XC6122A746ER-G

Сликата е за референца, ве молиме контактирајте не за да ја добиете вистинската слика

Производител Дел

XC6122A746ER-G

Производителот
Torex Semiconductor Ltd.
Опис
IC SUPERVISOR 1 CHANNEL 6USPC
Категорија
интегрирани кола
Семејство
pmic - супервизори
Серии
-
На залиха
0
Листови со податоци онлајн
XC6122A746ER-G PDF
Истражување
 • серија:-
 • пакет:Tape & Reel (TR)
 • статус на дел:Active
 • тип:Watchdog Circuit
 • број на следени напони:1
 • напон - праг:4.6V
 • излез:Open Drain or Open Collector
 • ресетирање:Active Low
 • истек на ресетирање:800ms Typical
 • Работна температура:-40°C ~ 85°C (TA)
 • тип на монтирање:Surface Mount
 • пакет / куќиште:6-UFDFN Exposed Pad
 • добавувач уред пакет:6-USPC (1.8x2)
Испорака Период на испорака За деловите што се на залиха, нарачките се проценуваат да се испорачаат за 3 дена.
Ние испраќаме нарачки еднаш дневно околу 17 часот, освен недела.
Откако ќе се испрати, проценетото време за испорака зависи од долунаведените курири што сте ги избрале.
DHL Express, 3-7 работни дена
DHL e-commerce, 12-22 работни дена
FedEx меѓународен приоритет, 3-7 работни дена
EMS, 10-15 работни дена
регистрирана воздушна пошта, 15-30 работни дена
Цени за испорака Цените за испорака за вашата нарачка може да се најдат во количката.
Опција за испорака Обезбедуваме меѓународен превоз со DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express и регистрирана воздушна пошта.
Следење на испорака Ќе ве известиме по е-пошта со број за следење штом ќе се испрати нарачката.
Можете исто така да го најдете бројот за следење во историјата на нарачки.
Враќање / Гаранција Враќање Враќањата вообичаено се прифаќаат кога ќе се завршат во рок од 30 дена од датумот на испораката, ве молиме контактирајте со службата за корисници за овластување за враќање.
Деловите треба да бидат неискористени и во оригинално пакување.
Клиентот треба да ја преземе одговорноста за испораката.
Гаранција Сите купувања доаѓаат со политика за враќање на пари од 30 дена, плус 90-дневна гаранција за какви било производствени дефекти.
Оваа гаранција нема да важи за кој било предмет каде што дефектите се предизвикани од неправилно склопување на клиентот, неуспехот од страна на клиентот да ги следи упатствата, модификација на производот, небрежност или неправилно работење

Препорака за Вас

Слика Број на дел Опис Акции Единечната цена Купи
XC6118C19AGR-G

XC6118C19AGR-G

Torex Semiconductor Ltd.

IC SUPERVISOR 1 CHANNEL 4USP

На залиха: 0

$0.30740

XC6123A416MR-G

XC6123A416MR-G

Torex Semiconductor Ltd.

IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SOT25

На залиха: 0

$0.51050

BD4847G-TR

BD4847G-TR

ROHM Semiconductor

IC SUPERVISOR 1 CHANNEL 5SSOP

На залиха: 2.377

$0.53000

TL7757CLPE3

TL7757CLPE3

Texas

IC SUPERVISOR 1 CHANNEL TO92-3

На залиха: 1.988

$0.89000

XC6122F736ER-G

XC6122F736ER-G

Torex Semiconductor Ltd.

IC SUPERVISOR 1 CHANNEL 6USPC

На залиха: 0

$0.51050

XC6122C321ER-G

XC6122C321ER-G

Torex Semiconductor Ltd.

IC SUPERVISOR 1 CHANNEL 6USPC

На залиха: 0

$0.51050

2T09I50QDBVRG4Q

2T09I50QDBVRG4Q

Texas

IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SOT23-3

На залиха: 2.800

$0.99000

MAX691CPE

MAX691CPE

Rochester Electronics

IC SUPERVISOR 1 CHANNEL 16DIP

На залиха: 0

$4.34000

XC6127N16EMR-G

XC6127N16EMR-G

Torex Semiconductor Ltd.

IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SOT25

На залиха: 0

$0.21523

MAX6728KAZWD3

MAX6728KAZWD3

Rochester Electronics

IC SUPERVISOR MPU

На залиха: 1.048

$2.74000

Категорија на производи

Top