MT48H32M16LFCJ-75 L IT:A TR

Сликата е за референца, ве молиме контактирајте не за да ја добиете вистинската слика

Производител Дел

MT48H32M16LFCJ-75 L IT:A TR

Производителот
Micron Technology
Опис
IC DRAM 512MBIT PARALLEL 54VFBGA
Категорија
интегрирани кола
Семејство
меморија
Серии
-
На залиха
0
Листови со податоци онлајн
MT48H32M16LFCJ-75 L IT:A TR PDF
Истражување
 • серија:-
 • пакет:Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT)
 • статус на дел:Obsolete
 • тип на меморија:Volatile
 • формат на меморија:DRAM
 • технологија:SDRAM - Mobile LPSDR
 • големина на меморија:512Mb (32M x 16)
 • мемориски интерфејс:Parallel
 • фреквенција на часовникот:133 MHz
 • пишување циклус време - збор, страница:15ns
 • време за пристап:6 ns
 • напон - напојување:1.7V ~ 1.95V
 • Работна температура:-40°C ~ 85°C (TA)
 • тип на монтирање:Surface Mount
 • пакет / куќиште:54-VFBGA
 • добавувач уред пакет:54-VFBGA (10x11.5)
Испорака Период на испорака За деловите што се на залиха, нарачките се проценуваат да се испорачаат за 3 дена.
Ние испраќаме нарачки еднаш дневно околу 17 часот, освен недела.
Откако ќе се испрати, проценетото време за испорака зависи од долунаведените курири што сте ги избрале.
DHL Express, 3-7 работни дена
DHL e-commerce, 12-22 работни дена
FedEx меѓународен приоритет, 3-7 работни дена
EMS, 10-15 работни дена
регистрирана воздушна пошта, 15-30 работни дена
Цени за испорака Цените за испорака за вашата нарачка може да се најдат во количката.
Опција за испорака Обезбедуваме меѓународен превоз со DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express и регистрирана воздушна пошта.
Следење на испорака Ќе ве известиме по е-пошта со број за следење штом ќе се испрати нарачката.
Можете исто така да го најдете бројот за следење во историјата на нарачки.
Враќање / Гаранција Враќање Враќањата вообичаено се прифаќаат кога ќе се завршат во рок од 30 дена од датумот на испораката, ве молиме контактирајте со службата за корисници за овластување за враќање.
Деловите треба да бидат неискористени и во оригинално пакување.
Клиентот треба да ја преземе одговорноста за испораката.
Гаранција Сите купувања доаѓаат со политика за враќање на пари од 30 дена, плус 90-дневна гаранција за какви било производствени дефекти.
Оваа гаранција нема да важи за кој било предмет каде што дефектите се предизвикани од неправилно склопување на клиентот, неуспехот од страна на клиентот да ги следи упатствата, модификација на производот, небрежност или неправилно работење

Препорака за Вас

Слика Број на дел Опис Акции Единечната цена Купи
CY62256VNLL-70ZRXI

CY62256VNLL-70ZRXI

Rochester Electronics

IC SRAM 256KBIT PAR 28TSOP I

На залиха: 465

$1.61000

AT25FF321A-SSHN-T

AT25FF321A-SSHN-T

Adesto Technologies

IC FLASH 32MBIT SPI/QUAD 8SOIC

На залиха: 0

$0.50572

7143LA20G

7143LA20G

Renesas Electronics America

IC SRAM 32KBIT PARALLEL 68PGA

На залиха: 0

$109.21333

CY7C1370KV25-167AXC

CY7C1370KV25-167AXC

Cypress Semiconductor

IC SRAM 18MBIT PARALLEL 100TQFP

На залиха: 285

$10.04000

MX25L25645GMI-08G

MX25L25645GMI-08G

Macronix

IC FLSH 256MBIT SPI 120MHZ 16SOP

На залиха: 0

$3.50000

S25FL127SABMFV000

S25FL127SABMFV000

Cypress Semiconductor

IC FLASH 128MBIT SPI/QUAD 16SOIC

На залиха: 3.636

$3.39000

AT25XE512C-SSHN-T

AT25XE512C-SSHN-T

Adesto Technologies

IC FLASH 512KBIT SPI 8SOIC

На залиха: 0

$0.71000

CY7C1359A-150AC

CY7C1359A-150AC

Rochester Electronics

CACHE TAG SRAM, 256KX18, 3.8NS

На залиха: 194

$17.05000

FM25W256-GTR

FM25W256-GTR

Cypress Semiconductor

IC FRAM 256KBIT SPI 20MHZ 8SOIC

На залиха: 6.270

$7.29000

MT29F2G08ABAGAWP-IT:G TR

MT29F2G08ABAGAWP-IT:G TR

Micron Technology

IC FLASH 2GBIT PARALLEL 48TSOP I

На залиха: 0

$3.30000

Категорија на производи

Top