MT28F640J3RG-115 XMET

Сликата е за референца, ве молиме контактирајте не за да ја добиете вистинската слика

Производител Дел

MT28F640J3RG-115 XMET

Производителот
Micron Technology
Опис
IC FLSH 64MBIT PARALLEL 56TSOP I
Категорија
интегрирани кола
Семејство
меморија
Серии
-
На залиха
0
Листови со податоци онлајн
MT28F640J3RG-115 XMET PDF
Истражување
 • серија:-
 • пакет:Tray
 • статус на дел:Obsolete
 • тип на меморија:Non-Volatile
 • формат на меморија:FLASH
 • технологија:FLASH
 • големина на меморија:64Mb (8M x 8, 4M x 16)
 • мемориски интерфејс:Parallel
 • фреквенција на часовникот:-
 • пишување циклус време - збор, страница:-
 • време за пристап:115 ns
 • напон - напојување:2.7V ~ 3.6V
 • Работна температура:-40°C ~ 85°C (TA)
 • тип на монтирање:Surface Mount
 • пакет / куќиште:56-TFSOP (0.724", 18.40mm Width)
 • добавувач уред пакет:56-TSOP I
Испорака Период на испорака За деловите што се на залиха, нарачките се проценуваат да се испорачаат за 3 дена.
Ние испраќаме нарачки еднаш дневно околу 17 часот, освен недела.
Откако ќе се испрати, проценетото време за испорака зависи од долунаведените курири што сте ги избрале.
DHL Express, 3-7 работни дена
DHL e-commerce, 12-22 работни дена
FedEx меѓународен приоритет, 3-7 работни дена
EMS, 10-15 работни дена
регистрирана воздушна пошта, 15-30 работни дена
Цени за испорака Цените за испорака за вашата нарачка може да се најдат во количката.
Опција за испорака Обезбедуваме меѓународен превоз со DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express и регистрирана воздушна пошта.
Следење на испорака Ќе ве известиме по е-пошта со број за следење штом ќе се испрати нарачката.
Можете исто така да го најдете бројот за следење во историјата на нарачки.
Враќање / Гаранција Враќање Враќањата вообичаено се прифаќаат кога ќе се завршат во рок од 30 дена од датумот на испораката, ве молиме контактирајте со службата за корисници за овластување за враќање.
Деловите треба да бидат неискористени и во оригинално пакување.
Клиентот треба да ја преземе одговорноста за испораката.
Гаранција Сите купувања доаѓаат со политика за враќање на пари од 30 дена, плус 90-дневна гаранција за какви било производствени дефекти.
Оваа гаранција нема да важи за кој било предмет каде што дефектите се предизвикани од неправилно склопување на клиентот, неуспехот од страна на клиентот да ги следи упатствата, модификација на производот, небрежност или неправилно работење

Препорака за Вас

Слика Број на дел Опис Акции Единечната цена Купи
CP7350AT

CP7350AT

Rochester Electronics

USB

На залиха: 0

$1.91000

IS42SM16160K-75BLI

IS42SM16160K-75BLI

ISSI (Integrated Silicon Solution, Inc.)

IC DRAM 256MBIT PARALLEL 54TFBGA

На залиха: 0

$5.71250

24LC256T-E/SM

24LC256T-E/SM

Roving Networks / Microchip Technology

IC EEPROM 256KBIT I2C 8SOIJ

На залиха: 989

$0.88000

FT24C32A-USG-T

FT24C32A-USG-T

Fremont Micro Devices

IC EEPROM 32KBIT I2C 800KHZ 8SOP

На залиха: 512

$0.20000

CAT24C05TDGI-T3

CAT24C05TDGI-T3

Rochester Electronics

IC EEPROM 4KBIT I2C TSOT23-5

На залиха: 3.000

$0.14000

71V632S7PFG

71V632S7PFG

Rochester Electronics

IC SRAM 2MBIT PARALLEL 100TQFP

На залиха: 140

$3.85000

R1LP5256ESA-5SI#S0

R1LP5256ESA-5SI#S0

Rochester Electronics

IC SRAM 256KBIT PARALLEL 28TSOP

На залиха: 22.000

$2.77000

71V3557S85PF

71V3557S85PF

Rochester Electronics

IC SRAM 4.5MBIT PARALLEL 100TQFP

На залиха: 1.348

$2.01000

MT40A2G8VA-062E:B

MT40A2G8VA-062E:B

Micron Technology

IC DRAM 16GBIT PARALLEL 78FBGA

На залиха: 0

$23.83000

CY7C1329G-166AC

CY7C1329G-166AC

Rochester Electronics

CACHE SRAM, 64KX32, 3.5NS

На залиха: 185

$2.04000

Категорија на производи

Top