MT3371BSR1

Сликата е за референца, ве молиме контактирајте не за да ја добиете вистинската слика

Производител Дел

MT3371BSR1

Производителот
Roving Networks / Microchip Technology
Опис
IC TELECOM INTERFACE 18SOIC
Категорија
интегрирани кола
Семејство
интерфејс - телеком
Серии
-
На залиха
0
Листови со податоци онлајн
MT3371BSR1 PDF
Истражување
 • серија:-
 • пакет:Tape & Reel (TR)
 • статус на дел:Obsolete
 • функција:DTMF Receiver
 • интерфејс:Parallel
 • број на кола:1
 • напон - напојување:4.75V ~ 5.25V
 • струја - снабдување:3mA
 • моќност (вати):-
 • Работна температура:-40°C ~ 85°C
 • тип на монтирање:Surface Mount
 • пакет / куќиште:18-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
 • добавувач уред пакет:18-SOIC
Испорака Период на испорака За деловите што се на залиха, нарачките се проценуваат да се испорачаат за 3 дена.
Ние испраќаме нарачки еднаш дневно околу 17 часот, освен недела.
Откако ќе се испрати, проценетото време за испорака зависи од долунаведените курири што сте ги избрале.
DHL Express, 3-7 работни дена
DHL e-commerce, 12-22 работни дена
FedEx меѓународен приоритет, 3-7 работни дена
EMS, 10-15 работни дена
регистрирана воздушна пошта, 15-30 работни дена
Цени за испорака Цените за испорака за вашата нарачка може да се најдат во количката.
Опција за испорака Обезбедуваме меѓународен превоз со DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express и регистрирана воздушна пошта.
Следење на испорака Ќе ве известиме по е-пошта со број за следење штом ќе се испрати нарачката.
Можете исто така да го најдете бројот за следење во историјата на нарачки.
Враќање / Гаранција Враќање Враќањата вообичаено се прифаќаат кога ќе се завршат во рок од 30 дена од датумот на испораката, ве молиме контактирајте со службата за корисници за овластување за враќање.
Деловите треба да бидат неискористени и во оригинално пакување.
Клиентот треба да ја преземе одговорноста за испораката.
Гаранција Сите купувања доаѓаат со политика за враќање на пари од 30 дена, плус 90-дневна гаранција за какви било производствени дефекти.
Оваа гаранција нема да важи за кој било предмет каде што дефектите се предизвикани од неправилно склопување на клиентот, неуспехот од страна на клиентот да ги следи упатствата, модификација на производот, небрежност или неправилно работење

Препорака за Вас

Слика Број на дел Опис Акции Единечната цена Купи
DS2153Q-A7

DS2153Q-A7

Rochester Electronics

E1 SINGLE-CHIP TRANSCEIVER

На залиха: 230

$39.06000

VSC8514XMK

VSC8514XMK

Roving Networks / Microchip Technology

IC TELECOM INTERFACE 138QFN

На залиха: 233

$8.57000

LE88830KQCT

LE88830KQCT

Roving Networks / Microchip Technology

IC TELECOM INTERFACE 24QFN

На залиха: 0

$2.00200

VSC7429XJG-02

VSC7429XJG-02

Roving Networks / Microchip Technology

IC TELECOM INTERFACE 26PORT

На залиха: 146

$103.27000

SI3019-F-FM

SI3019-F-FM

Silicon Labs

IC TELECOM INTERFACE 20QFN

На залиха: 0

$8.76000

BCM56440XB0KFSBLG

BCM56440XB0KFSBLG

Broadcom

IC TELECOM INTERFACE 24GE

На залиха: 0

$692.73751

DS21Q42T

DS21Q42T

Rochester Electronics

DS21Q42 ENHANCED QUAD T1 FRAMER

На залиха: 1.571

$59.09000

PEF88208EV2.1-G

PEF88208EV2.1-G

Rochester Electronics

VINAX 8-CHANNEL 17MHZ LD

На залиха: 1.287

$29.44000

SI32267-C-FM1

SI32267-C-FM1

Silicon Labs

IC TELECOM INTERFACE 50QFN

На залиха: 0

$5.50935

DS21554LN+

DS21554LN+

Maxim Integrated

IC TELECOM INTERFACE 100LQFP

На залиха: 40

$32.24000

Категорија на производи

Top