контактирајте со службата за корисници за овластување за враќање.
Деловите треба да бидат неискористени и во оригинално пакување.
Клиентот треба да ја преземе одговорноста за испораката.
Гаранција Сите купувања доаѓаат со политика за враќање на пари од 30 дена, плус 90-дневна гаранција за какви било производствени дефекти.
Оваа гаранција нема да важи за кој било предмет каде што дефектите се предизвикани од неправилно склопување на клиентот, неуспехот од страна на клиентот да ги следи упатствата, модификација на производот, небрежност или неправилно работење

Препорака за Вас

Слика Број на дел Опис Акции Единечната цена Купи
DS1077Z-100+T&R

DS1077Z-100+T&R

Maxim Integrated

IC OSC DUAL FX FREQ PROG 8-SOIC

На залиха: 0

$1.62500

P8254

P8254

Rochester Electronics

PROGRAMMABLE TIMER, 3 TIMER(S),

На залиха: 1.529

$13.93000

CS82C5496

CS82C5496

Rochester Electronics

PROGRAMMABLE TIMER, 3 TIMER(S)

На залиха: 25.497

$5.35000

MC14541BFELG

MC14541BFELG

Rochester Electronics

PROGRAMMABLE TIMER, 1 TIMER(S)

На залиха: 3.235

$0.35000

S-1410G28-K8T2U4

S-1410G28-K8T2U4

ABLIC U.S.A. Inc.

IC OSC WATCHDOG TIMER 8TMSOP

На залиха: 5.569

$1.17000

TLC555CDRG4

TLC555CDRG4

Texas

IC OSC SGL TIMER 2.1MHZ 8-SOIC

На залиха: 0

$0.83000

8N3Q001EG-105LCDI

8N3Q001EG-105LCDI

Renesas Electronics America

IC OSC CLOCK QD FREQ 10CLCC

На залиха: 0

$21.57640

8N4SV75KC-0065CDI8

8N4SV75KC-0065CDI8

Renesas Electronics America

IC OSC VCXO 212.5MHZ 6-CLCC

На залиха: 0

$20.17360

8N3DV85KC-0201CDI

8N3DV85KC-0201CDI

Renesas Electronics America

IC OSC VCXO DUAL FREQ 6-CLCC

На залиха: 0

$20.17360

CY2XF32FLXCT

CY2XF32FLXCT

Rochester Electronics

CLOCK GENERATOR

На залиха: 5.181

$6.74000

Категорија на производи

Top