MB90022PFR-GS-106-BND

Сликата е за референца, ве молиме контактирајте не за да ја добиете вистинската слика

Производител Дел

MB90022PFR-GS-106-BND

Производителот
Cypress Semiconductor
Опис
IC MCU 16BIT 100QFP
Категорија
интегрирани кола
Семејство
вградени - микроконтролери
Серии
-
На залиха
0
Листови со податоци онлајн
-
Истражување
 • серија:-
 • пакет:Tray
 • статус на дел:Active
 • јадро процесор:-
 • големина на јадрото:-
 • брзина:-
 • поврзување:-
 • периферни уреди:-
 • број на i/o:-
 • големината на програмската меморија:-
 • тип на програмска меморија:-
 • eeprom големина:-
 • големина на овен:-
 • напон - напојување (vcc/vdd):-
 • конвертори на податоци:-
 • тип на осцилатор:-
 • Работна температура:-
 • тип на монтирање:Surface Mount
 • пакет / куќиште:100-BQFP
 • добавувач уред пакет:100-QFP (14x20)
Испорака Период на испорака За деловите што се на залиха, нарачките се проценуваат да се испорачаат за 3 дена.
Ние испраќаме нарачки еднаш дневно околу 17 часот, освен недела.
Откако ќе се испрати, проценетото време за испорака зависи од долунаведените курири што сте ги избрале.
DHL Express, 3-7 работни дена
DHL e-commerce, 12-22 работни дена
FedEx меѓународен приоритет, 3-7 работни дена
EMS, 10-15 работни дена
регистрирана воздушна пошта, 15-30 работни дена
Цени за испорака Цените за испорака за вашата нарачка може да се најдат во количката.
Опција за испорака Обезбедуваме меѓународен превоз со DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express и регистрирана воздушна пошта.
Следење на испорака Ќе ве известиме по е-пошта со број за следење штом ќе се испрати нарачката.
Можете исто така да го најдете бројот за следење во историјата на нарачки.
Враќање / Гаранција Враќање Враќањата вообичаено се прифаќаат кога ќе се завршат во рок од 30 дена од датумот на испораката, ве молиме контактирајте со службата за корисници за овластување за враќање.
Деловите треба да бидат неискористени и во оригинално пакување.
Клиентот треба да ја преземе одговорноста за испораката.
Гаранција Сите купувања доаѓаат со политика за враќање на пари од 30 дена, плус 90-дневна гаранција за какви било производствени дефекти.
Оваа гаранција нема да важи за кој било предмет каде што дефектите се предизвикани од неправилно склопување на клиентот, неуспехот од страна на клиентот да ги следи упатствата, модификација на производот, небрежност или неправилно работење

Препорака за Вас

Слика Број на дел Опис Акции Единечната цена Купи
PIC16F1783-I/SO

PIC16F1783-I/SO

Roving Networks / Microchip Technology

IC MCU 8BIT 7KB FLASH 28SOIC

На залиха: 183

$2.11000

PIC24FJ256GA106-E/PT

PIC24FJ256GA106-E/PT

Roving Networks / Microchip Technology

IC MCU 16BIT 256KB FLASH 64TQFP

На залиха: 0

$6.59000

PIC16F1516T-I/SO

PIC16F1516T-I/SO

Roving Networks / Microchip Technology

IC MCU 8BIT 14KB FLASH 28SOIC

На залиха: 596

$1.62000

LPC11E67JBD64E

LPC11E67JBD64E

NXP Semiconductors

IC MCU 32BIT 128KB FLASH 64LQFP

На залиха: 19

$6.38000

R5F104LDGFB#50

R5F104LDGFB#50

Renesas Electronics America

IC MCU 16BIT 48KB FLASH 64LFQFP

На залиха: 0

$1.60320

STM32F050C4T6A

STM32F050C4T6A

STMicroelectronics

IC MCU 32BIT 16KB FLASH 48LQFP

На залиха: 0

$2.83000

EFM8UB10F16G-C-QFN28

EFM8UB10F16G-C-QFN28

Silicon Labs

IC MCU 8BIT 16KB FLASH 28QFN

На залиха: 93

$1.50000

TM4C123AH6PMIR

TM4C123AH6PMIR

Rochester Electronics

IC MCU 32BIT 256KB FLASH 64LQFP

На залиха: 328

$5.10000

LPC54605J512ET180K

LPC54605J512ET180K

NXP Semiconductors

IC MCU 32BIT 512KB FLSH 180TFBGA

На залиха: 0

$8.96499

PIC32MZ1024EFE064-I/MR

PIC32MZ1024EFE064-I/MR

Roving Networks / Microchip Technology

IC MCU 32BIT 1MB FLASH 64QFN

На залиха: 0

$8.09608

Категорија на производи

Top