UCC27221PWPG4

Сликата е за референца, ве молиме контактирајте не за да ја добиете вистинската слика

Производител Дел

UCC27221PWPG4

Производителот
Texas
Опис
IC GATE DRVR HALF-BRIDG 14HTSSOP
Категорија
интегрирани кола
Семејство
pmic - двигатели на портата
Серии
-
На залиха
0
Листови со податоци онлајн
-
Истражување
 • серија:-
 • пакет:Tube
 • статус на дел:Obsolete
 • управувана конфигурација:Half-Bridge
 • тип на канал:Synchronous
 • број на возачи:2
 • тип на портата:N-Channel MOSFET
 • напон - напојување:3.7V ~ 20V
 • логички напон - vil, vih:0.7V, 2.6V
 • струја - врвен излез (извор, мијалник):4A, 4A
 • тип на влез:Inverting
 • висок страничен напон - максимум (подигање):-
 • време на подем/пад (тип):17ns, 17ns
 • Работна температура:-55°C ~ 115°C (TJ)
 • тип на монтирање:Surface Mount
 • пакет / куќиште:14-PowerTSSOP (0.173", 4.40mm Width)
 • добавувач уред пакет:14-HTSSOP
Испорака Период на испорака За деловите што се на залиха, нарачките се проценуваат да се испорачаат за 3 дена.
Ние испраќаме нарачки еднаш дневно околу 17 часот, освен недела.
Откако ќе се испрати, проценетото време за испорака зависи од долунаведените курири што сте ги избрале.
DHL Express, 3-7 работни дена
DHL e-commerce, 12-22 работни дена
FedEx меѓународен приоритет, 3-7 работни дена
EMS, 10-15 работни дена
регистрирана воздушна пошта, 15-30 работни дена
Цени за испорака Цените за испорака за вашата нарачка може да се најдат во количката.
Опција за испорака Обезбедуваме меѓународен превоз со DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express и регистрирана воздушна пошта.
Следење на испорака Ќе ве известиме по е-пошта со број за следење штом ќе се испрати нарачката.
Можете исто така да го најдете бројот за следење во историјата на нарачки.
Враќање / Гаранција Враќање Враќањата вообичаено се прифаќаат кога ќе се завршат во рок од 30 дена од датумот на испораката, ве молиме контактирајте со службата за корисници за овластување за враќање.
Деловите треба да бидат неискористени и во оригинално пакување.
Клиентот треба да ја преземе одговорноста за испораката.
Гаранција Сите купувања доаѓаат со политика за враќање на пари од 30 дена, плус 90-дневна гаранција за какви било производствени дефекти.
Оваа гаранција нема да важи за кој било предмет каде што дефектите се предизвикани од неправилно склопување на клиентот, неуспехот од страна на клиентот да ги следи упатствата, модификација на производот, небрежност или неправилно работење

Препорака за Вас

Слика Број на дел Опис Акции Единечната цена Купи
ISL6207CB

ISL6207CB

Rochester Electronics

HALF BRIDGE BASED MOSFET DRIVER

На залиха: 677

$1.46000

IHD660

IHD660

Power Integrations

IC GATE DRVR HALF-BRIDGE MODULE

На залиха: 0

$170.63067

2DMB51507CC

2DMB51507CC

Tamura

GATE DRIVER (+15V,-15V)

На залиха: 104

$78.31000

UCC27201DDA

UCC27201DDA

Texas

IC GATE DRVR HALF-BRIDGE 8SOPWR

На залиха: 294

$2.36000

TPS2814D

TPS2814D

Texas

IC GATE DRVR LOW-SIDE 8SOIC

На залиха: 724

$1.70000

SN75372PG4

SN75372PG4

Texas

IC GATE DRVR LOW-SIDE 8DIP

На залиха: 0

$2.10220

TPS2815PWR

TPS2815PWR

Rochester Electronics

TPS2815 TWO INPUT NAND, DUAL HIG

На залиха: 6.830

$0.98000

VLA531-01R

VLA531-01R

Powerex, Inc.

IC GATE DRVR IGBT

На залиха: 0

$12.33588

UCC37322DGNG4

UCC37322DGNG4

Texas

IC GATE DRVR LOW-SIDE 8MSOP

На залиха: 0

$1.11300

LT1160CS#PBF

LT1160CS#PBF

Linear Technology (Analog Devices, Inc.)

IC GATE DRVR HALF-BRIDGE 14SOIC

На залиха: 218

$7.19000

Категорија на производи

Top