TC4469EJD

Сликата е за референца, ве молиме контактирајте не за да ја добиете вистинската слика

Производител Дел

TC4469EJD

Производителот
Roving Networks / Microchip Technology
Опис
IC GATE DRVR LOW-SIDE 14CERDIP
Категорија
интегрирани кола
Семејство
pmic - двигатели на портата
Серии
-
На залиха
0
Листови со податоци онлајн
TC4469EJD PDF
Истражување
 • серија:-
 • пакет:Tube
 • статус на дел:Obsolete
 • управувана конфигурација:Low-Side
 • тип на канал:Independent
 • број на возачи:4
 • тип на портата:N-Channel, P-Channel MOSFET
 • напон - напојување:4.5V ~ 18V
 • логички напон - vil, vih:0.8V, 2.4V
 • струја - врвен излез (извор, мијалник):1.2A, 1.2A
 • тип на влез:Inverting, Non-Inverting
 • висок страничен напон - максимум (подигање):-
 • време на подем/пад (тип):15ns, 15ns
 • Работна температура:-40°C ~ 150°C (TJ)
 • тип на монтирање:Through Hole
 • пакет / куќиште:14-CDIP (0.300", 7.62mm)
 • добавувач уред пакет:14-CERDIP
Испорака Период на испорака За деловите што се на залиха, нарачките се проценуваат да се испорачаат за 3 дена.
Ние испраќаме нарачки еднаш дневно околу 17 часот, освен недела.
Откако ќе се испрати, проценетото време за испорака зависи од долунаведените курири што сте ги избрале.
DHL Express, 3-7 работни дена
DHL e-commerce, 12-22 работни дена
FedEx меѓународен приоритет, 3-7 работни дена
EMS, 10-15 работни дена
регистрирана воздушна пошта, 15-30 работни дена
Цени за испорака Цените за испорака за вашата нарачка може да се најдат во количката.
Опција за испорака Обезбедуваме меѓународен превоз со DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express и регистрирана воздушна пошта.
Следење на испорака Ќе ве известиме по е-пошта со број за следење штом ќе се испрати нарачката.
Можете исто така да го најдете бројот за следење во историјата на нарачки.
Враќање / Гаранција Враќање Враќањата вообичаено се прифаќаат кога ќе се завршат во рок од 30 дена од датумот на испораката, ве молиме контактирајте со службата за корисници за овластување за враќање.
Деловите треба да бидат неискористени и во оригинално пакување.
Клиентот треба да ја преземе одговорноста за испораката.
Гаранција Сите купувања доаѓаат со политика за враќање на пари од 30 дена, плус 90-дневна гаранција за какви било производствени дефекти.
Оваа гаранција нема да важи за кој било предмет каде што дефектите се предизвикани од неправилно склопување на клиентот, неуспехот од страна на клиентот да ги следи упатствата, модификација на производот, небрежност или неправилно работење

Препорака за Вас

Слика Број на дел Опис Акции Единечната цена Купи
2DU150606CM

2DU150606CM

Tamura

IC GATE DRVR 15V -6V

На залиха: 0

$99.19000

FAN7389MX

FAN7389MX

Rochester Electronics

BRUSHLESS DC MOTOR CONTROLLER

На залиха: 660

$1.47000

UCC27201DRMT

UCC27201DRMT

Texas

IC GATE DRVR HALF-BRIDGE 8VSON

На залиха: 148

$2.27000

L6390DTR

L6390DTR

STMicroelectronics

IC GATE DRVR HALF-BRIDGE 16SO

На залиха: 755.040.000

$1.83000

SN75372PG4

SN75372PG4

Texas

IC GATE DRVR LOW-SIDE 8DIP

На залиха: 0

$2.10220

UCC27528DR

UCC27528DR

Texas

IC GATE DRVR LOW-SIDE 8SOIC

На залиха: 15

$2.06000

MCP14E4-E/MF

MCP14E4-E/MF

Roving Networks / Microchip Technology

IC GATE DRVR LOW-SIDE 8DFN

На залиха: 8

$2.10000

LM5104M/NOPB

LM5104M/NOPB

Texas

IC GATE DRVR HALF-BRIDGE 8SOIC

На залиха: 3.707

$3.26000

NCP81155MNTXG

NCP81155MNTXG

Rochester Electronics

NCP81155 - HALF BRIDGE BASED MOS

На залиха: 146.000

$0.19000

MIC4129YME-TR

MIC4129YME-TR

Roving Networks / Microchip Technology

IC GATE DRVR LOW-SIDE 8SOIC

На залиха: 0

$1.04000

Категорија на производи

Top