MT47H64M8B6-5E IT:D TR

Сликата е за референца, ве молиме контактирајте не за да ја добиете вистинската слика

Производител Дел

MT47H64M8B6-5E IT:D TR

Производителот
Micron Technology
Опис
IC DRAM 512MBIT PARALLEL 60FBGA
Категорија
интегрирани кола
Семејство
меморија
Серии
-
На залиха
0
Листови со податоци онлајн
MT47H64M8B6-5E IT:D TR PDF
Истражување
 • серија:-
 • пакет:Tape & Reel (TR)
 • статус на дел:Obsolete
 • тип на меморија:Volatile
 • формат на меморија:DRAM
 • технологија:SDRAM - DDR2
 • големина на меморија:512Mb (64M x 8)
 • мемориски интерфејс:Parallel
 • фреквенција на часовникот:200 MHz
 • пишување циклус време - збор, страница:15ns
 • време за пристап:600 ps
 • напон - напојување:1.7V ~ 1.9V
 • Работна температура:-40°C ~ 95°C (TC)
 • тип на монтирање:Surface Mount
 • пакет / куќиште:60-FBGA
 • добавувач уред пакет:60-FBGA
Испорака Период на испорака За деловите што се на залиха, нарачките се проценуваат да се испорачаат за 3 дена.
Ние испраќаме нарачки еднаш дневно околу 17 часот, освен недела.
Откако ќе се испрати, проценетото време за испорака зависи од долунаведените курири што сте ги избрале.
DHL Express, 3-7 работни дена
DHL e-commerce, 12-22 работни дена
FedEx меѓународен приоритет, 3-7 работни дена
EMS, 10-15 работни дена
регистрирана воздушна пошта, 15-30 работни дена
Цени за испорака Цените за испорака за вашата нарачка може да се најдат во количката.
Опција за испорака Обезбедуваме меѓународен превоз со DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express и регистрирана воздушна пошта.
Следење на испорака Ќе ве известиме по е-пошта со број за следење штом ќе се испрати нарачката.
Можете исто така да го најдете бројот за следење во историјата на нарачки.
Враќање / Гаранција Враќање Враќањата вообичаено се прифаќаат кога ќе се завршат во рок од 30 дена од датумот на испораката, ве молиме контактирајте со службата за корисници за овластување за враќање.
Деловите треба да бидат неискористени и во оригинално пакување.
Клиентот треба да ја преземе одговорноста за испораката.
Гаранција Сите купувања доаѓаат со политика за враќање на пари од 30 дена, плус 90-дневна гаранција за какви било производствени дефекти.
Оваа гаранција нема да важи за кој било предмет каде што дефектите се предизвикани од неправилно склопување на клиентот, неуспехот од страна на клиентот да ги следи упатствата, модификација на производот, небрежност или неправилно работење

Препорака за Вас

Слика Број на дел Опис Акции Единечната цена Купи
IS61DDP2B42M36A-400M3L

IS61DDP2B42M36A-400M3L

ISSI (Integrated Silicon Solution, Inc.)

IC SRAM 72MBIT PARALLEL 165LFBGA

На залиха: 0

$100.17695

S-24C04DI-I8T1U5

S-24C04DI-I8T1U5

ABLIC U.S.A. Inc.

IC EEPROM 4KBIT I2C 1MHZ SNT8A

На залиха: 0

$0.21371

NM24C05UFM8

NM24C05UFM8

Rochester Electronics

IC EEPROM 4KBIT I2C 400KHZ 8SO

На залиха: 0

$0.42000

24AA02T-I/MNY

24AA02T-I/MNY

Roving Networks / Microchip Technology

IC EEPROM 2KBIT I2C 400KHZ 8TDFN

На залиха: 735

$0.27000

CY7C1515KV18-333BZXC

CY7C1515KV18-333BZXC

Rochester Electronics

IC SRAM 72MBIT PARALLEL 165FBGA

На залиха: 163

$152.07000

EM68B16CWQK-25H

EM68B16CWQK-25H

Etron Technology

IC DRAM 512MBIT PARALLEL 84FBGA

На залиха: 0

$1.59997

0436A86QLAB-4

0436A86QLAB-4

Rochester Electronics

8MBIT (256K X 36) SRAM

На залиха: 550

$42.66000

IS42VM32800K-6BLI

IS42VM32800K-6BLI

ISSI (Integrated Silicon Solution, Inc.)

IC DRAM 256MBIT PARALLEL 90TFBGA

На залиха: 0

$6.05463

MX66L1G55GXDI-10G

MX66L1G55GXDI-10G

Macronix

IC FLASH 1GBIT SPI/QUAD 24BGA

На залиха: 0

$8.21700

CAT24WC66JI-TE13

CAT24WC66JI-TE13

Rochester Electronics

IC EEPROM 64KBIT I2C 8SOIC

На залиха: 8.000

$0.05000

Категорија на производи

Top