AP1651BEL

Сликата е за референца, ве молиме контактирајте не за да ја добиете вистинската слика

Производител Дел

AP1651BEL

Производителот
Asahi Kasei Microdevices / AKM Semiconductor
Опис
IC LED DRIVER 14SOP
Категорија
интегрирани кола
Семејство
pmic - led драјвери
Серии
-
На залиха
0
Листови со податоци онлајн
AP1651BEL PDF
Истражување
 • серија:-
 • пакет:Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT)
 • статус на дел:Obsolete
 • тип:DC DC Controller
 • топологија:Step-Down (Buck)
 • внатрешни прекинувачи:No
 • број на излези:1
 • напон - напојување (мин.):11V
 • напон - напојување (макс):26V
 • напон - излез:400V
 • струја - излез / канал:-
 • фреквенција:-
 • затемнување:Analog, PWM
 • апликации:Lighting
 • Работна температура:-40°C ~ 105°C (TA)
 • тип на монтирање:Surface Mount
 • пакет / куќиште:14-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
 • добавувач уред пакет:14-SOP
Испорака Период на испорака За деловите што се на залиха, нарачките се проценуваат да се испорачаат за 3 дена.
Ние испраќаме нарачки еднаш дневно околу 17 часот, освен недела.
Откако ќе се испрати, проценетото време за испорака зависи од долунаведените курири што сте ги избрале.
DHL Express, 3-7 работни дена
DHL e-commerce, 12-22 работни дена
FedEx меѓународен приоритет, 3-7 работни дена
EMS, 10-15 работни дена
регистрирана воздушна пошта, 15-30 работни дена
Цени за испорака Цените за испорака за вашата нарачка може да се најдат во количката.
Опција за испорака Обезбедуваме меѓународен превоз со DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express и регистрирана воздушна пошта.
Следење на испорака Ќе ве известиме по е-пошта со број за следење штом ќе се испрати нарачката.
Можете исто така да го најдете бројот за следење во историјата на нарачки.
Враќање / Гаранција Враќање Враќањата вообичаено се прифаќаат кога ќе се завршат во рок од 30 дена од датумот на испораката, ве молиме контактирајте со службата за корисници за овластување за враќање.
Деловите треба да бидат неискористени и во оригинално пакување.
Клиентот треба да ја преземе одговорноста за испораката.
Гаранција Сите купувања доаѓаат со политика за враќање на пари од 30 дена, плус 90-дневна гаранција за какви било производствени дефекти.
Оваа гаранција нема да важи за кој било предмет каде што дефектите се предизвикани од неправилно склопување на клиентот, неуспехот од страна на клиентот да ги следи упатствата, модификација на производот, небрежност или неправилно работење

Препорака за Вас

Слика Број на дел Опис Акции Единечната цена Купи
LT3496EFE#TRPBF

LT3496EFE#TRPBF

Linear Technology (Analog Devices, Inc.)

IC LED DRVR RGLTR DIM 1A 28TSSOP

На залиха: 0

$5.28000

CAT4016VSR-T2

CAT4016VSR-T2

Rochester Electronics

LED DRIVER

На залиха: 18.499

$0.77000

LT3003EMSE#TRPBF

LT3003EMSE#TRPBF

Linear Technology (Analog Devices, Inc.)

IC LED DRIVER RGLTR DIM 10MSOP

На залиха: 0

$1.74000

AS3644-ZWLT

AS3644-ZWLT

Rochester Electronics

AS3644-ZWLT - 320MA INDUCTIVE W

На залиха: 552.000

$0.44000

STCS1APUR

STCS1APUR

STMicroelectronics

IC LED DRIVER LIN DIM 1.5A 8DFN

На залиха: 520

$2.59000

STP16CP05MTR

STP16CP05MTR

STMicroelectronics

IC LED DRIVER LINEAR 100MA 24SO

На залиха: 22.025

$1.76000

XDPL8210XUMA1

XDPL8210XUMA1

IR (Infineon Technologies)

LED LIGHTING

На залиха: 0

$0.71698

AL5814QMP-13

AL5814QMP-13

Zetex Semiconductors (Diodes Inc.)

LED LINEAR DRIVER MSOP-8EP

На залиха: 175.767.500

$0.60000

MP1528DK-LF-Z

MP1528DK-LF-Z

MPS (Monolithic Power Systems)

IC LED DRIVER

На залиха: 0

$1.11000

LT3519EMS#PBF

LT3519EMS#PBF

Linear Technology (Analog Devices, Inc.)

IC LED DRIVER RGLTR DIM 16MSOP

На залиха: 623

$6.69000

Категорија на производи

Top