SAA6581T/V1H,512

Сликата е за референца, ве молиме контактирајте не за да ја добиете вистинската слика

Производител Дел

SAA6581T/V1H,512

Производителот
NXP Semiconductors
Опис
RF DEMODULATOR IC 16SO
Категорија
rf/if и rfid
Семејство
rf демодулатори
Серии
-
На залиха
0
Листови со податоци онлајн
SAA6581T/V1H,512 PDF
Истражување
 • серија:-
 • пакет:Tube
 • статус на дел:Obsolete
 • функција:Demodulator, Filter
 • ло фреквенција:4.332MHz, 8.664MHz
 • rf фреквенција:-
 • p1db:-
 • добивка:20dB
 • бројка за бучава:-
 • струја - снабдување:6 mA
 • напон - напојување:4V ~ 5.5V
 • тип на монтирање:Surface Mount
 • пакет / куќиште:16-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
 • добавувач уред пакет:16-SO
Испорака Период на испорака За деловите што се на залиха, нарачките се проценуваат да се испорачаат за 3 дена.
Ние испраќаме нарачки еднаш дневно околу 17 часот, освен недела.
Откако ќе се испрати, проценетото време за испорака зависи од долунаведените курири што сте ги избрале.
DHL Express, 3-7 работни дена
DHL e-commerce, 12-22 работни дена
FedEx меѓународен приоритет, 3-7 работни дена
EMS, 10-15 работни дена
регистрирана воздушна пошта, 15-30 работни дена
Цени за испорака Цените за испорака за вашата нарачка може да се најдат во количката.
Опција за испорака Обезбедуваме меѓународен превоз со DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express и регистрирана воздушна пошта.
Следење на испорака Ќе ве известиме по е-пошта со број за следење штом ќе се испрати нарачката.
Можете исто така да го најдете бројот за следење во историјата на нарачки.
Враќање / Гаранција Враќање Враќањата вообичаено се прифаќаат кога ќе се завршат во рок од 30 дена од датумот на испораката, ве молиме контактирајте со службата за корисници за овластување за враќање.
Деловите треба да бидат неискористени и во оригинално пакување.
Клиентот треба да ја преземе одговорноста за испораката.
Гаранција Сите купувања доаѓаат со политика за враќање на пари од 30 дена, плус 90-дневна гаранција за какви било производствени дефекти.
Оваа гаранција нема да важи за кој било предмет каде што дефектите се предизвикани од неправилно склопување на клиентот, неуспехот од страна на клиентот да ги следи упатствата, модификација на производот, небрежност или неправилно работење

Препорака за Вас

Слика Број на дел Опис Акции Единечната цена Купи
LC72711LWHS-E

LC72711LWHS-E

Rochester Electronics

IC DARC DEMODULATION 64SQFP

На залиха: 325

$12.05000

LTC5594IUH#TRPBF

LTC5594IUH#TRPBF

Linear Technology (Analog Devices, Inc.)

RF DEMOD IC 300MHZ-9GHZ 32QFN

На залиха: 0

$22.45500

SI2180-B60-GM

SI2180-B60-GM

Silicon Labs

RF DEMODULATOR IC 48QFN

На залиха: 120

$5.44000

AD8333ACPZ-WP

AD8333ACPZ-WP

Rochester Electronics

DC TO 50 MHZ, DUAL I/Q DEMODULAT

На залиха: 217

$12.08000

AD8339ACPZ-RL

AD8339ACPZ-RL

Linear Technology (Analog Devices, Inc.)

RF DEMOD IC 0HZ-50MHZ 40LFCSP

На залиха: 0

$18.13500

LA3370-E

LA3370-E

Rochester Electronics

MULTIPLEX STEREO DEMODULATOR

На залиха: 14.680

$0.37000

ATR0797-6CP

ATR0797-6CP

Roving Networks / Microchip Technology

RF DEMOD IC 65MHZ-300MHZ 16SSOP

На залиха: 0

$0.00000

SI21832-A50-GMR

SI21832-A50-GMR

Silicon Labs

IC DEMODULATORULATOR 68QFN

На залиха: 0

$0.00000

SI2180-A50-GM

SI2180-A50-GM

Silicon Labs

IC DEMODULATORULATOR 48QFN

На залиха: 0

$0.00000

TDA1576T/V4,118

TDA1576T/V4,118

NXP Semiconductors

RF DEMODULATOR IC 20SO

На залиха: 0

$0.00000

Категорија на производи

атенуатори
2983 Предмети
https://img.chimicron-en.com/thumb/PE43712B-Z-883553.jpg
балун
1081 Предмети
https://img.chimicron-en.com/thumb/ATB3225-75011CT-001-870694.jpg
rf додатоци
2690 Предмети
https://img.chimicron-en.com/thumb/XA-ACC-CS-L-418489.jpg
rf засилувачи
18087 Предмети
https://img.chimicron-en.com/thumb/UPC2726T-E3-883656.jpg
rf антени
7993 Предмети
https://img.chimicron-en.com/thumb/TANGO20A-0-35M-SMAM-S-RA-26-706416.jpg
rf демодулатори
227 Предмети
https://img.chimicron-en.com/thumb/MAX2312EEI-686061.jpg
RF детектори
347 Предмети
https://img.chimicron-en.com/thumb/AD8314ARMZ-REEL7-835669.jpg
Top