MPC8545EVUATG

Сликата е за референца, ве молиме контактирајте не за да ја добиете вистинската слика

Производител Дел

MPC8545EVUATG

Производителот
NXP Semiconductors
Опис
IC MPU MPC85XX 1.2GHZ 783FCBGA
Категорија
интегрирани кола
Семејство
вградени - микропроцесори
Серии
-
На залиха
0
Листови со податоци онлајн
MPC8545EVUATG PDF
Истражување
 • серија:MPC85xx
 • пакет:Tray
 • статус на дел:Obsolete
 • јадро процесор:PowerPC e500
 • број на јадра/широчина на магистралата:1 Core, 32-Bit
 • брзина:1.2GHz
 • ко-процесори/dsp:Signal Processing; SPE, Security; SEC
 • рам контролери:DDR, DDR2, SDRAM
 • графичко забрзување:No
 • контролери за приказ и интерфејс:-
 • етернет:10/100/1000Mbps (4)
 • сата:-
 • USB:-
 • напон - i/o:1.8V, 2.5V, 3.3V
 • Работна температура:0°C ~ 105°C (TA)
 • безбедносни карактеристики:Cryptography, Random Number Generator
 • пакет / куќиште:783-BBGA, FCBGA
 • добавувач уред пакет:783-FCPBGA (29x29)
Испорака Период на испорака За деловите што се на залиха, нарачките се проценуваат да се испорачаат за 3 дена.
Ние испраќаме нарачки еднаш дневно околу 17 часот, освен недела.
Откако ќе се испрати, проценетото време за испорака зависи од долунаведените курири што сте ги избрале.
DHL Express, 3-7 работни дена
DHL e-commerce, 12-22 работни дена
FedEx меѓународен приоритет, 3-7 работни дена
EMS, 10-15 работни дена
регистрирана воздушна пошта, 15-30 работни дена
Цени за испорака Цените за испорака за вашата нарачка може да се најдат во количката.
Опција за испорака Обезбедуваме меѓународен превоз со DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express и регистрирана воздушна пошта.
Следење на испорака Ќе ве известиме по е-пошта со број за следење штом ќе се испрати нарачката.
Можете исто така да го најдете бројот за следење во историјата на нарачки.
Враќање / Гаранција Враќање Враќањата вообичаено се прифаќаат кога ќе се завршат во рок од 30 дена од датумот на испораката, ве молиме контактирајте со службата за корисници за овластување за враќање.
Деловите треба да бидат неискористени и во оригинално пакување.
Клиентот треба да ја преземе одговорноста за испораката.
Гаранција Сите купувања доаѓаат со политика за враќање на пари од 30 дена, плус 90-дневна гаранција за какви било производствени дефекти.
Оваа гаранција нема да важи за кој било предмет каде што дефектите се предизвикани од неправилно склопување на клиентот, неуспехот од страна на клиентот да ги следи упатствата, модификација на производот, небрежност или неправилно работење

Препорака за Вас

Слика Број на дел Опис Акции Единечната цена Купи
MCIMX7D3DVK10SC

MCIMX7D3DVK10SC

NXP Semiconductors

NO EPDC, 2 ETH, NO CAN, 2 OTG 1

На залиха: 122

$26.66000

T1040NSE7PQB

T1040NSE7PQB

NXP Semiconductors

IC SOC 4CORE 1400MHZ SW 780FCBGA

На залиха: 0

$197.25750

MC68040RC40V-NXP

MC68040RC40V-NXP

Rochester Electronics

MICROPROCESSOR, 32 BIT, 40MHZ, C

На залиха: 1.530

$326.81000

KU82304-25

KU82304-25

Rochester Electronics

MULTIFUNCTION PERIPHERAL PQFP132

На залиха: 965

$55.99000

MPC8555EPXAJD

MPC8555EPXAJD

Rochester Electronics

POWERQUICC RISC MICROPROCESSOR,

На залиха: 3.189

$170.55000

R7S721020VCFP#AA1

R7S721020VCFP#AA1

Renesas Electronics America

IC MCU 32BIT ROMLESS 176LFQFP

На залиха: 0

$17.94000

TMC2340AH5C

TMC2340AH5C

Rochester Electronics

MICROPROCESSOR CIRCUIT PPGA120

На залиха: 6

$59.32000

STM32MP153FAB1

STM32MP153FAB1

STMicroelectronics

MPU WITH ARM DUAL CORTEX-A7 800

На залиха: 0

$13.56810

LS1026AXN8MQA

LS1026AXN8MQA

NXP Semiconductors

QORIQ LAYERSCAPE 2XA72 64BIT ARM

На залиха: 0

$114.59250

NE80546KG0961M

NE80546KG0961M

Rochester Electronics

LOW VOLTAGE INTEL XEON PROCESSOR

На залиха: 3.878

$589.30000

Категорија на производи

Top