T521B226M016AHE090

Сликата е за референца, ве молиме контактирајте не за да ја добиете вистинската слика

Производител Дел

T521B226M016AHE090

Производителот
KEMET
Опис
CAP TANT POLY 22UF 16V 1411
Категорија
кондензатори
Семејство
тантал - полимерни кондензатори
Серии
-
На залиха
0
Листови со податоци онлајн
T521B226M016AHE090 PDF
Истражување
 • серија:KO-CAP® T521
 • пакет:Tape & Reel (TR)
 • статус на дел:Active
 • капацитет:22 µF
 • толеранција:±20%
 • напон - номинален:16 V
 • тип:Molded
 • esr (еквивалентен сериски отпор):90mOhm @ 100kHz
 • Работна температура:-55°C ~ 105°C
 • живот @ temp.:-
 • тип на монтирање:Surface Mount
 • пакет / куќиште:1411 (3528 Metric)
 • големина / димензија:0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
 • висина - седење (макс):0.083" (2.10mm)
 • проред на олово:-
 • код за големина на производителот:B
 • оценки:-
 • карактеристики:General Purpose
Испорака Период на испорака За деловите што се на залиха, нарачките се проценуваат да се испорачаат за 3 дена.
Ние испраќаме нарачки еднаш дневно околу 17 часот, освен недела.
Откако ќе се испрати, проценетото време за испорака зависи од долунаведените курири што сте ги избрале.
DHL Express, 3-7 работни дена
DHL e-commerce, 12-22 работни дена
FedEx меѓународен приоритет, 3-7 работни дена
EMS, 10-15 работни дена
регистрирана воздушна пошта, 15-30 работни дена
Цени за испорака Цените за испорака за вашата нарачка може да се најдат во количката.
Опција за испорака Обезбедуваме меѓународен превоз со DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express и регистрирана воздушна пошта.
Следење на испорака Ќе ве известиме по е-пошта со број за следење штом ќе се испрати нарачката.
Можете исто така да го најдете бројот за следење во историјата на нарачки.
Враќање / Гаранција Враќање Враќањата вообичаено се прифаќаат кога ќе се завршат во рок од 30 дена од датумот на испораката, ве молиме контактирајте со службата за корисници за овластување за враќање.
Деловите треба да бидат неискористени и во оригинално пакување.
Клиентот треба да ја преземе одговорноста за испораката.
Гаранција Сите купувања доаѓаат со политика за враќање на пари од 30 дена, плус 90-дневна гаранција за какви било производствени дефекти.
Оваа гаранција нема да важи за кој било предмет каде што дефектите се предизвикани од неправилно склопување на клиентот, неуспехот од страна на клиентот да ги следи упатствата, модификација на производот, небрежност или неправилно работење

Препорака за Вас

Слика Број на дел Опис Акции Единечната цена Купи
M550B418K006AA

M550B418K006AA

KEMET

CAP TANT POLY 4100UF 6V CHAS MNT

На залиха: 0

$273.08333

T543D685M063AHW075

T543D685M063AHW075

KEMET

CAP TANT POLY 6.8UF 63V 2917

На залиха: 0

$7.62004

T556B406M030AH

T556B406M030AH

KEMET

CAP TANT POLY 40UF 30V SMD

На залиха: 0

$35.83110

T540D226M030AH8705

T540D226M030AH8705

KEMET

CAP TANT POLY 22UF 30V 2917

На залиха: 0

$12.65496

T540B476M006CH8710WAFL

T540B476M006CH8710WAFL

KEMET

CAP TANT POLY 47UF 6.3V 1411

На залиха: 0

$12.90300

T540B686K004DH87107280

T540B686K004DH87107280

KEMET

CAP TANT POLY 68UF 4V 1411

На залиха: 0

$11.93010

T541X686K030AH8510

T541X686K030AH8510

KEMET

CAP TANT POLY 68UF 30V 2917

На залиха: 0

$13.24016

T540B157K003DH85107280

T540B157K003DH85107280

KEMET

CAP TANT POLY 150UF 3V 1411

На залиха: 0

$9.27010

T543X226K063ATS0757280

T543X226K063ATS0757280

KEMET

CAP TANT POLY 22UF 63V 2917

На залиха: 0

$7.85997

T540B686M006DH87107280

T540B686M006DH87107280

KEMET

CAP TANT POLY 68UF 6.3V 1411

На залиха: 0

$11.03602

Категорија на производи

додатоци
278 Предмети
https://img.chimicron-en.com/thumb/MRCH-07-600084.jpg
Top