74HCT7030D,118

Сликата е за референца, ве молиме контактирајте не за да ја добиете вистинската слика

Производител Дел

74HCT7030D,118

Производителот
NXP Semiconductors
Опис
IC 9X64 FIFO REGISTER 3ST 28SOIC
Категорија
интегрирани кола
Семејство
логика - fifos меморија
Серии
-
На залиха
0
Листови со податоци онлајн
74HCT7030D,118 PDF
Истражување
 • серија:74HCT
 • пакет:Tape & Reel (TR)
 • статус на дел:Obsolete
 • големина на меморија:576 (64 x 9)
 • функција:Asynchronous, Synchronous
 • стапка на податоци:29MHz
 • време за пристап:40ns
 • напон - напојување:4.5 V ~ 5.5 V
 • струја - снабдување (макс):-
 • автобус насочен:Uni-Directional
 • тип на проширување:Depth, Width
 • програмабилни знаменца поддршка:No
 • способност за реемитување:No
 • fwft поддршка:No
 • Работна температура:-40°C ~ 125°C
 • тип на монтирање:Surface Mount
 • пакет / куќиште:28-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
 • добавувач уред пакет:28-SO
Испорака Период на испорака За деловите што се на залиха, нарачките се проценуваат да се испорачаат за 3 дена.
Ние испраќаме нарачки еднаш дневно околу 17 часот, освен недела.
Откако ќе се испрати, проценетото време за испорака зависи од долунаведените курири што сте ги избрале.
DHL Express, 3-7 работни дена
DHL e-commerce, 12-22 работни дена
FedEx меѓународен приоритет, 3-7 работни дена
EMS, 10-15 работни дена
регистрирана воздушна пошта, 15-30 работни дена
Цени за испорака Цените за испорака за вашата нарачка може да се најдат во количката.
Опција за испорака Обезбедуваме меѓународен превоз со DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express и регистрирана воздушна пошта.
Следење на испорака Ќе ве известиме по е-пошта со број за следење штом ќе се испрати нарачката.
Можете исто така да го најдете бројот за следење во историјата на нарачки.
Враќање / Гаранција Враќање Враќањата вообичаено се прифаќаат кога ќе се завршат во рок од 30 дена од датумот на испораката, ве молиме контактирајте со службата за корисници за овластување за враќање.
Деловите треба да бидат неискористени и во оригинално пакување.
Клиентот треба да ја преземе одговорноста за испораката.
Гаранција Сите купувања доаѓаат со политика за враќање на пари од 30 дена, плус 90-дневна гаранција за какви било производствени дефекти.
Оваа гаранција нема да важи за кој било предмет каде што дефектите се предизвикани од неправилно склопување на клиентот, неуспехот од страна на клиентот да ги следи упатствата, модификација на производот, небрежност или неправилно работење

Препорака за Вас

Слика Број на дел Опис Акции Единечната цена Купи
72V04L25JGI8

72V04L25JGI8

Renesas Electronics America

IC FIFO ASYNCH 4KX9 25NS 32PLCC

На залиха: 0

$14.71271

CY7C43684-10AC

CY7C43684-10AC

Rochester Electronics

BI-DIRECTIONAL FIFO, 16KX36

На залиха: 324

$31.27000

72V01L25JGI

72V01L25JGI

Renesas Electronics America

IC FIFO 512X9 25NS 32-PLCC

На залиха: 672

$9.81000

7200L35SO8

7200L35SO8

Rochester Electronics

7200 - 256 X 9 ASYNCHRONOUS FIFO

На залиха: 114

$1.34000

CY7C429-15JXCT

CY7C429-15JXCT

Rochester Electronics

2KX9 28PIN .300 PARALLEL-CAADEA

На залиха: 1.013

$3.26000

SN74V3690-15PEU

SN74V3690-15PEU

Rochester Electronics

FIFO, 32KX36, 10NS, SYNCHRONOUS

На залиха: 432

$26.48000

7201LA30TDB

7201LA30TDB

Renesas Electronics America

IC MEM FIFO 512X9 ASYNC 28CDIP

На залиха: 0

$28.42338

72235LB15TFGI

72235LB15TFGI

Renesas Electronics America

IC FIFO 2048X18 SYNC 15NS 64TQFP

На залиха: 0

$25.78475

SN74ACT7803-15DL

SN74ACT7803-15DL

Rochester Electronics

SN74ACT7803 512 X 18 SYNCHRONOUS

На залиха: 3.622

$24.30000

723622L15PFG8

723622L15PFG8

Renesas Electronics America

IC FIFO SYNC 120QFP

На залиха: 0

$49.78269

Категорија на производи

Top