S99GL064N90TFI060

Сликата е за референца, ве молиме контактирајте не за да ја добиете вистинската слика

Производител Дел

S99GL064N90TFI060

Производителот
Cypress Semiconductor
Опис
IC GATE NOR
Категорија
интегрирани кола
Семејство
меморија
Серии
-
На залиха
0
Листови со податоци онлајн
-
Истражување
 • серија:-
 • пакет:Bulk
 • статус на дел:Obsolete
 • тип на меморија:-
 • формат на меморија:-
 • технологија:-
 • големина на меморија:-
 • мемориски интерфејс:-
 • фреквенција на часовникот:-
 • пишување циклус време - збор, страница:-
 • време за пристап:-
 • напон - напојување:-
 • Работна температура:-
 • тип на монтирање:-
 • пакет / куќиште:-
 • добавувач уред пакет:-
Испорака Период на испорака За деловите што се на залиха, нарачките се проценуваат да се испорачаат за 3 дена.
Ние испраќаме нарачки еднаш дневно околу 17 часот, освен недела.
Откако ќе се испрати, проценетото време за испорака зависи од долунаведените курири што сте ги избрале.
DHL Express, 3-7 работни дена
DHL e-commerce, 12-22 работни дена
FedEx меѓународен приоритет, 3-7 работни дена
EMS, 10-15 работни дена
регистрирана воздушна пошта, 15-30 работни дена
Цени за испорака Цените за испорака за вашата нарачка може да се најдат во количката.
Опција за испорака Обезбедуваме меѓународен превоз со DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express и регистрирана воздушна пошта.
Следење на испорака Ќе ве известиме по е-пошта со број за следење штом ќе се испрати нарачката.
Можете исто така да го најдете бројот за следење во историјата на нарачки.
Враќање / Гаранција Враќање Враќањата вообичаено се прифаќаат кога ќе се завршат во рок од 30 дена од датумот на испораката, ве молиме контактирајте со службата за корисници за овластување за враќање.
Деловите треба да бидат неискористени и во оригинално пакување.
Клиентот треба да ја преземе одговорноста за испораката.
Гаранција Сите купувања доаѓаат со политика за враќање на пари од 30 дена, плус 90-дневна гаранција за какви било производствени дефекти.
Оваа гаранција нема да важи за кој било предмет каде што дефектите се предизвикани од неправилно склопување на клиентот, неуспехот од страна на клиентот да ги следи упатствата, модификација на производот, небрежност или неправилно работење

Препорака за Вас

Слика Број на дел Опис Акции Единечната цена Купи
CAT28C512G-15

CAT28C512G-15

Rochester Electronics

IC EEPROM 512KBIT PAR 32PLCC

На залиха: 1.719

$16.53000

IS61WV5128EDBLL-10TLI

IS61WV5128EDBLL-10TLI

ISSI (Integrated Silicon Solution, Inc.)

IC SRAM 4MBIT PARALLEL 44TSOP II

На залиха: 0

$3.44000

S29GL064N90FAI040

S29GL064N90FAI040

Cypress Semiconductor

IC FLASH 64MBIT PARALLEL 64FBGA

На залиха: 0

$4.25428

IS42VM16320E-6BLI-TR

IS42VM16320E-6BLI-TR

ISSI (Integrated Silicon Solution, Inc.)

IC DRAM 512MBIT PARALLEL 54TFBGA

На залиха: 0

$8.46000

FM93C56AEM8

FM93C56AEM8

Rochester Electronics

EEPROM, 128X16, SERIAL, CMOS

На залиха: 0

$0.54000

24AA025E64T-E/SN

24AA025E64T-E/SN

Roving Networks / Microchip Technology

IC EEPROM 2KBIT I2C 400KHZ 8SOIC

На залиха: 0

$0.33000

71V016SA15BF

71V016SA15BF

Rochester Electronics

IC SRAM 1MBIT PARALLEL 48CABGA

На залиха: 783

$2.19000

CY7C1041GN30-10BVXIT

CY7C1041GN30-10BVXIT

Cypress Semiconductor

IC SRAM 4MBIT PARALLEL 48VFBGA

На залиха: 0

$3.80600

NM24C04ULM8

NM24C04ULM8

Rochester Electronics

IC EEPROM 4KBIT I2C 100KHZ 8SO

На залиха: 2.185

$0.37000

AS4C256M8D3LB-12BIN

AS4C256M8D3LB-12BIN

Alliance Memory, Inc.

IC DRAM 2GBIT PARALLEL 78FBGA

На залиха: 53

$7.61000

Категорија на производи

Top