XC4010XL-3PQ208C

Сликата е за референца, ве молиме контактирајте не за да ја добиете вистинската слика

Производител Дел

XC4010XL-3PQ208C

Производителот
Xilinx
Опис
IC FPGA 160 I/O 208QFP
Категорија
интегрирани кола
Семејство
вградено - fpgas (низа од порти што може да се програмира на терен)
Серии
-
На залиха
0
Листови со податоци онлајн
XC4010XL-3PQ208C PDF
Истражување
 • серија:XC4000E/X
 • пакет:Tray
 • статус на дел:Obsolete
 • број на лаборатории/clbs:400
 • број на логички елементи/ќелии:950
 • вкупно овен битови:12800
 • број на i/o:160
 • број на порти:10000
 • напон - напојување:3V ~ 3.6V
 • тип на монтирање:Surface Mount
 • Работна температура:0°C ~ 85°C (TJ)
 • пакет / куќиште:208-BFQFP
 • добавувач уред пакет:208-PQFP (28x28)
Испорака Период на испорака За деловите што се на залиха, нарачките се проценуваат да се испорачаат за 3 дена.
Ние испраќаме нарачки еднаш дневно околу 17 часот, освен недела.
Откако ќе се испрати, проценетото време за испорака зависи од долунаведените курири што сте ги избрале.
DHL Express, 3-7 работни дена
DHL e-commerce, 12-22 работни дена
FedEx меѓународен приоритет, 3-7 работни дена
EMS, 10-15 работни дена
регистрирана воздушна пошта, 15-30 работни дена
Цени за испорака Цените за испорака за вашата нарачка може да се најдат во количката.
Опција за испорака Обезбедуваме меѓународен превоз со DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express и регистрирана воздушна пошта.
Следење на испорака Ќе ве известиме по е-пошта со број за следење штом ќе се испрати нарачката.
Можете исто така да го најдете бројот за следење во историјата на нарачки.
Враќање / Гаранција Враќање Враќањата вообичаено се прифаќаат кога ќе се завршат во рок од 30 дена од датумот на испораката, ве молиме контактирајте со службата за корисници за овластување за враќање.
Деловите треба да бидат неискористени и во оригинално пакување.
Клиентот треба да ја преземе одговорноста за испораката.
Гаранција Сите купувања доаѓаат со политика за враќање на пари од 30 дена, плус 90-дневна гаранција за какви било производствени дефекти.
Оваа гаранција нема да важи за кој било предмет каде што дефектите се предизвикани од неправилно склопување на клиентот, неуспехот од страна на клиентот да ги следи упатствата, модификација на производот, небрежност или неправилно работење

Препорака за Вас

Слика Број на дел Опис Акции Единечната цена Купи
LCMXO640E-3TN100I

LCMXO640E-3TN100I

Lattice Semiconductor

IC FPGA 74 I/O 100TQFP

На залиха: 0

$10.65011

M2GL025T-1VF400

M2GL025T-1VF400

Roving Networks / Microchip Technology

IC FPGA 207 I/O 400VFBGA

На залиха: 0

$56.43033

5SGXMA5K3F40C3G

5SGXMA5K3F40C3G

Intel

IC FPGA 696 I/O 1517FBGA

На залиха: 0

$6713.85000

1SG250HU3F50E1VG

1SG250HU3F50E1VG

Intel

IC FPGA STRATIX 10 2397FBGA

На залиха: 0

$29814.00000

XC6SLX9-2CSG225I

XC6SLX9-2CSG225I

Xilinx

IC FPGA 160 I/O 225CSBGA

На залиха: 0

$22.61000

EP4CE15E22I7N

EP4CE15E22I7N

Intel

IC FPGA 81 I/O 144EQFP

На залиха: 475

$39.57000

EPF6024AFI256-2

EPF6024AFI256-2

Rochester Electronics

LOADABLE PLD, CMOS, PBGA256

На залиха: 241

$79.20000

XC2S150-6FGG456C

XC2S150-6FGG456C

Xilinx

IC FPGA 260 I/O 456FBGA

На залиха: 0

$54.18000

A54SX32A-2BGG329I

A54SX32A-2BGG329I

Roving Networks / Microchip Technology

IC FPGA 249 I/O 329BGA

На залиха: 0

$312.28407

XC7A100T-L2CSG324E

XC7A100T-L2CSG324E

Xilinx

IC FPGA 210 I/O 324CSBGA

На залиха: 0

$154.70000

Категорија на производи

Top