XC4062XL-3HQ304I

Сликата е за референца, ве молиме контактирајте не за да ја добиете вистинската слика

Производител Дел

XC4062XL-3HQ304I

Производителот
Xilinx
Опис
IC FPGA 256 I/O 304PQFP
Категорија
интегрирани кола
Семејство
вградено - fpgas (низа од порти што може да се програмира на терен)
Серии
-
На залиха
0
Листови со податоци онлајн
XC4062XL-3HQ304I PDF
Истражување
 • серија:XC4000E/X
 • пакет:Tray
 • статус на дел:Obsolete
 • број на лаборатории/clbs:2304
 • број на логички елементи/ќелии:5472
 • вкупно овен битови:73728
 • број на i/o:256
 • број на порти:62000
 • напон - напојување:3V ~ 3.6V
 • тип на монтирање:Surface Mount
 • Работна температура:-40°C ~ 100°C (TJ)
 • пакет / куќиште:304-BFQFP Exposed Pad
 • добавувач уред пакет:304-PQFP (40x40)
Испорака Период на испорака За деловите што се на залиха, нарачките се проценуваат да се испорачаат за 3 дена.
Ние испраќаме нарачки еднаш дневно околу 17 часот, освен недела.
Откако ќе се испрати, проценетото време за испорака зависи од долунаведените курири што сте ги избрале.
DHL Express, 3-7 работни дена
DHL e-commerce, 12-22 работни дена
FedEx меѓународен приоритет, 3-7 работни дена
EMS, 10-15 работни дена
регистрирана воздушна пошта, 15-30 работни дена
Цени за испорака Цените за испорака за вашата нарачка може да се најдат во количката.
Опција за испорака Обезбедуваме меѓународен превоз со DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express и регистрирана воздушна пошта.
Следење на испорака Ќе ве известиме по е-пошта со број за следење штом ќе се испрати нарачката.
Можете исто така да го најдете бројот за следење во историјата на нарачки.
Враќање / Гаранција Враќање Враќањата вообичаено се прифаќаат кога ќе се завршат во рок од 30 дена од датумот на испораката, ве молиме контактирајте со службата за корисници за овластување за враќање.
Деловите треба да бидат неискористени и во оригинално пакување.
Клиентот треба да ја преземе одговорноста за испораката.
Гаранција Сите купувања доаѓаат со политика за враќање на пари од 30 дена, плус 90-дневна гаранција за какви било производствени дефекти.
Оваа гаранција нема да важи за кој било предмет каде што дефектите се предизвикани од неправилно склопување на клиентот, неуспехот од страна на клиентот да ги следи упатствата, модификација на производот, небрежност или неправилно работење

Препорака за Вас

Слика Број на дел Опис Акции Единечната цена Купи
EP4CE55F29C7

EP4CE55F29C7

Intel

IC FPGA 374 I/O 780FBGA

На залиха: 0

$193.03500

XC4VFX12-11FFG668C

XC4VFX12-11FFG668C

Xilinx

IC FPGA 320 I/O 668FCBGA

На залиха: 0

$260.00000

LCMXO2-2000HC-5MG132C

LCMXO2-2000HC-5MG132C

Lattice Semiconductor

IC FPGA 104 I/O 132CSBGA

На залиха: 0

$10.15300

EP4CE15E22C8L

EP4CE15E22C8L

Intel

IC FPGA 81 I/O 144EQFP

На залиха: 0

$36.28500

XC5VLX155T-2FF1136I

XC5VLX155T-2FF1136I

Xilinx

IC FPGA 640 I/O 1136FCBGA

На залиха: 0

$5949.51000

LFE2-12SE-6TN144I

LFE2-12SE-6TN144I

Lattice Semiconductor

IC FPGA 93 I/O 144TQFP

На залиха: 0

$27.00000

LFE3-95EA-6LFN484C

LFE3-95EA-6LFN484C

Lattice Semiconductor

IC FPGA 295 I/O 484FBGA

На залиха: 4

$114.88000

5SGSMD6K3F40I3LG

5SGSMD6K3F40I3LG

Intel

IC FPGA 696 I/O 1517FBGA

На залиха: 0

$11046.75000

EP4SGX110HF35C2G

EP4SGX110HF35C2G

Intel

IC FPGA 488 I/O 1152FBGA

На залиха: 0

$5939.17500

XC3130-4PG84C

XC3130-4PG84C

Rochester Electronics

FPGA, 100 CLBS, 2K GATES

На залиха: 82

$26.26000

Категорија на производи

Top