MK22FN1M0AVMC12

Сликата е за референца, ве молиме контактирајте не за да ја добиете вистинската слика

Производител Дел

MK22FN1M0AVMC12

Производителот
NXP Semiconductors
Опис
IC MCU 32BIT 1MB FLASH 121MAPBGA
Категорија
интегрирани кола
Семејство
вградени - микроконтролери
Серии
-
На залиха
100000
Листови со податоци онлајн
-
Истражување
 • серија:Kinetis K20
 • пакет:Tray
 • статус на дел:Active
 • јадро процесор:ARM® Cortex®-M4
 • големина на јадрото:32-Bit
 • брзина:120MHz
 • поврзување:CANbus, EBI/EMI, I²C, IrDA, SPI, UART/USART, USB, USB OTG
 • периферни уреди:DMA, I²S, LVD, POR, PWM, WDT
 • број на i/o:64
 • големината на програмската меморија:1MB (1M x 8)
 • тип на програмска меморија:FLASH
 • eeprom големина:-
 • големина на овен:128K x 8
 • напон - напојување (vcc/vdd):1.71V ~ 3.6V
 • конвертори на податоци:A/D 38x16b; D/A 2x12b
 • тип на осцилатор:Internal
 • Работна температура:-40°C ~ 105°C (TA)
 • тип на монтирање:Surface Mount
 • пакет / куќиште:121-LFBGA
 • добавувач уред пакет:121-MAPBGA (8x8)
Испорака Период на испорака За деловите што се на залиха, нарачките се проценуваат да се испорачаат за 3 дена.
Ние испраќаме нарачки еднаш дневно околу 17 часот, освен недела.
Откако ќе се испрати, проценетото време за испорака зависи од долунаведените курири што сте ги избрале.
DHL Express, 3-7 работни дена
DHL e-commerce, 12-22 работни дена
FedEx меѓународен приоритет, 3-7 работни дена
EMS, 10-15 работни дена
регистрирана воздушна пошта, 15-30 работни дена
Цени за испорака Цените за испорака за вашата нарачка може да се најдат во количката.
Опција за испорака Обезбедуваме меѓународен превоз со DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express и регистрирана воздушна пошта.
Следење на испорака Ќе ве известиме по е-пошта со број за следење штом ќе се испрати нарачката.
Можете исто така да го најдете бројот за следење во историјата на нарачки.
Враќање / Гаранција Враќање Враќањата вообичаено се прифаќаат кога ќе се завршат во рок од 30 дена од датумот на испораката, ве молиме контактирајте со службата за корисници за овластување за враќање.
Деловите треба да бидат неискористени и во оригинално пакување.
Клиентот треба да ја преземе одговорноста за испораката.
Гаранција Сите купувања доаѓаат со политика за враќање на пари од 30 дена, плус 90-дневна гаранција за какви било производствени дефекти.
Оваа гаранција нема да важи за кој било предмет каде што дефектите се предизвикани од неправилно склопување на клиентот, неуспехот од страна на клиентот да ги следи упатствата, модификација на производот, небрежност или неправилно работење

Препорака за Вас

Слика Број на дел Опис Акции Единечната цена Купи
ATTINY24A-SSU

ATTINY24A-SSU

Roving Networks / Microchip Technology

IC MCU 8BIT 2KB FLASH 14SOIC

На залиха: 7.000

По нарачка: 7.000

$0.78000

TMS320F2808PZS

TMS320F2808PZS

Texas

IC MCU 32BIT 128KB FLASH 100LQFP

На залиха: 1.500

По нарачка: 1.500

$28.50000

STM32F779AIY6TR

STM32F779AIY6TR

STMicroelectronics

IC MCU 32BIT 2MB FLASH 180WLCSP

На залиха: 500.000

По нарачка: 500.000

$16.84000

MSP430F5438IPZR

MSP430F5438IPZR

Texas

IC MCU 16BIT 256KB FLASH 100LQFP

На залиха: 700.000

По нарачка: 700.000

$10.20000

PIC32MZ1024ECH100-I/PF

PIC32MZ1024ECH100-I/PF

Roving Networks / Microchip Technology

IC MCU 32BIT 1MB FLASH 100TQFP

На залиха: 1.000

По нарачка: 1.000

$12.57000

TMS320F2810PBKS

TMS320F2810PBKS

Texas

IC MCU 32BIT 128KB FLASH 128LQFP

На залиха: 23.500

По нарачка: 23.500

$45.64000

P87C52X2FA

P87C52X2FA

Rochester Electronics

MCS 51, 8 BIT MICROCONTROLLER,

На залиха: 20.000

По нарачка: 20.000

$4.41000

ATMEGA48-20AUR

ATMEGA48-20AUR

Roving Networks / Microchip Technology

IC MCU 8BIT 4KB FLASH 32TQFP

На залиха: 59.000

По нарачка: 59.000

$2.16000

R7FA6M3AF3CFP#AA0

R7FA6M3AF3CFP#AA0

Renesas Electronics America

IC MCU 32BIT 1MB FLASH 100LFQFP

На залиха: 72.000

По нарачка: 72.000

$13.58000

XC2388E136F128LRAAKXUMA1

XC2388E136F128LRAAKXUMA1

Rochester Electronics

IC MCU 16/32BIT 1.06MB 144LQFP

На залиха: 4.850

По нарачка: 4.850

$57.24000

Категорија на производи

Top