ATSAMA5D33-EK

Сликата е за референца, ве молиме контактирајте не за да ја добиете вистинската слика

Производител Дел

ATSAMA5D33-EK

Производителот
Roving Networks / Microchip Technology
Опис
SAMA5D33 EVAL BRD
Категорија
развојни табли, комплети, програмери
Семејство
табли за оценување - вградени - mcu, dsp
Серии
-
На залиха
0
Листови со податоци онлајн
ATSAMA5D33-EK PDF
Истражување
 • серија:AT91SAMA5
 • пакет:Box
 • статус на дел:Obsolete
 • тип на табла:Evaluation Platform
 • тип:MCU 32-Bit
 • јадро процесор:ARM® Cortex®-A5
 • операционен систем:-
 • платформа:-
 • користен иц / дел:SAMA5D33
 • тип на монтирање:Fixed
 • содржината:Board(s), Cable(s), LCD, Power Supply
Испорака Период на испорака За деловите што се на залиха, нарачките се проценуваат да се испорачаат за 3 дена.
Ние испраќаме нарачки еднаш дневно околу 17 часот, освен недела.
Откако ќе се испрати, проценетото време за испорака зависи од долунаведените курири што сте ги избрале.
DHL Express, 3-7 работни дена
DHL e-commerce, 12-22 работни дена
FedEx меѓународен приоритет, 3-7 работни дена
EMS, 10-15 работни дена
регистрирана воздушна пошта, 15-30 работни дена
Цени за испорака Цените за испорака за вашата нарачка може да се најдат во количката.
Опција за испорака Обезбедуваме меѓународен превоз со DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express и регистрирана воздушна пошта.
Следење на испорака Ќе ве известиме по е-пошта со број за следење штом ќе се испрати нарачката.
Можете исто така да го најдете бројот за следење во историјата на нарачки.
Враќање / Гаранција Враќање Враќањата вообичаено се прифаќаат кога ќе се завршат во рок од 30 дена од датумот на испораката, ве молиме контактирајте со службата за корисници за овластување за враќање.
Деловите треба да бидат неискористени и во оригинално пакување.
Клиентот треба да ја преземе одговорноста за испораката.
Гаранција Сите купувања доаѓаат со политика за враќање на пари од 30 дена, плус 90-дневна гаранција за какви било производствени дефекти.
Оваа гаранција нема да важи за кој било предмет каде што дефектите се предизвикани од неправилно склопување на клиентот, неуспехот од страна на клиентот да ги следи упатствата, модификација на производот, небрежност или неправилно работење

Препорака за Вас

Слика Број на дел Опис Акции Единечната цена Купи
OM13083UL

OM13083UL

NXP Semiconductors

LPC4088 EVAL BRD

На залиха: 4

$291.27000

QB-R5F100LE-TB

QB-R5F100LE-TB

Renesas Electronics America

RL78/G13 EVAL BRD

На залиха: 23

$17.29000

TMDXRM46HDK

TMDXRM46HDK

Texas

HERCULES DEV KIT RM46L852 EVAL

На залиха: 1

$238.80000

IMX233-OLINUXINO-NANO

IMX233-OLINUXINO-NANO

Olimex

OLINUXINO I.MX233 EVAL BRD

На залиха: 0

$38.78000

FRDM-KE04Z

FRDM-KE04Z

NXP Semiconductors

FREEDOM KE04 EVAL BRD

На залиха: 5

$16.96000

ATSAMA5D4-XULT

ATSAMA5D4-XULT

Roving Networks / Microchip Technology

SAMA5D4 XPLAINED ULTRA EVAL BRD

На залиха: 11

$153.00000

MIKROE-2067

MIKROE-2067

MikroElektronika

CLICKER 2 CEC1702 EVAL BRD

На залиха: 0

$40.56000

ML610Q793-SDK

ML610Q793-SDK

ROHM Semiconductor

ML610Q793 EVAL BRD

На залиха: 13

$425.60000

M53EVK-5BD1C

M53EVK-5BD1C

ARIES Embedded

EVALUATIONKIT I.MX535

На залиха: 11

$481.00000

MIKROE-1397

MIKROE-1397

MikroElektronika

MIKROMEDIA STM32F407 EVAL BRD

На залиха: 0

$199.00000

Категорија на производи

додатоци
3002 Предмети
https://img.chimicron-en.com/thumb/CY3201-01-408474.jpg
Top