XC5VLX50-1FFG1153C

Сликата е за референца, ве молиме контактирајте не за да ја добиете вистинската слика

Производител Дел

XC5VLX50-1FFG1153C

Производителот
Xilinx
Опис
IC FPGA 560 I/O 1153FCBGA
Категорија
интегрирани кола
Семејство
вградено - fpgas (низа од порти што може да се програмира на терен)
Серии
-
На залиха
0
Листови со податоци онлајн
XC5VLX50-1FFG1153C PDF
Истражување
 • серија:Virtex®-5 LX
 • пакет:Tray
 • статус на дел:Active
 • број на лаборатории/clbs:3600
 • број на логички елементи/ќелии:46080
 • вкупно овен битови:1769472
 • број на i/o:560
 • број на порти:-
 • напон - напојување:0.95V ~ 1.05V
 • тип на монтирање:Surface Mount
 • Работна температура:0°C ~ 85°C (TJ)
 • пакет / куќиште:1153-BBGA, FCBGA
 • добавувач уред пакет:1153-FCBGA (35x35)
Испорака Период на испорака За деловите што се на залиха, нарачките се проценуваат да се испорачаат за 3 дена.
Ние испраќаме нарачки еднаш дневно околу 17 часот, освен недела.
Откако ќе се испрати, проценетото време за испорака зависи од долунаведените курири што сте ги избрале.
DHL Express, 3-7 работни дена
DHL e-commerce, 12-22 работни дена
FedEx меѓународен приоритет, 3-7 работни дена
EMS, 10-15 работни дена
регистрирана воздушна пошта, 15-30 работни дена
Цени за испорака Цените за испорака за вашата нарачка може да се најдат во количката.
Опција за испорака Обезбедуваме меѓународен превоз со DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express и регистрирана воздушна пошта.
Следење на испорака Ќе ве известиме по е-пошта со број за следење штом ќе се испрати нарачката.
Можете исто така да го најдете бројот за следење во историјата на нарачки.
Враќање / Гаранција Враќање Враќањата вообичаено се прифаќаат кога ќе се завршат во рок од 30 дена од датумот на испораката, ве молиме контактирајте со службата за корисници за овластување за враќање.
Деловите треба да бидат неискористени и во оригинално пакување.
Клиентот треба да ја преземе одговорноста за испораката.
Гаранција Сите купувања доаѓаат со политика за враќање на пари од 30 дена, плус 90-дневна гаранција за какви било производствени дефекти.
Оваа гаранција нема да важи за кој било предмет каде што дефектите се предизвикани од неправилно склопување на клиентот, неуспехот од страна на клиентот да ги следи упатствата, модификација на производот, небрежност или неправилно работење

Препорака за Вас

Слика Број на дел Опис Акции Единечната цена Купи
AGLP030V2-CS289I

AGLP030V2-CS289I

Roving Networks / Microchip Technology

IC FPGA 120 I/O 289CSP

На залиха: 0

$42.53403

XCVU13P-L2FHGB2104E

XCVU13P-L2FHGB2104E

Xilinx

IC FPGA 832 I/O 2104FCBGA

На залиха: 0

$67811.13000

M1A3PE3000-FGG324I

M1A3PE3000-FGG324I

Roving Networks / Microchip Technology

IC FPGA 221 I/O 324FBGA

На залиха: 0

$359.65798

LFXP2-40E-5FN484C

LFXP2-40E-5FN484C

Lattice Semiconductor

IC FPGA 363 I/O 484FBGA

На залиха: 126

$107.70000

1SG166HN1F43E1VG

1SG166HN1F43E1VG

Intel

IC FPGA STRATIX 10 1760FBGA

На залиха: 0

$25567.50000

LFE2-12SE-6TN144I

LFE2-12SE-6TN144I

Lattice Semiconductor

IC FPGA 93 I/O 144TQFP

На залиха: 0

$27.00000

M2GL025TS-FCSG325

M2GL025TS-FCSG325

Roving Networks / Microchip Technology

IC FPGA 180 I/O 324CSBGA

На залиха: 0

$49.51182

5AGXMB7G6F40C6G

5AGXMB7G6F40C6G

Intel

IC FPGA 704 I/O 1517FBGA

На залиха: 0

$2562.16476

M2GL005S-1VF256I

M2GL005S-1VF256I

Roving Networks / Microchip Technology

IC FPGA 161 I/O 256FBGA

На залиха: 0

$19.15202

10M08SCU169A7G

10M08SCU169A7G

Intel

IC FPGA 130 I/O 169UBGA

На залиха: 0

$14.40602

Категорија на производи

Top