JS28F256M29EWLA

Сликата е за референца, ве молиме контактирајте не за да ја добиете вистинската слика

Производител Дел

JS28F256M29EWLA

Производителот
Micron Technology
Опис
IC FLASH 256MBIT PARALLEL 56TSOP
Категорија
интегрирани кола
Семејство
меморија
Серии
-
На залиха
0
Листови со податоци онлајн
JS28F256M29EWLA PDF
Истражување
 • серија:-
 • пакет:Tray
 • статус на дел:Obsolete
 • тип на меморија:Non-Volatile
 • формат на меморија:FLASH
 • технологија:FLASH - NOR
 • големина на меморија:256Mb (32M x 8, 16M x 16)
 • мемориски интерфејс:Parallel
 • фреквенција на часовникот:-
 • пишување циклус време - збор, страница:110ns
 • време за пристап:110 ns
 • напон - напојување:2.7V ~ 3.6V
 • Работна температура:-40°C ~ 85°C (TA)
 • тип на монтирање:Surface Mount
 • пакет / куќиште:56-TFSOP (0.724", 18.40mm Width)
 • добавувач уред пакет:56-TSOP
Испорака Период на испорака За деловите што се на залиха, нарачките се проценуваат да се испорачаат за 3 дена.
Ние испраќаме нарачки еднаш дневно околу 17 часот, освен недела.
Откако ќе се испрати, проценетото време за испорака зависи од долунаведените курири што сте ги избрале.
DHL Express, 3-7 работни дена
DHL e-commerce, 12-22 работни дена
FedEx меѓународен приоритет, 3-7 работни дена
EMS, 10-15 работни дена
регистрирана воздушна пошта, 15-30 работни дена
Цени за испорака Цените за испорака за вашата нарачка може да се најдат во количката.
Опција за испорака Обезбедуваме меѓународен превоз со DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express и регистрирана воздушна пошта.
Следење на испорака Ќе ве известиме по е-пошта со број за следење штом ќе се испрати нарачката.
Можете исто така да го најдете бројот за следење во историјата на нарачки.
Враќање / Гаранција Враќање Враќањата вообичаено се прифаќаат кога ќе се завршат во рок од 30 дена од датумот на испораката, ве молиме контактирајте со службата за корисници за овластување за враќање.
Деловите треба да бидат неискористени и во оригинално пакување.
Клиентот треба да ја преземе одговорноста за испораката.
Гаранција Сите купувања доаѓаат со политика за враќање на пари од 30 дена, плус 90-дневна гаранција за какви било производствени дефекти.
Оваа гаранција нема да важи за кој било предмет каде што дефектите се предизвикани од неправилно склопување на клиентот, неуспехот од страна на клиентот да ги следи упатствата, модификација на производот, небрежност или неправилно работење

Препорака за Вас

Слика Број на дел Опис Акции Единечната цена Купи
CY7C1313CV18-200BZXI

CY7C1313CV18-200BZXI

Rochester Electronics

IC SRAM 18MBIT PARALLEL 165FBGA

На залиха: 261

$29.46000

IS25LP032D-JBLE

IS25LP032D-JBLE

ISSI (Integrated Silicon Solution, Inc.)

IC FLASH 32MBIT SPI/QUAD 8SOP

На залиха: 0

$1.16000

DS1230ABP-100

DS1230ABP-100

Rochester Electronics

IC NVSRAM 256KBIT PAR 34PWRCAP

На залиха: 4.595

$14.30000

CY62147DV30LL-55BVI

CY62147DV30LL-55BVI

Rochester Electronics

STANDARD SRAM, 256KX16, 55NS

На залиха: 1.579

$4.34000

FM24C09UFEM8X

FM24C09UFEM8X

Rochester Electronics

IC EEPROM 8KBIT I2C 400KHZ 8SOIC

На залиха: 4.788

$0.34000

R1LV0408DSP-5SR#S0

R1LV0408DSP-5SR#S0

Rochester Electronics

STANDARD SRAM, 512KX8

На залиха: 1.000

$13.31000

IS42S32200L-7BLI

IS42S32200L-7BLI

ISSI (Integrated Silicon Solution, Inc.)

IC DRAM 64MBIT PARALLEL 90TFBGA

На залиха: 0

$3.27158

CY7C1041DV33-10ZSXI

CY7C1041DV33-10ZSXI

Flip Electronics

IC SRAM 4MBIT PARALLEL 44TSOP II

На залиха: 49.424

$6.67000

CAT24C64YI-GT3

CAT24C64YI-GT3

Sanyo Semiconductor/ON Semiconductor

IC EEPROM 64KBIT I2C 1MHZ 8TSSOP

На залиха: 0

$0.22000

FM25W256-GTR

FM25W256-GTR

Cypress Semiconductor

IC FRAM 256KBIT SPI 20MHZ 8SOIC

На залиха: 6.270

$7.29000

Категорија на производи

Top