MPC850ZQ50BU

Сликата е за референца, ве молиме контактирајте не за да ја добиете вистинската слика

Производител Дел

MPC850ZQ50BU

Производителот
NXP Semiconductors
Опис
IC MPU MPC8XX 50MHZ 256BGA
Категорија
интегрирани кола
Семејство
вградени - микропроцесори
Серии
-
На залиха
0
Листови со податоци онлајн
MPC850ZQ50BU PDF
Истражување
 • серија:MPC8xx
 • пакет:Tray
 • статус на дел:Obsolete
 • јадро процесор:MPC8xx
 • број на јадра/широчина на магистралата:1 Core, 32-Bit
 • брзина:50MHz
 • ко-процесори/dsp:Communications; CPM
 • рам контролери:DRAM
 • графичко забрзување:No
 • контролери за приказ и интерфејс:-
 • етернет:10Mbps (1)
 • сата:-
 • USB:USB 1.x (1)
 • напон - i/o:3.3V
 • Работна температура:0°C ~ 95°C (TA)
 • безбедносни карактеристики:-
 • пакет / куќиште:256-BBGA
 • добавувач уред пакет:256-PBGA (23x23)
Испорака Период на испорака За деловите што се на залиха, нарачките се проценуваат да се испорачаат за 3 дена.
Ние испраќаме нарачки еднаш дневно околу 17 часот, освен недела.
Откако ќе се испрати, проценетото време за испорака зависи од долунаведените курири што сте ги избрале.
DHL Express, 3-7 работни дена
DHL e-commerce, 12-22 работни дена
FedEx меѓународен приоритет, 3-7 работни дена
EMS, 10-15 работни дена
регистрирана воздушна пошта, 15-30 работни дена
Цени за испорака Цените за испорака за вашата нарачка може да се најдат во количката.
Опција за испорака Обезбедуваме меѓународен превоз со DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express и регистрирана воздушна пошта.
Следење на испорака Ќе ве известиме по е-пошта со број за следење штом ќе се испрати нарачката.
Можете исто така да го најдете бројот за следење во историјата на нарачки.
Враќање / Гаранција Враќање Враќањата вообичаено се прифаќаат кога ќе се завршат во рок од 30 дена од датумот на испораката, ве молиме контактирајте со службата за корисници за овластување за враќање.
Деловите треба да бидат неискористени и во оригинално пакување.
Клиентот треба да ја преземе одговорноста за испораката.
Гаранција Сите купувања доаѓаат со политика за враќање на пари од 30 дена, плус 90-дневна гаранција за какви било производствени дефекти.
Оваа гаранција нема да важи за кој било предмет каде што дефектите се предизвикани од неправилно склопување на клиентот, неуспехот од страна на клиентот да ги следи упатствата, модификација на производот, небрежност или неправилно работење

Препорака за Вас

Слика Број на дел Опис Акции Единечната цена Купи
AM5708BCBDJ

AM5708BCBDJ

Texas

J6ENTRY PG 2.0 17MM GP

На залиха: 0

$37.78238

MG80387-25/R

MG80387-25/R

Rochester Electronics

MG80387-25/R

На залиха: 4.467

$1037.37000

MPC8535EAVTATH

MPC8535EAVTATH

Rochester Electronics

MPU, 32-BIT, 1250MHZ, PBGA783

На залиха: 30

$150.22000

MC68LC040FE20A

MC68LC040FE20A

Rochester Electronics

MICROPROCESSOR, 32 BIT, MC68000

На залиха: 912

$139.72000

T2080NSE8MQLB

T2080NSE8MQLB

NXP Semiconductors

QORIQ64B POWER ARCH8X 1.2GHZ T

На залиха: 0

$323.15250

MC8640DTHJ1250HE

MC8640DTHJ1250HE

NXP Semiconductors

IC MPU MPC86XX 1.25GHZ 1023BGA

На залиха: 0

$1689.10500

MCIMX6U6AVM08ADR

MCIMX6U6AVM08ADR

NXP Semiconductors

I.MX6 ROM PERF ENHAN

На залиха: 0

$62.34524

R7S721020VCFP#AA1

R7S721020VCFP#AA1

Renesas Electronics America

IC MCU 32BIT ROMLESS 176LFQFP

На залиха: 0

$17.94000

STM32MP153FAB1

STM32MP153FAB1

STMicroelectronics

MPU WITH ARM DUAL CORTEX-A7 800

На залиха: 0

$13.56810

MPC8343CZQADDB557

MPC8343CZQADDB557

Rochester Electronics

RISC MICROPROCESSOR, CMOS

На залиха: 0

$45.27000

Категорија на производи

Top