PC28F256P33BFF TR

Сликата е за референца, ве молиме контактирајте не за да ја добиете вистинската слика

Производител Дел

PC28F256P33BFF TR

Производителот
Micron Technology
Опис
IC FLASH 256MBIT PAR 64EASYBGA
Категорија
интегрирани кола
Семејство
меморија
Серии
-
На залиха
0
Листови со податоци онлајн
PC28F256P33BFF TR PDF
Истражување
 • серија:-
 • пакет:Tape & Reel (TR)
 • статус на дел:Obsolete
 • тип на меморија:Non-Volatile
 • формат на меморија:FLASH
 • технологија:FLASH - NOR
 • големина на меморија:256Mb (16M x 16)
 • мемориски интерфејс:Parallel
 • фреквенција на часовникот:52 MHz
 • пишување циклус време - збор, страница:85ns
 • време за пристап:85 ns
 • напон - напојување:2.3V ~ 3.6V
 • Работна температура:-40°C ~ 85°C (TC)
 • тип на монтирање:Surface Mount
 • пакет / куќиште:64-TBGA
 • добавувач уред пакет:64-EasyBGA (8x10)
Испорака Период на испорака За деловите што се на залиха, нарачките се проценуваат да се испорачаат за 3 дена.
Ние испраќаме нарачки еднаш дневно околу 17 часот, освен недела.
Откако ќе се испрати, проценетото време за испорака зависи од долунаведените курири што сте ги избрале.
DHL Express, 3-7 работни дена
DHL e-commerce, 12-22 работни дена
FedEx меѓународен приоритет, 3-7 работни дена
EMS, 10-15 работни дена
регистрирана воздушна пошта, 15-30 работни дена
Цени за испорака Цените за испорака за вашата нарачка може да се најдат во количката.
Опција за испорака Обезбедуваме меѓународен превоз со DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express и регистрирана воздушна пошта.
Следење на испорака Ќе ве известиме по е-пошта со број за следење штом ќе се испрати нарачката.
Можете исто така да го најдете бројот за следење во историјата на нарачки.
Враќање / Гаранција Враќање Враќањата вообичаено се прифаќаат кога ќе се завршат во рок од 30 дена од датумот на испораката, ве молиме контактирајте со службата за корисници за овластување за враќање.
Деловите треба да бидат неискористени и во оригинално пакување.
Клиентот треба да ја преземе одговорноста за испораката.
Гаранција Сите купувања доаѓаат со политика за враќање на пари од 30 дена, плус 90-дневна гаранција за какви било производствени дефекти.
Оваа гаранција нема да важи за кој било предмет каде што дефектите се предизвикани од неправилно склопување на клиентот, неуспехот од страна на клиентот да ги следи упатствата, модификација на производот, небрежност или неправилно работење

Препорака за Вас

Слика Број на дел Опис Акции Единечната цена Купи
SST26VF080AT-104I/SN

SST26VF080AT-104I/SN

Roving Networks / Microchip Technology

IC FLASH 8MBIT SPI/QUAD 8SOIC

На залиха: 2.914

$1.05000

7005S25G

7005S25G

Renesas Electronics America

IC SRAM 64KBIT PARALLEL 68PGA

На залиха: 0

$55.95000

70V3399S166BFG8

70V3399S166BFG8

Renesas Electronics America

IC SRAM 2MBIT PARALLEL 208CABGA

На залиха: 0

$130.84450

BR24G128FVT-3GE2

BR24G128FVT-3GE2

ROHM Semiconductor

IC EEPROM 128KBIT I2C 8TSSOPB

На залиха: 2.099

$0.43000

AT25DN512C-SSHFGP-B

AT25DN512C-SSHFGP-B

Adesto Technologies

IC FLASH 512KBIT SPI 8SOIC

На залиха: 0

$0.26101

71V35761SA200BQG8

71V35761SA200BQG8

Renesas Electronics America

IC SRAM 4.5MBIT PAR 165CABGA

На залиха: 0

$11.48960

S29JL032J70TFI313

S29JL032J70TFI313

Cypress Semiconductor

IC FLASH 32MBIT PARALLEL 48TSOP

На залиха: 0

$2.83775

24LC014HT-E/MNY

24LC014HT-E/MNY

Roving Networks / Microchip Technology

IC EEPROM 1KBIT I2C 1MHZ 8TDFN

На залиха: 0

$0.35000

S25FL064P0XMFI001

S25FL064P0XMFI001

Flip Electronics

IC FLASH 64MBIT SPI/QUAD 16SOIC

На залиха: 15.186

$2.69000

CY62167G-45ZXI

CY62167G-45ZXI

Cypress Semiconductor

IC SRAM 16MBIT PARALLEL 48TSOP I

На залиха: 96

$5.44000

Категорија на производи

Top