MT48LC8M32B2B5-7 TR

Сликата е за референца, ве молиме контактирајте не за да ја добиете вистинската слика

Производител Дел

MT48LC8M32B2B5-7 TR

Производителот
Micron Technology
Опис
IC DRAM 256MBIT PARALLEL 90VFBGA
Категорија
интегрирани кола
Семејство
меморија
Серии
-
На залиха
0
Листови со податоци онлајн
MT48LC8M32B2B5-7 TR PDF
Истражување
 • серија:-
 • пакет:Tape & Reel (TR)
 • статус на дел:Obsolete
 • тип на меморија:Volatile
 • формат на меморија:DRAM
 • технологија:SDRAM
 • големина на меморија:256Mb (8M x 32)
 • мемориски интерфејс:Parallel
 • фреквенција на часовникот:143 MHz
 • пишување циклус време - збор, страница:14ns
 • време за пристап:6 ns
 • напон - напојување:3V ~ 3.6V
 • Работна температура:0°C ~ 70°C (TA)
 • тип на монтирање:Surface Mount
 • пакет / куќиште:90-VFBGA
 • добавувач уред пакет:90-VFBGA (8x13)
Испорака Период на испорака За деловите што се на залиха, нарачките се проценуваат да се испорачаат за 3 дена.
Ние испраќаме нарачки еднаш дневно околу 17 часот, освен недела.
Откако ќе се испрати, проценетото време за испорака зависи од долунаведените курири што сте ги избрале.
DHL Express, 3-7 работни дена
DHL e-commerce, 12-22 работни дена
FedEx меѓународен приоритет, 3-7 работни дена
EMS, 10-15 работни дена
регистрирана воздушна пошта, 15-30 работни дена
Цени за испорака Цените за испорака за вашата нарачка може да се најдат во количката.
Опција за испорака Обезбедуваме меѓународен превоз со DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express и регистрирана воздушна пошта.
Следење на испорака Ќе ве известиме по е-пошта со број за следење штом ќе се испрати нарачката.
Можете исто така да го најдете бројот за следење во историјата на нарачки.
Враќање / Гаранција Враќање Враќањата вообичаено се прифаќаат кога ќе се завршат во рок од 30 дена од датумот на испораката, ве молиме контактирајте со службата за корисници за овластување за враќање.
Деловите треба да бидат неискористени и во оригинално пакување.
Клиентот треба да ја преземе одговорноста за испораката.
Гаранција Сите купувања доаѓаат со политика за враќање на пари од 30 дена, плус 90-дневна гаранција за какви било производствени дефекти.
Оваа гаранција нема да важи за кој било предмет каде што дефектите се предизвикани од неправилно склопување на клиентот, неуспехот од страна на клиентот да ги следи упатствата, модификација на производот, небрежност или неправилно работење

Препорака за Вас

Слика Број на дел Опис Акции Единечната цена Купи
AS4C64M16MD1A-5BINTR

AS4C64M16MD1A-5BINTR

Alliance Memory, Inc.

IC DRAM 1GBIT PARALLEL 60FBGA

На залиха: 0

$5.48064

93LC56A-I/SN

93LC56A-I/SN

Roving Networks / Microchip Technology

IC EEPROM 2KBIT SPI 2MHZ 8SOIC

На залиха: 1.773

$0.25000

CAT93C56PI-FB

CAT93C56PI-FB

Rochester Electronics

IC EEPROM 2KBIT SPI 2MHZ 8DIP

На залиха: 18.250

$0.20000

IS43DR82560C-3DBLI

IS43DR82560C-3DBLI

ISSI (Integrated Silicon Solution, Inc.)

IC DRAM 2GBIT PARALLEL 60TWBGA

На залиха: 0

$12.39236

MT58L64L32DT-7.5TR

MT58L64L32DT-7.5TR

Rochester Electronics

CACHE SRAM, 64KX32, 4NS

На залиха: 1.000

$5.32000

R1LV5256ESA-5SI#S1

R1LV5256ESA-5SI#S1

Renesas Electronics America

IC SRAM 256KBIT PARALLEL 28TSOP

На залиха: 586

$2.29000

AT25DN512C-SSHFGP-B

AT25DN512C-SSHFGP-B

Adesto Technologies

IC FLASH 512KBIT SPI 8SOIC

На залиха: 0

$0.26101

M95160-DRMN3TP/K

M95160-DRMN3TP/K

STMicroelectronics

IC EEPROM 16KBIT SPI 20MHZ 8SO

На залиха: 0

$0.77000

AT25XE512C-SSHN-T

AT25XE512C-SSHN-T

Adesto Technologies

IC FLASH 512KBIT SPI 8SOIC

На залиха: 0

$0.71000

AT34C02C-TH-T

AT34C02C-TH-T

Rochester Electronics

IC EEPROM 2KBIT I2C 8TSSOP

На залиха: 2.232.838

$0.30000

Категорија на производи

Top