7024S17PF

Сликата е за референца, ве молиме контактирајте не за да ја добиете вистинската слика

Производител Дел

7024S17PF

Производителот
Renesas Electronics America
Опис
IC SRAM 64KBIT PARALLEL 100TQFP
Категорија
интегрирани кола
Семејство
меморија
Серии
-
На залиха
0
Листови со податоци онлајн
7024S17PF PDF
Истражување
 • серија:-
 • пакет:Tray
 • статус на дел:Obsolete
 • тип на меморија:Volatile
 • формат на меморија:SRAM
 • технологија:SRAM - Dual Port, Asynchronous
 • големина на меморија:64Kb (4K x 16)
 • мемориски интерфејс:Parallel
 • фреквенција на часовникот:-
 • пишување циклус време - збор, страница:17ns
 • време за пристап:17 ns
 • напон - напојување:4.5V ~ 5.5V
 • Работна температура:0°C ~ 70°C (TA)
 • тип на монтирање:Surface Mount
 • пакет / куќиште:100-LQFP
 • добавувач уред пакет:100-TQFP (14x14)
Испорака Период на испорака За деловите што се на залиха, нарачките се проценуваат да се испорачаат за 3 дена.
Ние испраќаме нарачки еднаш дневно околу 17 часот, освен недела.
Откако ќе се испрати, проценетото време за испорака зависи од долунаведените курири што сте ги избрале.
DHL Express, 3-7 работни дена
DHL e-commerce, 12-22 работни дена
FedEx меѓународен приоритет, 3-7 работни дена
EMS, 10-15 работни дена
регистрирана воздушна пошта, 15-30 работни дена
Цени за испорака Цените за испорака за вашата нарачка може да се најдат во количката.
Опција за испорака Обезбедуваме меѓународен превоз со DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express и регистрирана воздушна пошта.
Следење на испорака Ќе ве известиме по е-пошта со број за следење штом ќе се испрати нарачката.
Можете исто така да го најдете бројот за следење во историјата на нарачки.
Враќање / Гаранција Враќање Враќањата вообичаено се прифаќаат кога ќе се завршат во рок од 30 дена од датумот на испораката, ве молиме контактирајте со службата за корисници за овластување за враќање.
Деловите треба да бидат неискористени и во оригинално пакување.
Клиентот треба да ја преземе одговорноста за испораката.
Гаранција Сите купувања доаѓаат со политика за враќање на пари од 30 дена, плус 90-дневна гаранција за какви било производствени дефекти.
Оваа гаранција нема да важи за кој било предмет каде што дефектите се предизвикани од неправилно склопување на клиентот, неуспехот од страна на клиентот да ги следи упатствата, модификација на производот, небрежност или неправилно работење

Препорака за Вас

Слика Број на дел Опис Акции Единечната цена Купи
24LC014T-E/SN

24LC014T-E/SN

Roving Networks / Microchip Technology

IC EEPROM 1KBIT I2C 400KHZ 8SOIC

На залиха: 0

$0.32000

FM24C17UN

FM24C17UN

Rochester Electronics

IC EEPROM 16KBIT I2C 100KHZ 8DIP

На залиха: 1.469

$0.40000

EM68B16CWQK-25H

EM68B16CWQK-25H

Etron Technology

IC DRAM 512MBIT PARALLEL 84FBGA

На залиха: 0

$1.59997

CY7C1512V18-167BZXC

CY7C1512V18-167BZXC

Rochester Electronics

IC SRAM 72MBIT PARALLEL 165FBGA

На залиха: 218

$119.45000

M28W320ECT70ZB6T TR

M28W320ECT70ZB6T TR

Micron Technology

IC FLASH 32MBIT PARALLEL 47TFBGA

На залиха: 531

$3.02000

AS4C64M16D3B-12BCNTR

AS4C64M16D3B-12BCNTR

Alliance Memory, Inc.

IC DRAM 1GBIT PARALLEL 96FBGA

На залиха: 0

$3.88212

THGAMRG9T23BAIL

THGAMRG9T23BAIL

Toshiba Memory America, Inc. (Kioxia America, Inc.)

IC FLASH 512GBIT EMMC 153FBGA

На залиха: 0

$26.87000

AS4C256M8D3LB-12BIN

AS4C256M8D3LB-12BIN

Alliance Memory, Inc.

IC DRAM 2GBIT PARALLEL 78FBGA

На залиха: 53

$7.61000

70V3379S5BC

70V3379S5BC

Renesas Electronics America

IC SRAM 576KBIT PAR 256CABGA

На залиха: 0

$71.82167

MT52L256M64D2FT-107 WT:B

MT52L256M64D2FT-107 WT:B

Micron Technology

LPDDR3 16G 256MX64 WFBGA

На залиха: 0

$22.47000

Категорија на производи

Top