MT29F128G08AMCABH2-10IT:A TR

Сликата е за референца, ве молиме контактирајте не за да ја добиете вистинската слика

Производител Дел

MT29F128G08AMCABH2-10IT:A TR

Производителот
Micron Technology
Опис
IC FLASH 128GBIT PAR 100TBGA
Категорија
интегрирани кола
Семејство
меморија
Серии
-
На залиха
0
Листови со податоци онлајн
-
Истражување
 • серија:-
 • пакет:Tape & Reel (TR)
 • статус на дел:Obsolete
 • тип на меморија:Non-Volatile
 • формат на меморија:FLASH
 • технологија:FLASH - NAND
 • големина на меморија:128Gb (16G x 8)
 • мемориски интерфејс:Parallel
 • фреквенција на часовникот:100 MHz
 • пишување циклус време - збор, страница:-
 • време за пристап:-
 • напон - напојување:2.7V ~ 3.6V
 • Работна температура:-40°C ~ 85°C (TA)
 • тип на монтирање:Surface Mount
 • пакет / куќиште:100-TBGA
 • добавувач уред пакет:100-TBGA (12x18)
Испорака Период на испорака За деловите што се на залиха, нарачките се проценуваат да се испорачаат за 3 дена.
Ние испраќаме нарачки еднаш дневно околу 17 часот, освен недела.
Откако ќе се испрати, проценетото време за испорака зависи од долунаведените курири што сте ги избрале.
DHL Express, 3-7 работни дена
DHL e-commerce, 12-22 работни дена
FedEx меѓународен приоритет, 3-7 работни дена
EMS, 10-15 работни дена
регистрирана воздушна пошта, 15-30 работни дена
Цени за испорака Цените за испорака за вашата нарачка може да се најдат во количката.
Опција за испорака Обезбедуваме меѓународен превоз со DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express и регистрирана воздушна пошта.
Следење на испорака Ќе ве известиме по е-пошта со број за следење штом ќе се испрати нарачката.
Можете исто така да го најдете бројот за следење во историјата на нарачки.
Враќање / Гаранција Враќање Враќањата вообичаено се прифаќаат кога ќе се завршат во рок од 30 дена од датумот на испораката, ве молиме контактирајте со службата за корисници за овластување за враќање.
Деловите треба да бидат неискористени и во оригинално пакување.
Клиентот треба да ја преземе одговорноста за испораката.
Гаранција Сите купувања доаѓаат со политика за враќање на пари од 30 дена, плус 90-дневна гаранција за какви било производствени дефекти.
Оваа гаранција нема да важи за кој било предмет каде што дефектите се предизвикани од неправилно склопување на клиентот, неуспехот од страна на клиентот да ги следи упатствата, модификација на производот, небрежност или неправилно работење

Препорака за Вас

Слика Број на дел Опис Акции Единечната цена Купи
24LC64T-I/ST

24LC64T-I/ST

Roving Networks / Microchip Technology

IC EEPROM 64KBIT I2C 8TSSOP

На залиха: 0

$0.44000

S25FL064LABNFI043

S25FL064LABNFI043

Cypress Semiconductor

IC FLASH 64MBIT SPI/QUAD 8USON

На залиха: 550

$1.55000

IS62WV5128EALL-55TLI-TR

IS62WV5128EALL-55TLI-TR

ISSI (Integrated Silicon Solution, Inc.)

IC SRAM 4MBIT PARALLEL 32TSOP I

На залиха: 0

$4.01115

SST25WF020AT-40I/CS

SST25WF020AT-40I/CS

Roving Networks / Microchip Technology

IC FLASH 2MBIT SPI 40MHZ 8CSP

На залиха: 0

$0.93000

CY7C1386B-150AC

CY7C1386B-150AC

Rochester Electronics

CACHE SRAM, 512KX36, 3.8NS

На залиха: 0

$14.57000

MTFC16GAPALHT-AIT

MTFC16GAPALHT-AIT

Micron Technology

IC FLASH 128GBIT MMC

На залиха: 0

$16.99500

93LC46AT-E/MNY

93LC46AT-E/MNY

Roving Networks / Microchip Technology

IC EEPROM 1KBIT SPI 2MHZ 8TDFN

На залиха: 0

$0.32000

AS4C256M8D3LB-12BIN

AS4C256M8D3LB-12BIN

Alliance Memory, Inc.

IC DRAM 2GBIT PARALLEL 78FBGA

На залиха: 53

$7.61000

MX66L1G55GXDI-10G

MX66L1G55GXDI-10G

Macronix

IC FLASH 1GBIT SPI/QUAD 24BGA

На залиха: 0

$8.21700

MT52L256M64D2FT-107 WT:B

MT52L256M64D2FT-107 WT:B

Micron Technology

LPDDR3 16G 256MX64 WFBGA

На залиха: 0

$22.47000

Категорија на производи

Top