SI-B8R14256SWW

Сликата е за референца, ве молиме контактирајте не за да ја добиете вистинската слика

Производител Дел

SI-B8R14256SWW

Производителот
Samsung Semiconductor
Опис
LED SLIM 5000K 2290LM BACK WIRE
Категорија
оптоелектроника
Семејство
LED осветлување - кочани, мотори, модули, ленти
Серии
-
На залиха
128
Листови со податоци онлајн
SI-B8R14256SWW PDF
Истражување
 • серија:LT-S562F
 • пакет:Tray
 • статус на дел:Not For New Designs
 • тип:LED Module
 • боја:White, Cool
 • cct (к):5000K 3-Step MacAdam Ellipse
 • бранова должина:-
 • конфигурација:Linear Light Strip
 • прозрачен флукс @ струја/температура:2290lm (Typ)
 • струја - тест:800mA
 • температура - тест:50°C
 • напон - напред (vf) (тип):17.6V
 • лумени/вати @ струја - тест:163 lm/W
 • струја - макс:1.44A
 • cri (индекс на рендерирање на бои):80
 • агол на гледање:115°
 • карактеристики:With Connector
 • големина / димензија:559.70mm L x 23.80mm W
 • висина:7.40mm
 • површина што емитува светлина (les):-
 • тип на леќа:Flat
Испорака Период на испорака За деловите што се на залиха, нарачките се проценуваат да се испорачаат за 3 дена.
Ние испраќаме нарачки еднаш дневно околу 17 часот, освен недела.
Откако ќе се испрати, проценетото време за испорака зависи од долунаведените курири што сте ги избрале.
DHL Express, 3-7 работни дена
DHL e-commerce, 12-22 работни дена
FedEx меѓународен приоритет, 3-7 работни дена
EMS, 10-15 работни дена
регистрирана воздушна пошта, 15-30 работни дена
Цени за испорака Цените за испорака за вашата нарачка може да се најдат во количката.
Опција за испорака Обезбедуваме меѓународен превоз со DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express и регистрирана воздушна пошта.
Следење на испорака Ќе ве известиме по е-пошта со број за следење штом ќе се испрати нарачката.
Можете исто така да го најдете бројот за следење во историјата на нарачки.
Враќање / Гаранција Враќање Враќањата вообичаено се прифаќаат кога ќе се завршат во рок од 30 дена од датумот на испораката, ве молиме контактирајте со службата за корисници за овластување за враќање.
Деловите треба да бидат неискористени и во оригинално пакување.
Клиентот треба да ја преземе одговорноста за испораката.
Гаранција Сите купувања доаѓаат со политика за враќање на пари од 30 дена, плус 90-дневна гаранција за какви било производствени дефекти.
Оваа гаранција нема да важи за кој било предмет каде што дефектите се предизвикани од неправилно склопување на клиентот, неуспехот од страна на клиентот да ги следи упатствата, модификација на производот, небрежност или неправилно работење

Препорака за Вас

Слика Број на дел Опис Акции Единечната цена Купи
CXA1510-0000-000N00J40E2

CXA1510-0000-000N00J40E2

Cree

LED COB CX1510 5700K WHITE SMD

На залиха: 0

$1.73400

MHDGWT-0000-000N0BN265E-SB01

MHDGWT-0000-000N0BN265E-SB01

New Energy

LED MODULE MHD-G 6500K STARBOARD

На залиха: 51

$11.64000

CXA3590-0000-000NTHBB40F

CXA3590-0000-000NTHBB40F

Cree

LED COB CXA3590 NEUT WHT SQUARE

На залиха: 0

$33.91100

CXB1310-0000-000N0HM465E

CXB1310-0000-000N0HM465E

Cree

LED COB XLAMP CXB1310 6500K SQ

На залиха: 0

$8.26200

CXB1507-0000-000N0UF430G

CXB1507-0000-000N0UF430G

Cree

LED COB CXB1507 3000K WHT SMD

На залиха: 0

$2.17600

CXA1304-0000-000N00C40E2

CXA1304-0000-000N00C40E2

Cree

LED ARRAY XLAMP CXA1304 WHITE

На залиха: 0

$0.91800

BXRE-17E6500-D-74

BXRE-17E6500-D-74

Bridgelux, Inc.

V22D WARM WHITE LED ARRAY

На залиха: 0

$9.87007

CXB2530-0000-000N0HV240G

CXB2530-0000-000N0HV240G

Cree

LED COB CXB2530 NEUT WHT SQUARE

На залиха: 0

$13.07300

LA AT020NIT

LA AT020NIT

DComponents

NEAR INFRARED HIGH POWER TIR-BAS

На залиха: 7

$769.23000

CXA1507-0000-000N00G230H

CXA1507-0000-000N00G230H

Cree

LED COB CXA1507 WARM WHT SQUARE

На залиха: 0

$1.49600

Категорија на производи

додатоци
4397 Предмети
https://img.chimicron-en.com/thumb/KGAS06-521919.jpg
Top